Jump to content
FAS Goran
Dante Bg

Škoda Superb

Recommended Posts

Meni ove nove Skode (iznad Fabie) u poslednjoj generaciji vrhunski izgledaju.

Svaka im cast za napredak, Skoda i Kia su mi primer kako vozila rapidno napreduju u svakoj generaciji.

Za razliku od pojedinih koji tapkaju u mestu.

Uvek se setim kako smo se kao klinci na moru 80-ih smejali tadasnjim cehoslovackom Skodama i kamp-kucicama koje su vukli.

Gde je sada ko, nije tesko zakljuciti iz gornjeg primera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest...nije jeftino izgledati kao ministar, pomocnik ministra, pomocnik pomocnika ministra, pogotovo ako je crne boje, zatamljen i onako dosadan.

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih se bas smorio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi se i u ovome osecao kao vozac ministra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan

I te kako. Poslednjih desetak sam presao oko 2500 km na auto-putu, cesce sam crni audi vidjao sa blinkerima, nego bez...

Meni je to toliko nezanimljivo vozilo da je to neverovatno, koliko god se trudio ne mogu da nadjem ni jedan jedini zanimljiv detalj.

A opet nije mi ruzan kao Ford Fusion, A class, Multipla ili sl. Vec jednostavno totalno nezanimljiv, nema cak detalja ni da bude ruzan

Kao dete kada crta auto...dva kruga su tockovi, napred hauba, nazad gepek i gotovo. Eto ga auto.

 

@vagenito - E crvena vec menja situaciju, sto se tice javnih preduzeca :)

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/8/2016 at 1:25 PM, vagenovac said:

Ili uzmes ovakvu i iznas da se niko nece tripovati da si direktor javnog preduzeca ili iz ministarstva :D

 

Onda izgledas kao da si na nekoj licitaciji posle tur de fransa, kupio rashodovanu za male pare... :laughing:

 

 

2015_07_07_tdf.jpg
 
 
Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/8/2016 at 10:02 AM, AdamGT said:

Vozio ja pre nekoliko dana novi Superb i to u L&K opremi,mnooogo je bezobrazan a cena prava sitnica oko 40000e

8700b1eddb38b7d636f7dd8459139a80.jpg

5c10266bb2ee90fc223bd4d2bba58737.jpg

Daj bre ljudi pohvalite coveka :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio covek Skodu SuperB, oprema maximalna, perverzija, a pre nje vozio uvek dobre automobile. (neki mozda znaju o kome je rec). Kada je njegova baba videla automobil upitala ga: "Sine, jel' ti tol'ko lose ide pos'o kad si kupio skodu?"  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Škodin diler u Irskoj kupcima nudi uporedni test između Superba i BMW-a serije 5

 

bmw%20skoda.jpg

 

Jedan Škodin diler u Irskoj je uveren da aktuelni Superb ima sve što je potrebno da napadne BMW-ovu Seriju 5, pa je zato potencijalnim kupcima Superba ponudio da testiraju ''peticu'' (sa provokativnim natpisom na bokovima) i da ga uporede sa najvećim Škodinim modelom. U pitanju je diler Pilsen Auto, koji ovim potezom treba da pokaže visok stepen poverenja koji češki proizvođač ima u svoj top model. U svakom slučaju, razlika u ceni između ova dva modela je najmanje 18.205 evra, budući da osnovni Superb u Irskoj startuje od 26.995 evra, a BMW Serije 5 od 45.200 evra. Ipak, u ovom irskom predstavništvu veruju da Škoda sa Superbom zaista može da se takmiči sa bavarskim premium modelom. Ostaje nepoznato međutim koliko je u stvari ljudi koji imaju para za Seriju 5, a da uopšte i razmatraju da umesto toga kupe Superb...

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaja novih automobila u Srbiji, maj mesec 2016. godine, segment u kojem je Superb:

 

Quote

 

Zanimljivo je da primetimo da se u D segmentu osim Škode Superb ostala vozila apsolutno ne prodaju ili su na marginalnom nivou. Prodaja u maju mesecu za Škoda Superb model je bila 55 komada, dok je prvi sledeći po prodaji Ford Mondeo kojeg je odabralo samo 7 kupaca, dok je trećeplasirani Audi A4 sa 6 prodatih vozila.


Izvor: Asocijacija uvoznika vozila

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

TestAutomobila video: Polovna Škoda Superb B6 2.0 TDI

 

Na testu je Škoda Superb, restajling model B6 iz 2014-e sa motorom 2.0 TDI i 140KS

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...