Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ivane, jesu li koriscene ili nove? I to ima svoje trziste

Polovne, polovne :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, jesu li koriscene ili nove? I to ima svoje trziste

Polovne, polovne :) ...
Jos ako su ne oprane....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavio sam navigaciju u servisu Koya pa ce mi javiti da li moze da se popravi i koliko bi kostala popravka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam varijantu da u nekoj kombinaciji menjam GPS/GSM modul navigacije za troje cipkastih zenskih gaca, interesuje se jedna koleginica.

 

Već te vidim...

PantySniffing.jpg50-publicites-playstation.jpg:laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas preuzeo navigaciju, moze da se popravi samo sto je skupa popravka. Crkao je graficki procesor i popravka je 120e. Makar sam pokusao ali izgleda da joj je sudjeno da ide za delove. :) Veceras je stavljam na oglase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuvalja: Nemam pojma stvarno koliko se krecu cene itd znam samo da je prodajem celu za 1500 din, toliko sam je i platio. Igor: Pokusao sam mislio sam da je neka glupost ali ta glupost kosta 120e, sledeci put uzimam celu ispravnu. :) inace ne radi mi opcija za reply odgovora pa ovako kucam...

Edited by Lazoramix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad da li se isplati..

Sve bi te zajedno izašlo oko 130e,a znaš već kako se kreću navigacije i koliko bi eveuntalno uštedeo da tražiš drugu.

Možda i nije mnogo to da se sve sredi.

 

Jel imaš uz nju i kavez?

Share this post


Link to post
Share on other sites

donekle si u pravu igore , i da sredi to izadje ok cena , al problem mu je sto nije ocuvana , lose je stanje ;) , jedino ako hoce da se igra pa da radi kao nalepnice ili nesto drugo pa i da da 120e za popravku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igor: Ne isplati se sam kazes i ja isto mislim da za te pare mogu da uzmem navigaciju npr kao sto si ti ili Stefan uzeli. Nemam kavez, na cenu 120e popravke znaci morao bi jos 20e da dodam za kavez.. Kolega jankovic: Saljem ti sutra slike na viber, detaljno cu slikati navi, ako mozes od ove i one tvoje crne da sklopis jednu bilo bi ekstra. :) Stefan: Slazem se u potpunosti sa tobom, da je cena popravke 30-40e pa ajde, i da dugmice odradim stikerima i kavez na tu cifru bilo bi ekstra , ali 120e je mnogo, inace sve pohvale za koya elektronik rade momci super, ali su i jaki sa cenom. Inace konstataciju kvara i pregled nisu naplatili to je super. :)

Edited by Lazoramix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda rasturaj. Kavez se jako teško sam nalazi i još kad sve dodaš izađe te koliko i mene.

Naleteće već neka jeftina.
Ne znam ni šta je bilo sa onom sivom navigacijom koju je prodavao onaj dečko od koga sam ja crnu uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kavez vam je nov kod ovlascenih svojevremeno bio oko 10-15 EUR. Tako da to nije nikakav problem. Kome treba, imate serijski broj dela tamo na onoj mojoj "Uradi sam" temi za ugradnju navigacije.

Covek je ovde pokusao da je osposobi jer je navigacija bila dzabe, da se ne pravim pametan, ali sam i njemu u startu rekao da sam skeptik da sve moze da se slozi da valja (funkcionalno i vizuelno), a i da finansijski OK prodje jer za servis izuvaju i ako negde uzmu da je rade.

Moj savet, kao i za sve ostalo, ako se daje veca cifra, nakaciti je negde i sve lepo isproveravati pre davanja para. Tuner, CD, MP3, GSM/GPS modul, ekran, funkcionalnost dugmica, diode, mikrofon... Zatim proci kroz servisni meni, ipak  je treba i malo poznavati pre kupovine.

Skoro sam upravo izasao u susret nasem kolegi Stefanu, sve smo to nakacili kod mene i isproveravali pre pocetka ugradnje, u slucaju eventualne reklamacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uradjen mali servis i zamenjeno kociono ulje. Delovi sa rukama ukupno 8000din. Sledece u planu su zadnji silen blokovi i da zatamnim stakla. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...