Jump to content
FAS Goran
Ivan BG

Fiat Stilo 1.6 16v + TNG - Active

Recommended Posts

Ma kakve veze ima i da ima nesto da se ponese, ne nosim na ledjima, Honda je tu. Bas smo juce smo ona i ja sastavili 25000 km od kada sam je zaduzio, toliko je uopste i presla, i za tu kilometrazu odradjena su dva mala servisa i nista vise. Za pice i druzenje sam uvek.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duzim je od pocetka godine, 9 meseci, sa 5 km sam je zaduzio a evo juce smo presli zajedno 25000 km (za vozace profesionalce to nije nikakva kilometraza, a ja to nisam), i drzi se odlicno, nikakvih gresaka, ostecenja sumova, lupanja, krckanja po enterijeru nema, ista je kao kada sam je zaduzio. Novo je novo, a jos i sluzbeno, mada ja gledam da je sacuvam koliko mogu (udarne rupe, neravnine), a da je vozim muski, vozim je.

 

Za ovu kilometrazu su uradjena dva mala servisa, prvi na 10.000 km, a drugi juce na 25.000 km (interval servisa je po knjizi 20.000 km), ovaj prvi smo radili ranije kao auto je stajao duze vreme dok nije prodat, a posle idu na 15.000km, kao zbog cestih paljenja i losih uslova exploatacije. Videh fakturu od malog servisa, cena prava sitnica 18.500,00 din, samo filter klime je kostao 7500,00 din.

 

Sto bi bila tajna gde radim, sa njom sam na prolecni skup dosao (tada nisam imao privatni auto), u Delta DMD-u radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja firma i tvoja delta u nisu je jedna pored druge :) i ja zaduzio novo. Pre godinu i 4meseca. Ali vozi se. A tek na 70000 je odradjem komplet mali servis. Sitnica prava 38500 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi hvale te hondice, tj.svi iz Delte, ne znam da ih neko drugi vozi. Kad ste imali veliki sastanak sad na prolece ja sam ti dovezao kolege i koleginicu iz Nisa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK

 

Nisu ceste na putevima, iskreno ni ja, dok nisam dobio ovu moju nisam obracao paznju na njih, tek da sam po koju primetio do tada, ni sam video ni da i uvoze ljudi sto se bave uvozom i prodajom kola (@totti npr.), a realno uposte nisu lose, Japanac ko Japanac, pouzdan.

 

Kada sam je vozio na servis u Delta Automoto, rekose mi na prijemu da ako je malo samo budem pripazio do 200.000 km cu raditi samo male servise (velikog nema, t.j. ima lanac koji se menja na tih 200.000 km), e sada koliko je to istina pojma nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva mu je prodaja nemam pojma, znam da je Delta automoto imao 100-ak komada, i nije bilo interesenata za kupovinu, a kako su stajale (citaj, zarobljene su pare u njima), resili su da ih prodaju Delta DMD-u (cerki firmi, sami sebi), i tako sam ja ali i kolege dobili nova kola, koja su se u praksi pokazala mnogo bolje od Mini ONE, koje smo dobili godinu dana ranije, svi do jednog (50 komada) su isli na kontolu i zamenu vodene pumpe, posto su imali problema sa gubljenjem rashladne tecnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva mu je prodaja nemam pojma, znam da je Delta automoto imao 100-ak komada, i nije bilo interesenata za kupovinu,

To su nove, ja kažem za polovne  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imenjace, nesto sam u zbunu oko silne zamene vozila, a da ne saljem PM - jesam li tebi donosio onaj volan za Punta iz Sarajeva (nalazili se na pumpi na Autokomandi), a vozio si i sluzbeni Punto :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pratio, a zbunio si me sa ovim zamenama vozila, pa reko' da ipak pitam.

 

Vidim da te je malo iscimao u startu, ali da u zdravlju vozis Stilaca !

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam da hoce. Hvala na zeljama.

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezaj, zezaj, zurio sam kod Drgana u 102-jku, jurio prvo ja njega, pa onda on mene. Evo da se iskupim placam pice (a ti klopu :harhar: ), tamo u sredu ili cetvrtak kada budemo ponovo zajedno na terenu.

Tesko cemo se sretati, od juce sam HoReCa - centar grada :)

Ali kad se nagazimo sve moze .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaaa kolega, znaci li to povecanje plate?

 

Nazalost i ja cu verovatno od 01.10. menjati teren, radicu NBGD i Zemun.

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sutra zakazana zamena obe viljuske, uzete su reparirane od Tejovica iz KG, kupljene su na Medaku. Cena 2800,00 din po komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenjene vuljuske, odmah drugi auto. U kakvom su stanju bile kugle cudi me da mi tockovi nisu negde otpali. Obe viljuske i zamena 7100,00 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je racunao, nemam pojma. Znam da mi rece 7100,00 ja mu dajem 8000,00 a majstor mi vraca jednu crvenu nazad. Tako da me je ustvari kostalo okruglo 7000,00. Ni do Tejovica na Medaku nisam isao ja, majstor je i to zavrsio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Stilu nema nista novo, od popravke glave motora je presao 1000km, slusa, nikakvih problema za sada nema. Gledam neke gume da mu uzmem za zimu, a u toku zime neke alu felne da pojurim za sledecu sezonu.

 

Ali zato po pitanju sluzbene Honde ima novosti.

 

Pre mesec dana neki strucnjak me je u Pozarevcu udario na parkingu i pobegao, posto je auto bukvalno nov (jos prva registracija nije istekla) i ima full kasko, zvao sam policiju, napravise zapisnik protiv N.N. lica, zapisnik je bio gotov za sedam dana, zatim u Delta generali osiguranje i auto je danas ostavljen u Delta automoto na popravku, verovarno ce menjati (ostavili su u osiguranju "prostora" da se majstori izjasne da li je popravka vrata moguca) peta vrata i zadnji branik.

 

Ne bih ni pisao o tome, da nisam zaduzio drugi auto dok mi Honda ne bude gotova a kao zamenu za nju sam dobio Fiat Grande Punto, benzinac, 1.4 MPI, 8v, 77 hp.

 

Auto je proizveden 14.05.2008. (prva registracija 08.10.2008.) pet vrata, metalik siva boja, oprema Dynamic, presao je 99.735 km. I bice kod mene dok se Honda ne zavrsi.

 

Evo jedne slike od veceras sa pranja i zamene guma.

 

IMG_20141104_194651.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...