Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bezi to bila borba, ja mu kazem oticicu kod Lorana uzecu dva polovna, ne moram nista da ti ubacujem sociva i ostalo samo nek ih otac ispolira spolja on ni da cuje a posto sam ja zajeo pojeo sam do kraja, odem 12.000 i kupim dva glanc nova fara, kod majstora zamenim celu instalaciju, proverim osiguracku kutiju itd. i sad da se zafarba krilo i auto mu je kakav je bio pre moje dozvole a da se halogene nista ne vide jos i bez morimotoa hahahahha smeske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto se to desilo a bas si ih bio fino sredio. Dobro je sto se to desilo kod tebe pa si brzo odreagovao da se plamen ne prosiri i napravi vecu stetu na kolima. I samo bez sikiracije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da rasprodaješ svašta nešto.......besan si i razočaran......moj ti je savet prenoći malo, ohladi glavu pa onda rasprodaj ako budeš hteo. Par dana ti ne znači ništa. Možda će ti već uskoro sve to trebati ponovo paaa.....

Drugarski savet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem sa Maretom, opekao si se i sada u afektu sve oces da prodas. Strpi se malo, moglo je i mnogo gore da bude, imao si srece + ostao si pribran, sto je najvaznije u takvoj situaciji, i sprecio veliko biiip. Strpi se, odmori malo pa onda sve polako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi žao što sam te pitao za ksenone.

Pusti to da prenoći, lepo ti kažu drugari. Dešava se greška svakom i nije strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrd**ivi PP aparat nije hteo da se aktivira

Tek na ovakvim sra*njima shvatiš koliko neke stvari imaju smisla. Provera PP aparata košta oko 150din i radi se na 6meseci. Nosim je u Doblu pa imam iskustva sa tim.

Ako si imao ono gov.no od malog aparata što ima po marketima da se kupi nije ni čudo što ne rade....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to. A generalno gomila ljudi ih nema. Kad pogledas kako mogu da spase, onda shvatis da to koliko kostaju je smesno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imajte u vidu da je zbog toga što se desilio moguće i da je traženo od njega da vrati auto u prvobitno stanje.

Kapiram ja to ali nisam ni mislio da će mu trebati za taj već za neki drugi bože zdravlja auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moji drugari, hvala na brzi nasmejaste me bas onako i popraviste raspolozenje.

 

Na zalost, Toti je bio u pravu zatrazeno je od mene da auto odvezem kod elektricara, da proveri instalacije, osigurace, osiguracku kutiju, da kupim nove farove iz svog dzepa i niko nije dozvolio da kupim POLOVNE FAROVE i da opet nesto "budzim". Nazalost, danas sam poskidao sve sto sam u taj auto ulozio i dok sam skidao sve te delove setio sam se situacija dok sam provlacio zice, lemio, izolovao, dok sam provlacio signalne kablove, setio sam se koliko sam ja truda ulozio, pa koliko moji prijatelji, koliko nervoze, besa, koliko puta sam rekao da je svemu kraj i da je dosta svega, nerviranja, lomljenja, otvaranja i zatvaranja farova.

 

Za moje roditelje je to jako strasno sto se desilo, niko me nije pitao kako sam, sta sam, sta se desilo svi su bili kivni na mene, na to sto se desilo, jer su znali da je mojom greskom na sta sam i ja dosta siguran, ne 100%, ljudski faktor je sigurno. Danas sam skinuo ozvucenje, cd player, kablove, led sijalice u enterijeru, u podu, u rikvercu, u tablici, skinuo zice za elipse, skinuo tablu, skinuo sve sto "smeta" i ometa.

Nakaceni su novi farovi sa zutim sijalicama po****m se na farove kad ne svetle nista, moje "muckanje" morimoto i ksenoni su bili dan za ove fenjere ali na zalost tako je moralo da bude.

Sad Punto stoji na parkingu, pokriven, ceka neke bolje dane i ceka da se vozi negde sa potrebom a ne sa zeljom da se prokrstari kroz grad.

 

Dobro je, opet kazem, sto se meni desilo, sto se uopste desilo jer nisam bio svestan da ulazem u tudji auto i da niko ne ceni taj moj rad, naprotiv, smetalo im je sve to. Njima je bilo lepse da ja vozim, ne perem, ne usisavam, ne lickam, ne pokrivam, ne pipam nista i samo da se tako tera a ja TAKO NE UMEM, zato sam i predao kljuceve i zahvalio se na poverenju. A od proleca docice neki drugi lepotan, nadamo se neki JTD punto sporting ili HGT pa cemo tamo sve polako, isto i jos bolje i jos lepse a do tad cemo da pesacimo i da ponekad provozamo mint zelenog punta koji je imao srce ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj auto je u katrastrofalnom stanju, trap treba da se radi, treba ceo da se prefarba, enterijer da se obnovi i bila bi ono puntara jednom, da sednes na dupe. Motor je perfektan jer nije mnogo dugo vozen, ispod haube ne treba nista da se pipa. On ga sad ne vozi, oduzeli su mu dozvolu, vozi audi kevin posto sa puntom ga murija mnogo cima, upada u oko a jedini je u gradu. Krivo mi je sto nije predstavio auto dalje na forumu, ubacio turbo timer, blow-off, cajger za pritisak u turbini i tako neke lepe igrackice. Sad znam da taj auto stoji ispred njegove kuce, vec skoro 2 ili 3 meseca, ne mrda se. Prodavao ga skoro za 1.850e ali ljudi vide fotke super sve kad dodju on nema gde nije cesan, na haubi spricgit, na krovu lepak od folije itd. itd. ali da ga da lupam za 1500e tamo na prolece i da sredi oko motora ono, uzeo bih ga bez da trepnem i doveo u red.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_0039.jpg   DSC_0013.jpg 

 

Sinoc smo izasli da probamo ove nove farove i halogena svetla, naravno malo i sneg da iskusimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja jedva cekam da malo padne sneg, jer nema zime bez belče.  Nego becejac imas PP od pre 2-3 dana a nikako da dobijem odgovor. :p Aj procitaj pa odgovori. :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bi rekao da je ovo kamenicki nije mi poznato ić. a ja sam ovi dani svako vece u svrljig da vidis pre dva dana sta je sankanje bilo na dole ka niš.


al nije mi palo na pamet da slikam uzeleo sam se za rucnu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...