Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ne, on to zbog nas, ne zeli da budemo ljubomorni na jedinstvenog mint punta :)

Sa jedinstvenim light show-om na zadnjoj levoj svetlosnoj grupi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrati li on meni WD na kraju?

A tebe Axic-u i Rileta pa i još poneke da bude sramota! Posmatrate čoveka kako radi a niko da pomogne Morao sam da Vas poteram da ne smetate

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haahahhahahaahah, brate mi pili :cheers: nismo hteli da smetamo, samo smo dobacivali i pravili se pametni. :D A vlažna maramica je na kraju pobedila. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

10581420_733072446784684_907622673_n.jpg  10723454_732882436803685_1734476028_n.jp 

 

 

Uradjeno zadnje kabinsko svetlo. Posao od bukvalno 15minuta, malo provlacenja zica (sreca ja sam vec imao za led u podu) i eto ga. Nebo smo isekli na sredini, sve to lepo stojili i ispalo je perfektno ! Nigde ne strci, ne visi, ne pada, cak i kad se cima i vuce ne mrda, znaci perfektno sam prezadovoljan i kako svetli i kako izgleda, bukvalno kao da je fabricki tako bilo. Ako neko radi nebo se lako mrda, neka mi se javi da mu kazem gde kablove da vuce, da se ne petlja i zavlaci mnogo. 

 

Taj lightshow je resen odmah po dolasku u Nis, izem ti Punta ima muke sa plastikama i masom, gde god pozelis. Nisam bas stigao da prestavim svoj auto kako valja, jer sam zurio, te vamo  te namo, te fotkaj a mnogo toga se uradilo, samo bice prilike, nadam se vec uskoro, jer je druzenje bilo jednom, za pamcenje !  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da se javim da mi objasniš kako se lako mrda nebo i gde da ga provučem  a da ga ne upetljam i zavlačim. :laughing:

 

A to što nisi stig'o da predstaviš svoj auto nije zbog žurbe nego je razlog što je 90%  vremena na skupu bio pokriven da bi što manje kragujevačke prašine palo na njega. :lol:

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, 'oće to kad se parkiraš u šumu i srećom poneseš ceradu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skines kabinsko svetlo, iskopiras plus i minus zice, skines levi suncobran (kod vozaca) kroz te dve rupe provuces zice na stupu imas plastiku od krova do haube naravno unutar kabine, skines i tu provuces kablove do patosa. lajsna na podu, skines i tu provuces do zadnje klupe. Lajsna kod zadnje klupe skines i tu, provuces ispod zadnje klupe do stuba. Kod stuba skines dve plastike provuces do gepeka, otvoris gepek, malo pomeris gumu i videces da se nebo pomera plus dve plastike imas kroz koje moze da prodje zica bez da se mucis. Gde si isekao provuces zice, sve lepo sastavis, ubacis plafonjerku i to je to. Negde na sredini neba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, slabo pratiš na času. :D Izgleda da nisi čitao temu gde sam ja to odradio pre skoro godinu dana. :phttp://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/62841-punto-mk2-naknadna-ugradnja-zadnje-plafonjere/

 

Nego reci ti meni ono što sam te pitao na okupljanju a vezano je za one dve plastike nazad koje drže nebo. Ima li nekih žabica u koju se oni plastični poklopci ubacuju ili ne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=qKwl9v4iTGI&feature=youtu.be 

 

I ako danas Slavim Slavu i ako je kuca puna gostiju, nisam mogao da izdrzim i otisao sam do auspuh servisa "Salija" da namestim novu "ćunku" 

Izduv 1400dinara i ruke 1000, 2400 za promenu zvuka na ovom mom fenu za kosu. Stvarno sam zadovoljan, odnos cena kvalitet ma suuuuper ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi kad se pusti preko YT a ovde neće da ga očita. :) Sve u svemu sivu boju za ćunci u ruke i farbaj auspuh da dođe do izražaja. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_0061.jpg 

 

Jedan mali update 

 

Uzeli smo signal sa zadnje maglenke kod vozacevih vrata ispod praga, provukli zicu do motornog prostora, od h4 instalacije sa ugradjenim relejom i osiguracem razvukli zice, spustili do branika i postavili maglenke. Sada su maglenke znatno nize, samo nisam stigao da fotkam. Sad kad se ukljuce napred maglenke u braniku, ukljuci se i nazad. Malo smo se smrzli pa su radovi trajali znatno duze, no obicno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...