Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

e pa na taj sam mislio,bleji pored sirene,ja sam prvi mislio da je neko budzio sirenu pa ostao kabal sa dzekom,ali izgleda da to svi imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je to ubaceno u neku plastiku, protokomer mozda, nisam siguran :) 

Ali slikacu sutra pa ces da vidis, jel imas ti neku sliku gde je kod tebe dzek, da nije negde sa ventilatora ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam burazeru, to je za far koji ima maglenku, izvedena instalacija do konzole unutar kabine. A Beli ovo sto kazes kod filtera to je dzek za motorni racunar za dizel ako ikad prepravljas nesto. Danas sam spustio jos malo maglenke, treba da se ubaci i ksenon malo je tesko jer je h3 pa zurka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10743723_745489448876317_882133260_n.jpg 

 

Od skora ponovila se familija. Alfa 159 2.4 JTDm Common Rail, zakucala na vrata svojim malenim motorcicem. Tiha u radu, kvalitetna, prelepa i boja koja je svakim danom cini jos lepsom. Jedino nema kozu na sta nismo mnogo potencirali, leti vruce zimi hladno jos ako nema grejaca hoce biti zeznuto. Ima displej, telefon, bluetoth itd. Potrosnja po gradu kad cale vozi 7-9l po bordu, kad sednu manje generacije znatno vise. Na sebi sad ima 17ke sa puno krakova, distancere. 

Ispred je jedan VW to je nas lepotan o kome necemo mnogo govoriti :)

Edited by milos.becejac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opaa, nek' je sa srecom. :) Pravi auto sa pravim motorom. Daj koju sliku jos. Napisi koju i o sivom lepotanu, sta ima veze, znam pouzdano jednog clana koji ce se oduseviti, a mozda i dva! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno je auto u Hrvatskoj, cim se vrati bice mnogo finijih fotografija. 
Ovo je VW Golf 1.6 16V kraj 2001 u perfektno ocuvanom stanju, ima alu 15ke i to je caletov ljubimac. Takodje je pokriven preko cele nedelje, vozi se vikendima i na duza putovanja. Skoro sam imao priliku da mi covek 4500e nudi da ga kupi odmah od mene na pumpi, samo jos uvek se nece prodavati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala komsijaaaa ! Detaljan izvestaj o autu, gumama, felnama i novinama na mom punticu uskoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno je auto u Hrvatskoj, cim se vrati bice mnogo finijih fotografija.

Ovo je VW Golf 1.6 16V kraj 2001 u perfektno ocuvanom stanju, ima alu 15ke i to je caletov ljubimac. Takodje je pokriven preko cele nedelje, vozi se vikendima i na duza putovanja. Skoro sam imao priliku da mi covek 4500e nudi da ga kupi odmah od mene na pumpi, samo jos uvek se nece prodavati.

Pokriven sa istom onom sa skupa u Kg? :D Ja da se pitam, ja bih to dao za 4500e da mi je neko tako ponudio, 159-ka neka bude sad za duza putovanja. :) Salu na stranu, nemac izgleda bas lepo ocuvan sa slike. A sto kaze Beli, cekamo detaljnije za Alficu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10751957_745482705543658_1504067350_n.jp 

 

Evo glava do glave, samo se Puntic ne vidi sad tri mesta zauzimamo na parkingu, drzimo monopol hahahaha 

A nije, cale ima svoju ceradu tj. dve cerade jednu da ne propusta kisu i drugu ovu od satorskih krila. 

Da bas tako, alfa ce biti za putovanja a Puntica ja jasem :D

Izbacicu jos koju fotografiju samo da se ne ljute forumasi sto idealizujem Nemca :D


09032014108.jpg   IMG_20140920_110933.jpg 

 

IMG_20140920_111352.jpg   IMG_20140920_111504.jpg   IMG_20140920_111213.jpg 

 

U bilo koje doba dana ili noci mozete auto videti u ovakvom stanju, ne lickamo ga kao za prodaju lickamo ga za nase oci. 
Bilo je u planu da se proda ali se odustalo, previse je usao pod kozu mojima i meni. 

Cim stigne 159ka stizu fotke 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...