Jump to content
FAS Goran
Sale2810

Zdravstveni problemi i eventualna rešenja

Recommended Posts

Sale, zelim ti brz oporavak, bices kao nov. Najteze je proslo to da se nateras da odradis, sad samo da to zaraste.  :fun:

..jedino sto me kolje je kada me natera da se zakasljem,kao da me bodu nozem.
 

 

 

Sad se setih.....kad je moj cale pre nekoliko godina operisao isto to, odem ja da ga obidjem i spremim mu limunadu, u fazonu zdravo, vitamini ovo-ono....dam mu da popije, ali nisam stavio secer, ono gorko ubija, i to ga nateralo da kaslje, hteo je da me zapali, mislim da mi to nikad oprostiti nece.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale brz oporavak zelim! Jbg nije mali rez, i sve sto se sece boli, padnes izgrebes ruku pa boli, a kamoli kad te seku! Nemoj samo mnogo da mirujes, prosetaj malo, stisni zube, preznoj se malo... Ja posle moje operacije (nije ista ali rez od 17cm i 14konca) nisam mogo a ni zeleo da mirujem! Oni mi savetovali dva tri dana da lezim, ali ledja ubise, a na stranu kad probam jos gore, a ne dao Bog da se zakasljes ili nasmejes, e tad je bolno... :( sve u svemu jos jednom, sto pre da ozdravis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbitnije je da si dobro i da je sve proslo kako valja! Za par dana ces biti kao nov, pricao sam ti ja za dedu od devojke da je posle par dana otisao u postu po penziju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je Sale, najgore je prošlo. Sad što moraš da ležiš jbg, izdrži, pusti neki film, igraj igrice na fonu, zanimaj se nečim čisto da skreneš misli sa bolova u leđima. A što se tiče reza, to za 2-3 leta malo duže na sunce, koža dobije boju i izgori i onda se sve manje i manje primećuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari... Jedva cekam da stanem na noge,pa da sve bude kao ranije. Ovo lezanje ubija u pojam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ja da sam znao da je ovako tesko posle operacije i da su ovakvi bolovi,ne znam da li bi se odlucio na ovaj poduhvat. Mada bi kad tad morao. Ali je ovo jako tesko. A sve je to sto sam ja jako dugo cekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako,kad tad si to morao uraditi.Koliko god sad da boli i da je tesko,da si jos cekao bilo bi gore.

Stisni zube i izguraj.

Zelim ti da se sto pre oporavis i zaboravis na tu operaciju :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Dante...znam sve. Cekao sam dugo,zato je i oporavak duzi,mada vec manje boli,mogu po malo da setam,da sedim,ne preterano ali mogu. Najbolje je kada lezim,to mi najvise odgovara,ali ledja ubise. Ali ja sa nadam da ce za pad dana biti bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sam ja,jos uvek lezim,jeste se malo oduzilo,ali ide na bolje. Poceo sam po malo da sedim,da setam ne mogu dugo,ali sta da radim. Takav mi horoskop
Nadam se da cu za par dana stati konacno na svoje noge,da ce bolovi prestati skroz.
Imam otok,pa me to sad ebe,a kazu da taj otok jako sporo nestaje. Tako kaze hirurg,da je to normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi moji,ja sam definitivno maler...

Nisam se jos oporavio,nesto se iskomplikovalo,pa idem u petak na jos jednu operaciju. Samo covek da se rokne. Ovoj igri nikad kraja,ali se nadam da ce ovo biti definitivno kraj mojim mukama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavio se neki hematom koji je negde oko 5 cm kako oni kazu. Mislim bilo je to od prvog dana ali kako hirurg kaze,ajde bre ,sve je to dobro,i nista. Medjutim,nikako da stanem na noge kako treba,a do sad je trebalo. Odem na kontrolu,kaze ona nemam pojma sta je to. Danas odem na ultra zvuk i zakazu mi za petak operaciju... aj i to cu da pregrmim,nego postoji sansa da mi odstrane desni testis ako ne budu mogli ds ga spasu...ma uzas.

Zato ja do sada nisam mogao da se ponasam normalno,jer mi to smeta,ne mogu da sedim normalno,da setam,ma nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da im j...m sve po red tako nepismeni. Nista to nije a unakazete... auuuu al se sad iznervirah... drz se sta da ti kazem! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ja sam se iznervirao,ali eto,sad nema nazad...moram,cutim i trpim.

Inace mi kazu da kod starijih osoba to ne operisu,vec prate samo i to je to. A kasnije kazu nastaju komplikacije,ne obavezno ali moze da se desi. Ne daj boze,dobije se rak...ali zato sto sam ja mlad,pa ce da me operisu. Ma uzas.

Ne znam ko je sjebo stvar ali ja pod noz moram opet.

Nista ja ne mogu da zavrsim odma kako treba,nego za sve mora neki popravni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu sale pa nikako da se oporavis,inace taj hematon je nekakav ugrusak krvi ne tako opasno ali moze i da bude,zena moja je to imala u trudnoci pa je morala kroz celu trudnocu da se cuva..

Puno ti srece zelim da se operacija lepo zavrsi,drzi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dam se ja...ma sta je tu je.

Kazu da nije to nista,ali ume da bude opasno...

Sreca pa su mi jako brzo zakazali operaciju,da skinem te tegobe sa vrata. Bice bolje,nadam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...