Jump to content
FAS Goran
boki

Kamere & presretači

Recommended Posts

kod delta city-ja, pre neki dan primećena komunalna policija kako slika automobile koji su se parkirali na trotoar. što se mene tiče super, al ajde da vam javim da neko ne ostane kratak za xxxxx rsd, mada cenim da su vozači italijana kulturni ljudi :smoke: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec nekoliko puta  stoje od Djaka prema plavim horizontima malo pre krivine na autobuskoj stanici i pecaju u puntu, jer je tu pravac. Srecom  su se danas zanimali oko gradskog autobusa, video sam i neku srcu dok sam prolazio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

8:45

radar ponovo na kapiji imt-a, gadjaju prema ledinama, trojicu su malopre naredjali kad sam ja prosao

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme su jako cesto tu ili preko puta kod semafora, gadjaju u oba pravca. Juce sam video i saobracajca na motoru, zaustavio je kineza u kombiju i maltletirao je neke pesake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos putujem, podjoh iz negotina, da ne naletm na Cileta negde :)

P.S. Javi se iduci put

Javi se ti neki put kada prolazis kroz Mpek. Imas broj ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

8:45

radar ponovo na kapiji imt-a, gadjaju prema ledinama, trojicu su malopre naredjali kad sam ja prosao

I u Jurija Gagarina, i Tošin bunar... Pun ih je Novi Beograd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas oko 5 kad sam prolazio kod IMT-a stajao beli Grande. Stavili tronozac i bleje u kolima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad mi nije bilo jasno, u Jurija Gagarina, tamo negde, da li posle delte ili gde vec, iznad puta stoje neke kamere, a realno tamo niko ne ide ispod 70-80...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide, ide... Većina već zna za to.

U poslednjoj deonici Jurija Gagarina (pored bloka 61) ograničenje je 40 km/h?!?! Misliiim stvarno... Sad i tu često vidim radar, na raskrsnici sa Dr. Ivana Ribara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamera je na raskrsnici kod Buvljaka. Čuo sam da snima samo ako se ide preko 70.

Ja tu idem 60.

Zeleni talas u J. Gagrina ti je na 90 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaa ^^

Zato vise vremena provedem tamo cekajuci na semaforima nego u citavoj Vojvodjanskoj/Zemunskoj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, kada ideš iz tog pravca, pogotovo u špicu, Milutina Milankovića ti je mnogo bolja opcija. Drastično manja gužva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega, pokusacu iduci put tom rutom :thumbup:

I da izbegavam kamere kad se budem vozikao po Bgu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas oko 5 kad sam prolazio kod IMT-a stajao beli Grande. Stavili tronozac i bleje u kolima.

Ja proleteo pre neki dan oko 70-80h, pandur prica sa nekom zenom a tronozac uperen prema meni. Jel mu to dodje koverta ili mora on da stoji pored i da zaustavlja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mora da zaustavljaju ali mislim da neko mora da operise sa njom da bi slikala?  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi neko da operise.

U Nis kad tako salju cestitke, oni montiraju na naslon za glavu i bleje u kola, i uglavnom su to civilne tablice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas oko 5 kad sam prolazio kod IMT-a stajao beli Grande. Stavili tronozac i bleje u kolima.

Ja proleteo pre neki dan oko 70-80h, pandur prica sa nekom zenom a tronozac uperen prema meni. Jel mu to dodje koverta ili mora on da stoji pored i da zaustavlja?
Ja nisam video da ima kameru negde. Video sam samo mali displej koji jos nije ni u boji posto sam prolazio busom tuda pa zagledao malo radar. Mislim da on samo meri a da Fama slika. Nije kao Fama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Evo vam slike FAME .Poziv da se javim u stanicu saob. policije stigao na adresu ali bez slikekoju sam dobio kad sam potpisao zapisnik a tada je bilo kasno

 

CAM01009.jpg

U pitanju je prekoračenje brzine u naseljenom mestu dozvojeno 50 km ja vozio po njima 63 na slici drugačiji podaci dozv.60  vozio 63 sliku nisu hteli da pokažu kada su slikali već su rekli stići će na adresu poštom što naravno sem poziva nije stigla.Znači na slici se nevidi tablica  pride se razlikuje vreme u zapisniku i na slici za čtav minut što nameće pitanje manipulacija sa slikama tj mogućnost zaštite prijatelja  pandura ili nedaj bože mita i korupcije

Edited by jure

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako samo ovu sliku imaju onda mislim da si oslobodjen odmah, sa par reci nekog pravnika mislim da si siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...