Jump to content
FAS Goran
jasko__

Koliko ste najbrže vozili?

Recommended Posts

Sa Lybrom nesto oko 180-185,mozda je moglo jos,ne znam,ponestalo pravca... :)

Pontiac Grand Prih 3.1 ...pa ne znam koliko je isao,ima izgravirano samo do 190km/h a skala je prelazila preko... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

180 od Leskovca prema Nišu, onda je devojka počela glasno da protestuje pa sam smanjio zarad mira u kući :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2010. god sam vozio Volvo V50 2006-o godiste 200 km/h od Stutgarta prema Vinendenu. Tad i nikad vise.

Mog Punta 155 km/h kad sam stavio nove gume, autoput negde od Kuzmina ka Beogradu, i 150 km/h autoput Beograd - Batocina kad sam kasnio u posetu FAS-u :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbrze sto sam vozio (po satu) je 240 km/h i to je bila Vektra c 3.2 sport (potrkao se sa jednom 159-kom tbi na autoputu u Svajcarskoj, i da zena nije pocela da vristi u autu, verovatno bi mogla da ide jos...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

160 km/h,znam da deluje LOL ali za 1.3mjet punta to je ohoho.Dokazivao sam izvesnom gospodinu u audiju A6 2.0 TDI da ne treba da podcenjuje natpis "MultiJet".Istina imao sam prednost domaćeg terena :hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On ćuti jer je ćero ko zna koliko. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objetkivno i to je nebezbedno kod nas. Kada idem u Italiju kolima baš retko pređem 130 na našem delu autoputa. Nekako se sve trese, put sklopljen iz 100 delova i svaki po najviše 10m dugačak, kolotrasi da ne moraš ni da držiš volan..bukvalno milina za vožnju.

 

A Bravo sigurno može mnogo više :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ne bih smeo ni da probam koliko moze (jedino mozda kad bi ga utegao skroz), ipak je 15 godina star auto, nemam pojma koliko je presao, na satu pise 265h ( ali je menjan motor, sad je PUS) pa ne bih da ga "mucim" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjan? Nisam to znao. Jel znaš kada je rađeno to i zašto? Možda samo neko nije mogo da iščita broj motora pa je lupljen pus, čini mi se da to tako funkcioniše. A verujem da jtd može da istera i mnogo više od tih 250 000 lagano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, večeras sam se vraćao sa NBGD, a nisam cele nedelje vozio (počeo sam da radim od kuće), pa žena ide na posao kolima. Razvukao sam ga 4-om 160, kao od šale, to je taman 4500rpm, tj tu počinje crveno, da malo produvam mašinu. Isključim se sa auto puta posle plavog mosta, i tamo naletim na Fantoma, on i tast menjaju felne kod vulkanizera. Kaže tast da ide njegov bravo (bivši Fantomov) ko lud, navukao ga je 150 ko ništa :)

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menjan? Nisam to znao. Jel znaš kada je rađeno to i zašto? Možda samo neko nije mogo da iščita broj motora pa je lupljen pus, čini mi se da to tako funkcioniše. A verujem da jtd može da istera i mnogo više od tih 250 000 lagano :)

Pretpostavljamo da je menjan zbog tog PUS , ali vrlo moguce i da je zbog toga sto ti kazes...

Prethodni vlasnik ga je tako kupio , vec je bio PUS...

Ne znam kako to moze da se proveri...

A za brzinu me nesto i ne zanima koliko moze, retko kad 100 prelazim, jedino na auto putu...(godisnje max 100-200km autoputa...) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna šta je tu moglo da se desi..Ako ti je dobar motor, ne duva i ne troši ulje u principu te i baš briga :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se bas vracao iz Beograda - i na mojoj standardnoj deonici za produvavanje - od Beske ka Novom Sadu oborio svoj rekord na 500L-u - kazaljka je pokazala 180 km/h, pri tacno 4.000 obrtaja. (doduse uz malo ledjnog vetra).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je bilo vetra spreda ne bi prešao 140 - probao pre neki dan (Bgd - Šid) i nisam mogao da verujem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...