Jump to content
FAS Goran
saledelagano

Fiat Stilo 1,8 16v 133 ljutih konjeva !

Recommended Posts

Uf obavezno nego ove tvoje nemaju maskaru  :laughing:

 

Kad god vidim po Bgu da je neko stavio to su uglavnom devojchice :laughing:

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale ako te ne mrzi kad to sve vec radis fotkaj malo pa napravi temu farbanje lajsni u uradi sam varijanti, vredelo bi ceo postupak videti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da odradim sa savetima tj sta sam i kako ja radio,nemam mnogo fotki samog rada ali znam sta am i kako radio...

 

Mozda nabcim u temi uradi sam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega !

 

Radi se na felnama vec dugo,jbg neka prehlada me uhvatila pa nikako da ih zavrsim...

 

Felne prvo osmirglane vodenom sa 300-400 nakon toga (posto su na mnogim mestima osmirglane do aluminijuma) bacene prvo u podlogu za aluminijum wasshh prime tako nesto,to je kao podloga za obojene metale i zuckaste je boje,pa opet to finio zamatirano smirglom pa beli filer...

 

Taman sam iskoristio da vidim kako bi Stilu chuchnule bele i mogu vam reci da mi se bas svidja,naverovatnije u ih i farbati u belo !!!

Fazon baza pa mat ili polu mat lak radi zastite.

 

image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

Na zadnjoj slici se lepo vidi razlika izmedju difoltne sive i bele napred,nekako mi bela bas bas :unworthy: :unworthy: :unworthy::smoke: :smoke: :smoke:

 

Cak i ovako skroz u matu skorz lepo izgleda kao daje plasticna,uzivo je bas ebacki

Share this post


Link to post
Share on other sites

ofarbaj ih u vristece narandzasto ... 

 

 

Hahah ali vristce :unworthy:

 

Iskreno meni je ok ta drechi varijanta,al jbg ovo ej fabricka felna pa i nije za tolike ludorije...

 

Ako budu isle u belo kljesta ce sigurno u onu fluo pomorandzastu :laughing:

 

Mada sam razmisljao unutrasnjem delu felne da ide u neku dredzi boju :smoke:

Ee pa ovo i nije tako lose :D

Uzivo jos lepsle,a skroz su mat kao da su plasticne

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicne felne. Samo cepaj u belo i uzivaj :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos ako je to punto :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

TNX svima na komentarima i misljenu, felne idu 99% u belo (skocio procenat) :smoke:  matdjo kontam da se belo uvek brze prlja al jbg sta sad, pa ni svim anije ne znam koliko taminija od bele.Mislim da je jako bitno da se nanese dobro lak mat ili sjajs sve jedno jer prljavstina se manje lepi za glatku izlakiranu povrsinu...

 

Na kraju krajeva nosim bele ove godine, ako mi se bas toliko zgade ili smore zobg stroke sl prolece ih vratim u sivu ili gan metal i pun gas :)

 

Da da tamicu ga cim otopli malo, zadnju soferku najtaminje moguce za ova bocna cu dosta svetlije ali sve isto da bude...Soferku cu isto onu traku 20-25 cm...

 

Eo malo montaze

 

image.jpg

 

Kociona kljesta u vristacu narandzastu :laughing:  a i opruge i to ce biti to, videcu kako ce mu chuchnuti gume ako bude velike rupe mozda ga i patoshem malo da bude Fiat Stio Bertone ups Betone :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace probao sam i ovo sa felnama :

 

DSC02505.jpg

 

Samo znakic umesto poklopca i skorz pristojno izgleda felna cak i bez njih, jbg nisam slikao na autu ali sam se iznenadio da je ok i bez poklopca, a samo sa znakom preko centralne rupe !

Share this post


Link to post
Share on other sites

možeš da probaš u PSh da odradiš između krakova crno,mislim na prostor od kraka do kraka ,ne ovaj mali prostor ...ako me razumeš :D
inače su felne ispale vrh

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...