Jump to content
FAS Goran
saledelagano

Fiat Stilo 1,8 16v 133 ljutih konjeva !

Recommended Posts

Nisam kralj ;) , nego samo nesto savetujem iz iskustva. Dodatno, kazem ti da sam ostao bez teksta kada mi je inzenjer rekao za koliko je podizanja projektovana.

 

nego reko nisam bas toliki bakzus da mi padne auto

Od ovakvog stava se naprave raznorazna sr*nja, znas i sam. Eto toliko od mene po tom pitanju, da ne offujem vise.

 

 

Inace imam obicaj da stavim barem tocak koji sa skinuo ispod sajtne ako krene da padne da padne na felnu i gumu :) sto znam opet nije pametno, a u onom slucaju sa slike to nisam uradio zao bi tek ofrbane bele felne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vristi :)

 

 

DSC02531.jpg

 

DSC02532.jpg

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna sa nekog digitrona, prosli vikend na Fruskoj gori i extremno strkokav auto :)

 

cxcb40085.jpg
 

Cisto da se vidi o cemu se tu radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast. Gledam preko telefona, boja Stila deluje da je siva, al' nesto mi u glavi da je tvoj plavi, ona sveeeetla plava?

U svakom slucaju, odlican je. :) Mnogo volim bele felne, koliko god teske za odrzavanje bile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast. Gledam preko telefona, boja Stila deluje da je siva, al' nesto mi u glavi da je tvoj plavi, ona sveeeetla plava?

U svakom slucaju, odlican je. :) Mnogo volim bele felne, koliko god teske za odrzavanje bile.

 

Pa i nisu nesto tesko za odrzavanje, ja sam ih bacio u mat lak nista se vise ne zadrzava stroka u odnosu na klasik sive :) a lako se peru, puska pod pritiskom i ciste su za 5 sekundi.

 

Napokon ceo auto :)

Odlicno!!!

 

Nije jos uvek ima tu nesto da se radi :) , trenutno sredjujem krilo dole gde se spaja sa sajtnom pisao sam gore negde iznad jedna strana je zavrsena sto se tice pripreme za farbanje tj u fileru je, ovih dana druga i to je sto se tice sminke na samom autu !

 

Eo koja malo finija fotka, s moba je galaxy s4 je u pitanju od ortaka, nije ni blizu nekog dlsra ali moze da prodje :)

 

Kosilica :)

 

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

Da ostalo mi i zadnju sajbnu da zatamnim posto jos nisam :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si pre 20ak min prisao kroz Mirijevo, tacnije pored mini Maxija, a mislim da jesi, ono uzivo izgleda jos bolje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na komentarima !

 

Ako si pre 20ak min prisao kroz Mirijevo, tacnije pored mini Maxija, a mislim da jesi, ono uzivo izgleda jos bolje. :)

 

Jesam i taj dan i juce :), sto se nisi javio ?

 

kojim aparatom je slikano,bas dobre slike pravi?

 

Sto je naj naj nije aparat :laughing:  nego mobilni S 4 +  nisam okacio full rezoluciju, naravno nije to tako blizu dslra daleko je ot toga, ali pravi dosta dobre fotke verujem cak i bolje od vecunu idiota od aparata u rangu do 200e
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da si izbegao one poplave po Mirijevu posle sto su bile. ;) Nisam bio siguran da si ti, pa reko' da ne skacem na haubu dzabe. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe bolje sto nisi :)

 

Ma ja isao iz prvca Karaburme, preko Mirejva pa na Kaludejru onim sortkatom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Milutinovicu :)

 

Stilisa bice nesto-nekad,zavrsetak bi bi bio onaj pljosnati siroki sto ide blago na gore...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sredio si ga prva liga sale! :)

ps. pojavio ti se stilo na fb strani fiat stilo srbija, pracen je ovaj forum podosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...