Jump to content
FAS Goran
saledelagano

Fiat Stilo 1,8 16v 133 ljutih konjeva !

Recommended Posts

BAHATO PARKIRAM.com

:harhar:

 

Snimljen,i uslikan.

Lap autic i na slikama mozda ne deluje tako,ali uzivo bas lepo stoje felne.

Steta sto nisu vece.

 

Vidim u temi da cesto parkiras ovde,pa ne znam kako se boris sa paucima i onim konunalnim cudima???

 

bahato_stilo_sale.jpg  sale_stilo_bahato.jpg  stilo_sale_bahato.jpg

 

 

Ispostovao sakrivanje identiteta,nadam se da se ne ljutis sto kacima slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ne ljutim se taman posla uredno si sakrio tablice tnx, ovo si juce fotkao .

Jedna zamerka je ta sto si trebao da fotkas kad je cist :laughing:  a druga, de si bio da fotkas dok je imao 17 " bele i na istom mestu, i sva stakla zatamljena  :laughing:

 

nekad2.jpg

 

Te felne su inace na prodaju (nisu moje) uzivo je bas bas gotivna felna, mislim da je Lancija Y fabricka.

Sto se tice navedenih osoba, prolazim extra a ne smem da ti kazem kako :laughing: Zivis negde u kraju? Ili radis? Moz i pm da ne bude javno :smoke:  ako ti je frkic

 

Naziv fotki ti je vrh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zivim tu,bio u PIO fondu pa onda slucajno pored tebe parkirao.

Nisam odmah ni skapirao da je tvoja a onda sam video felne.

Slikao bih ga ja i cistog da sam ga takvog video.

 

A gledaj slucajnost!!!

I na tvojoj slici i na ovoj mojoj stoji isti auto pored.

Ovaj tojota.

Jedino ako je nikad ne pomera.

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asterix, taj lik sljaka tu pored u jednoj firmi, imaju svoja 3 obelezena parking mesta, stalno je na nekom od tih. Da nisi  mis sivi Stilo, alesio felne ?

 

Tomo, skinuo kad sam radio atest jer ne moze da prodje agenciju za bezbednost saobracaja,

skinuo SVE, posle odradio samo zadnji deo treba da uradim i ostatak imam kuci vez iskrojeno sve llumar nego cekao da se prolepsa vreme posto skidam stakla kad radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste sivi ali nije mis sivi.

Nisam bio sa njim taj dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste sivi ali nije mis sivi.

Nisam bio sa njim taj dan.

Pacov sivi :harhar:

 

A ha a ja mislio prosao si kao kolega bane

 

Ma jok tog tipa nikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da :)

Isao u Borcu da pazarim gume za letnji set.

Video sam par stilica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja rekoh da nije neki mini skup bio u Borci, u 5 minuta voznje, jedan za drugim ste bili Ti i @joshibeast, obojica isli ka gradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam cuo, prozor ti je bio otvoren, a mimoisli smo se odmah posle Putnika, a Sale je bio dva semafora ispred tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam cuo, prozor ti je bio otvoren, a mimoisli smo se odmah posle Putnika, a Sale je bio dva semafora ispred tebe.

 

Kad vozim na vrh gasa inace bi bio negde u Mirjevu :)

 

Ma stigao sam ga ja posle

Ahha a voleo bi da je bilo tako,da me okadis malo dizlom

:)

Dok sam vozao bele felge koje su bile bas uocljive, videlo me 3je kolega kod mene u kraju i jedan u Mirjevu za god dana.

S ovim 15icma 10 ljudi me startovalo za 10 dana :)

Nego sto se niste javili? Svirali, vristali, mahali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, rekao sam belom cini mi se. Zurio sam po sestru u Zarkovo i sestrica koji je tad imao oko god dana, i vec kasnio dosta a uja ne sme da kasni :) a bio frkic neki.

Skroz sam zaboravio da je skup tog dana (da sam se setio i razmisljao o tome krenuo bih 15min bar ranije) i bukvalno skrecem na gore, gledam kakva je ovo guzva ovde u pa skup "neki" i video par automobila poznatih od nekud.Aaaa pa da flcs skup.

Kreten.

Ove godine dolazim 99% taman beli da vidis stila kakvog nisi video :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo se radilo i jos uvek radi na stidzi, felge privodim kraju. A pre neki dan me negi magarac puko po retrovizoru razbio skalo i zagrebo fino masku retrovizora, tako da sam i njih poceo da spremam za farbanje trenutno su u fileru a auto vozim bes maski :laughing:

 

Ujedno kad budem farbao retrovizore, hocu da resim i ono dole kod krila ( krilo gde se spaja sa sajtnom ) neki magarac pre mene je dizao auto na pogresonm mestu i dole od ispod je rupa, i tu se godinama skupljalo blato i to je koroziralo, to sam poceo isto da spremam za farbanje, pa cu ujedno i to i retrozivore.

 

A evo kako su tekli radovi sa felgama :

 

Ronal 18 " 7.5 jota ET 35, ovakve bile kad sam ih uzeo, falc fabricka plastifikacija, malko ubijene po ivicama ali nista strasno, prave ko puska proverio pre kupovine :

 

21118686_2.jpg  21118686_3.jpg

21118686_4.jpg

 

Zatim su pocele slatke muke :laughing: , od poliranja falca tj prvo skidanja plastifikacije pa onda poliranje tj smirglanje od 60-120-240 zatim sundjer crveni mislimk da je oko 300 pa sivi oko 400, pa vodena 600 pa 1000 ( trebao sam da idem do 2500 jer se vide mikro linije) pa  pasta za obojene metale 2 ruke poliranja sa vunom, ali planiram danas kad ih budem montirao da ih pretrcim sa 2000-2500 i ruku poliranja.

 

Evo par fotki tih radova redom od 60 do 1000 i 2 ruke poliranja :

 

image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg  image.jpg

 

Finalni proizvod:

image.jpg  image.jpg

 

Nakon toga sam montirao gume 225/40/18 izbalansirao sve pravo ko puska :laughing:  , bacio se na sredjivanje srca felne.

 

Ogrebotine su bilw uglavnom jer je neki indijanac spustao felnu na srce :turned:

Ubijene te ogrebotinice sa 120, malko alu gita malo filera (falc lepio trakom da ga ne bih grebao prilikom radova) pa izvodenjao sve to lepo, bese 800, bilo je tu i skidanja srafova 20 komada po felgi usrah se dok sam ih poodvijao.

 

20150430_193548.jpg

Malo sprana prasina u grlu :smoke:

20150503_114226.jpg

 

Pa krecemo farbanje, baza 3 ruke i 2 ruke lak. Baza je neka siva slicna gan metalu ali sam hteo malo svetliju za 2-3 nijansi + krupni kristali

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg  image.jpg

image.jpg  image.jpg

 

Danas cu slikati kako izgleda sa falcom po danu, imam samo nocne fotke i laze boja tako da necu da kacim, ostalo mi je samo jos da resim sta cu na cepove od poklopca felneono ronal mi nesto piiih (mozd neki stiker)

 

Inace sam i srafove polirao, evo fotke poliran ne poliran sraf :laughing:  , ovaj polirani toliko zaslpeljuje da auto fokus ne moz da izostri fotku :laughing:

 

20150511_202814.jpg

 

Buduca zenica je tu pomagala malo oko poliranja srafova ( nehebo sam ako prodam i ove felge )

 

Fin ET

 

20150428_141412.jpg

 

__________________________________

 

-Odradio mali servis sa svim filterima, zamenio pastetice-silen blokove il kako se vec krste na viljuskama,+ desni stabilizator (prosli izdrzao skoro 20k km monroe je bio sad nem pojima)

- Spremio delove za veliki servis, s tim da cu verovatno raditi i varijator znaci set za reparaciju+dihtung dekle

 

20150429_120707.jpg

 

Sve sa slike ide u veliki servis 7 sitnica  +  2 za varijator koje nisam jos uzeo ali otom potom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...