Jump to content
FAS Goran
saledelagano

Fiat Stilo 1,8 16v 133 ljutih konjeva !

Recommended Posts

Kolegosi posto sam pazario ove felne a ide prolece jos malo vredelo bi strediti ih :

 

20131118_114341.jpg

 

Planiram da ih bacim u Belo,ali imam zelju da to bude belo mat da deluju kao plastince mozda eventulano da se ubaci malo nekih perlica al ne da bude kich !

 

A unutrasnu stranu felne planiram u neku drzecavu mozda u limun zutu pa da i kljesta kocnica budu u istoj boji ili plavu i da je farbam do ove ivice :

 

oveivice.jpg

 

Kako bi bilo a ?

 

Ili ako neko ima neku ideju kako uraditi doticnu felnu neka pise !

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

+3, posto sam uvek za sportsku fabrikanu za bilo koji model. Sve ostalo je manje-vise trenutna moda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu bas toliko nove kao sto izgledaju na fotkama,na onim kracima gledano bocno su malo izguljeni tj lak se ljusti zbog kocnica kako je padalo vrelo trunje !

 

Pogledaj sliku

felna.jpg

 

Pa rekoh ako ih vec budem radio da uradim nesto drugacije

 

Al stoji da je fabrika farbika

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije to nista.

Felne su jako retke pa im dodato "ulepsavanje" nije potrebno.

Ako budem zadrzao 16" dinamic,koja je po meni lepa i kvalitetna ali posto je rasprosrtranjena gubi na dojmu,planiram da je bacim u neku boju...

Ove su odlicne bas takve.Pritom ti je boja auta svetlija pa

treba biti oprezan u takvim poduhvatima kako ne bi skliznuo u kič... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako.

16" dinamic,koja je po meni lepa i kvalitetna

Zaboravio si - i jaka kao crna zemlja. Pisao sam vec, stigao mi davno komplet iz Nemacke, sve 4 u nuli. Vozio ih po ovim oranicama vise od 2 godine dok se nisu namnozile. Kad sam ih prodavao, otisao sa kolegom (i sadasnjim dobrim drugarom) da ih proverimo, bio sam ubedjen da su malo popustile. Odusevismo se i kupac i ja kad smo videli da su i dalje sve 4 u nuli. Tacnije, ja sam ostao bez teksta :) , mada, ruku na srce i maksimalno izbegavam rupe po putu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

16" te dimanik su bas bas mesnate,imam ih ja eno na prodaju su :smoke:  prave ko puska !

_________

 

U svakom slucaju planiram da ih osvezim... (pa i ova siva je svetla pa pu lezi,kontam da ne bi bilo velike razile od bele felne)

Jedino to sto si naveo,retka felna sto je vec lepo a + bela bem li ga...

Sad ste me demoralisali za belo :turned: . Razmislicu debelo u svakom slucaju,nego treba se baciti na posao smirglanja to mozda bude i ovih dana

 

Dante jbg kad sam picajlza to mi bas bode oci,jes da se ne vidi sa daljine dok se ne pridje ali ja znam da su takve :laughing:

_______

 

Planiram da na prolece pored osvezavanja felni,

ofarbam i lajsne u boji auta one bocne cu 100% za one na braniku se jos troumim :2guns:

sto zbog grebanja,sto zbog toga sto ce mozda biti previse clean look da bas sve bude u boji auta !

(retrovizori i rucke vec jesu u boji fabricki)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam juce bocne lajsne sa vrata posto planiram da ih ofarbam u boji auta,od 28 zabica polomio 20,a 8 ostalo zivih :laughing:  ...

Primetio sam da bi bilo dosta lepo,kad bi se te rupe na koje nalzeu lajsne zatvorile i da ih ne bude uopste al to je vec ozbiljan posao !

 

Bice neke fotke radova,nego se neckam dal farbati i one na branicima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tripujem da ne bude previse cleen look + mozda grebanje koje ce se vise videti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekljuce sam ih bacio u filer prvo zamatirao 400 smirglom pa  naneo plastic prajmer,pa filer...

 

Danas cu verovatno da ih deljem vodenom,tako da do vikenda ce biti montaza :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lajse su ofarbane i zadovoljan sam kako je ispalo,bice neke fotke kad operem auto :laughing:

 

Nego jel bese postoje obrvice za 5tovratnog Stila ?

 

nasao sad ali samo ovako nesto ja bih mozda isao malo dublje

 

FIAT%20STILO%20OBRVICE.jpg

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Markom. Baš mi nekako ne ide. Na tih 20cm dužine i 3cm širine imaš gomilu delova kojima se vide prelazi. Zbog toga mi se i ne uklapa

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1, nemo' to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ubedi ste me ko i za lajsne !

 

Nego gledam ona krem kozna sedista sa oglasa i dalje se neckam dal pazariti,lik trazi 180 e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...