Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
zokibubu

P: Alfa Romeo 159 JTDm 120

Recommended Posts

Usluzni oglas za drugara, al kao da ja prodajem....u stvari, ja je ne bih ni prodavao, al drugar navikao na golfa

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 120 KS 8V proizveden 2006. presao 142000 km. Cena 5800 EUR ili mu nadjite nekog VW Golfa V za zamenu.

Dve nedelje nakon sto je kupio Alfu pocinje da se zali kako je teska za voznju, kako nije za grad jer je velika limuzina pa mu je tesko da parkira, kako suvise zavaljeno sedi u njoj i nije mu dobra preglednost... Odmah nakon sto je kupio auto uradjen je veliki servis, sredjen EGR zatim kupio zimske gume, a ja razmisljam sto ja nisam naleteo na nekog, kad sam kupovao auto, ko je platio auto 7000 EUR, jos ulozio para u njega i prodaje ga posle par meseci....

Evo linka: 

cxca89040.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas4008931/alfa_romeo_159_19_jtdm/

Dve nedelje nakon sto je kupio Alfu pocinje da se zali kako je teska za voznju, kako nije za grad jer je velika limuzina pa mu je tesko da parkira, kako suvise zavaljeno sedi u njoj i nije mu dobra preglednost...

Što se ovog tiče, stoprocentno se slažem sa njim :D

Jel ga zanima Golf 5 benzinac 1.6 Fsi u zameni?

159 nije za grad uopste,auto je za otvoren put,u gradu je velika,mali krug zaokreta teska,volam hidraulucni i nema motanja malim prstom,menjac tezak-kamionski i u sustini vozacki i muski auto.

Sinoc sam malo provozao Alfu, po gradu i tek kada sam seo u mog Brava sam video razliku u polozaju sedenja, ali mi to nije smetalo, naprotiv, lepse je u Alfi :unworthy:

ALFA ROMEO je za Alfiste!

Italijansku ikonu menjati za vw :thumbdown:  :2guns:  :2guns:  :2guns:  :realmad:  :realmad:  :realmad:  :rant:  :rant:  :rant:  :rant:  :rant:  :rant:  :rant:

Muka mi je! 

Sory za  :offtopic:

To nije auto za devojcice, moraju da shvate pre ili kasnije :laughing:

Ja sam je vozio i nista od toga primetio nisam, sem malog ajnslaga ali to je normalno za alfu. U svemu sam uzivao...

ma kakva zamena za V-icu, neka menja za G II, ima preglednosti koliko 'oce, a uz to moze da kupi 3 dobra komada.

:whip:

Vozio V-icu...bezdushno, nema razlike da li si u shkodi ili meganu ,kokpit, enterijer isti, motor 2.0 fsi...odlican, ali ruku na srce 159-ka je klasa  za  golfa :thumbsup:

Eh da sam stariji, porodični čovek sa dvoje dece i 5800e u banci...
Al nisam, i zato vozim 147!  :laughing: 

Odvrati ga od prodaje! A pogotovo od zamene za Golfa!  :o

Kad već ubiste temu... Malopre sam vozio do Vrčina i nazad 147-icu, 2007. godište, auto utegnut i kao nov, sa 94000 km. Žao mi je što ovo moram da kažem, ali  sad kad mogu da ih uporedim, Golf 5 je tenk za nju u vožnji  :( Nekako je prelagana, a menjač je daleeeko lošiji.

Dizajn je već druga priča.

Kad već totti ubi temu... Da sam hteo da vozim tenk, kupio bih tenk :D . Za 147 i važi da ručica ima malo duži hod, pogotovo iz druge u treću ako si na to mislio. Inače 159 i Golf V nisu ista klasa. Cena novog auta sve govori, bez obzira na oblik i dimenzije.

Ne samo zbog hoda, nego nekako sav landara, čak i kad je u brzini nekako ima lufta i može da "šeta", ako me razumeš... I nije savršeno precizan. Dok kod Hitlermobila je kao zavaren kad je u brzini a kod šaltanja ide kao po šinama.

Ne samo zbog hoda, nego nekako sav landara, čak i kad je u brzini nekako ima lufta i može da "šeta", ako me razumeš... I nije savršeno precizan. Dok kod Hitlermobila je kao zavaren kad je u brzini a kod šaltanja ide kao po šinama.

Sve to što si rekao stoji, tu priče nema. Što bi rekli ko šta voli. Kada sam kupovao 147 mogao sam da kupim G5 doduše malo stariji, ali što bi Pikac rekao "ni da me dirne". Nema to veze sa markom auta već sa dizajnom barem kod mene. Od .de auta A6 C5 mi je i danas vr' auto dizajnerski.

Nego da čovek proda 159 pa da ova tema ode u lock :)