Jump to content
FAS Goran
beli_Punto

Koliko vredi ljudski život?

Recommended Posts

Ja bi vozace koji se nadju u pripitom stanju u kontroli saobracajne policije odmah u zatvor vodio plus kazna minimum 100 hiljada...ali dzabe,kad ovde kod nas odmah okrenes babinu tetku i ona ti sredi,policajac te pusti i sutra ne daj boze napravis karambol zbog koga ces se kajati ceo zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 godina zatvora policajcu koji je pucao na ženu jer mu je smetala u saobraćaju

 

sud-sudjenje-sudnica-pravda03.jpg

 
Krivično veće Višeg suda u Nišu nepravnosnažno je osudilo pripadnika žandarmerije Stanka Stojanovića (32) na šest godina zatvora zbog krivičnog dela ubistva u pokušaju, rekla je danas Tanjugu portparol tog suda Tamara Savić Cvetanović. Prilikom izricanja presude navedeno je da je Stojanović 18. oktobra prošle godine ispalio jedan hitac koji je oštećenu pogodio u predelu levog ramena, rekla je Savić CvetanovićStojanović je bio nezadovoljan načinom upravljanja vozlilom oštećene, pa je svojim vozilom oštećenu najpre ometao sirenom, a pucao je u trenutku kada se njegovo vozlilo nalazilo paralelno sa njenim vozilom, dodala je Savić Cvetanović. Stojanoviću je i ima prava da na odluku prvostepenog suda podnese žalbu Apelacionom sudu, napomenula je Savić Cvetanović.

(Tanjug)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam pricao sa jednim covekom koji je na polozaju u policiji, cudio sam se kako su ga relativno brzo su ga osudili ... on kaze da je verovatno kao i vecina bahatih policajaca i on imao nekog iza sebe ko mu je prastao greske i resavao njegove probleme i sad kad je bas zabrljao jednostavno nije mogao nista da ucini za njega i posluzio je za primer gradjanima kako nema nedodirljivih ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lipši magarče do zelene trave. Ovih 6 godina, nepravosnažnih će da se pretvori u 4. A onda će apelacioni sud to da smanji na 2 godine tj. 24 meseci. 

Dve trećine je godina i 4 meseca. Dok se završi ceo sudski postupak, eto njega na slobodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a primereno vladanje si zaboravio i nece videti ni dan zatvora, godinu uslovno i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre prolazim Ustaničkom i na raskrsnici gde je mali mitrović ubio devojku sada je "obrisan" pešački i postavljena ograda da pešaci ne mogu prelaziti. Moje viđenje je da je "neko" shvatio da je to nebezbedna lokacija i onda ukinuo taj pešački. 

 

Zašto za sve mora nešto da se dogodi pa tek onda da se reaguje?! :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prolazio sam tu pre neki dan i čini mi se da sam video da malo izmeštaju semafore...

 

Mene zanima i kada (a i kako) će da reše ovo ukrštanje sa tramvajskom prugom na starom sajmištu... Barem jedno čukanje nedeljno se desi, a rizičnih situacija ima nekoliko desetina dnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre prolazim Ustaničkom i na raskrsnici gde je mali mitrović ubio devojku sada je "obrisan" pešački i postavljena ograda da pešaci ne mogu prelaziti. Moje viđenje je da je "neko" shvatio da je to nebezbedna lokacija i onda ukinuo taj pešački. 

 

Zašto za sve mora nešto da se dogodi pa tek onda da se reaguje?! :wallbash:

 

Na ibarskoj kod OMV pumpe (a i dalje ka Pevcu) se konstantno gaze pešaci. Bilo je svega, ali niko da to odradi pametno . Ili pasarela ili neki podzemni a okolo bodljikava žica (da nema pretrčavanja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...