Jump to content
FAS Goran
sale nacionale

Fiat 500L / Fiat 500X - Uconnect multifunkcionalni uređaj, iskustva i problematika

Recommended Posts

Očigledno se pojavio u međuvremenu update za sva vozila. Nisam ni stigao da kažem koji problem imam sa muzikom sami su rekli da će uraditi update.

 

 

zvacu fiat ciao pa da pitam kako ovi imaju ovi nemaju........sramota!!!

 

(a pice kad namestim sijalicke)   :blushing:

Ti mi dođeš piće za sijalice, a neki neverni Toma za update. Prepoznaće se sam. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je sreća da ti platiš piće. :laughing:

 

Potpuno se slažem s tobom, al moram da te podbadam jer si stalno negativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mene si mislio znači? Nema problema za piće. Nisam inače negativan nego mi presela kupovina 500L-a i odlasci u servis pa se to odražava na pisanje ovde...

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti si rekao da ću džabe da idem u servis.

 

Kapiram ja tebe. Zato je meni prvi kriterijum za kupovinu bio da kupujem tamo gde imam nekog ko može da pogura ako zatreba. Zaštita potrošača u Srbiji ne postoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ja imam neku verziju sa početka teme. :)

Tj 01.09.10.00 , a sada vidim da je Kubura pisao krajem 2013 da je tada važeća verzija bila ova koju su sada flešnuli pavaobg.....

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva da sam stigao da se igram. Pobrisana su sva setovanja pa sam sve vraćao na staro, uparivao telefon... na putu ka kući, al imam utisak da je zvuk bolji.

 

Nego, moj problem sa telefonom je bio do telefona. Telefon me uvek pita da li hoću da obavim poziv putem telefonske ili internet mreže, međutim ta opcija bi trebalo da je isključena kada je vezan preko bluetooth-a, ali ipak radi i pravi probleme. HU krene da zove, međutim tada telefon postavi svoje čuveno itanje, ne dobije odgovor jer ja ne znam da pita i prekine vezu.

Isključio sam to pitanje tako da sada zove automatski preko telefonske linije i nadam se da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslao sam pitanje Ciao i naravno nece da odgovore na email nego me zovu na telefon, Zvali su Radulovic i imaju i oni update ali eto taj flesh kojim se vrsi update je imao virus pa nisu hteli da mi urade  jel bi nastao jos veci problem pa da odem do nekog drugog ovl.servisa..... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li opet da ih pitam, kako AK Kole skinuo sa neta i updejtovao mi :unworthy:   a Radulovicu bilo na fleshu pa ga virus smazao pa ne mogu ni dan danas da rade update

ako neko prolazi pored AK Kole slobodno nek svrati da mu se update odradi.

 

offtopic:

dade mi sef neke papire kako se proverava verzija itd kad medju tim papirima i ovaj:

 

20140811_063637.jpg

 

da li je neko obavesten? kako da ne  :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je predpostavljam jedan od papira iz celog bunta. Na prvoj strani je ispisano koje su razlike. Ako je to onda sam i ja video, al me mrzelo da listam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek.... da li svi vi koji ste update-ovali uconnect upadate u ovaj opseg broja sasije sto je Zorz okacio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ni ja u tom broju..505.....ali ovde pise nesto da je problem na glavnof faru..........ili ja ne razumem ovaj papir??

A spot of white paint on the right headlamp unit?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispada da identifikacija da je operacija urađena treba da bude bela tačka na desnom faru.

 

Nema govora o grešci u faru. Sam dokument se odnosi na kampanju za HU i ni za šta drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,update nema nikakve veze sa brojevima šasije.Svi naši uređaji su isti.Pitanje je samo da lineki servisi hoće odnosno da li imaju dobru volju i "znanje"da to urade.Verujte da u nekim servisima "majistori" ni neznaju da je tako nešto moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, meni su objasnili da je ogroman problem da se naknadno ugrade maglenke jer moraju da se "uvedu" u racunar da ih sistem prepozna. Pominjase cifre i od oko 500eur jer muka je u softveru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vrlo verovatno te nisu zeznuli,prekidac,maglenke,body computer sa softverom za cornering lights.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...