Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

ma da ga ja vozim mozda me i ne bi bolela....

 

ne pisem ovde jel i nije nesto specijalno za moj auto vezano, skripa kocnica je prestala posle 100-150km....problem je sto vise nisu plocice od azbesta .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo posle 24000km prosecna potrosnja....

prosecna brzina ja mislim da je veca ali se nesto poj..la  :thumbdown:

ako podelimo km sa h dobijam ~~27km/h

 

20150225_065100.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošla leđa....sad dobar fizioterapeut i vežbe svaki dan....aplauz za potrošnju i informacije.... Pozdrav i svako dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta si ovako zamutio sliku, tresu ti se ruke?

Prosečna brzina 0... Ti kao oni penzioneri što kupe nov auto, pa ga samo pale jednom nedeljno da malo odradi na parkingu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kud to voziš ta kola kada toliko trošiš?

Po meni je ovo baš mnogo. Ja o čepa do čepa imam potrošnju 6.265 a po bordu bi bilo oko 5.8... sa pređenih gotovo 38kkm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe meni je 1lit veci cep cep

Mislim da je tebi 80% otvoren put, ovih 24k km je 2puta grcka i ostalo bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošla leđa....sad dobar fizioterapeut i vežbe svaki dan....

ma nisu...bio na rendgenu...kaze "majstor" nije diskus hernija.....sta vec.....kaze bol trazite na drugom mestu zbog ovoga na snimku nije bol.....jbmga...

image.jpg  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hirurg urolog...znam da bez magnetne rezonance nemožemo isključiti diskusija herniju... Ali ipak vidi bubrege, prostatu i debelo crevo koje mogu da daju slične tegobe.

Usput ja bi trošio negde između tebe i Bimbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice bolova ostavljam vama doktorima, za potrosnju.....meni na autoputu isto trosi kao po BGu...jel ispod 150-160 ne vozim, jedino Djerdapskom magistralom 70-80 130km trosi 5.5-7l ali retko i idem pa ne moze da spusti ovu BG potrosnju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhorz, 'obzirom da ti je prosečna brzina 0km/h tebi ne bi bilo mnogo ni potrošnja od 100l - nešto ti se tu pokarabasilo...

Moja prosečna brzina je oko 42km/h

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to i kazem, poje...se...ali sto vodim potrosnju goriva sa aplikacijom i tu pisem km/h, uglavnom je 20-23kmh...jedino kada zena zaredja na posao 15dana onda bude 19kmh

Share this post


Link to post
Share on other sites

To oko prosecne brzine se i meni poremetilo sto je merena kilometraza bila veca. Ocigledno da trip kompijuter nije merodavan za vecu kilometrazu vec samo za do 10k tj krace relacije. Btw meni kad su instalirali novi softver ta velika kilometraza na trip A mi se resetovala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trip A resetujem na svakom tankiranju, ovaj nisam dirao nikako...mogao bi sada pa nek pici opet 25000km..

 

Danas dadoh jos 365e za 500L...3god ili 75000km(po satu) Maximum care  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa što si žurio sa "Maximum Care" kada u maju puniš 2 godine?

Ja računam da uštekam još neki evrić do juna...

Edited by Bimba

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...