Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

nije bas toliko pohvalno sto si pretekao atu i to sa krovnim koferom, kad covek ne prelazi 1500 obrtaja, a i verovatno te nije video jer je pratio potrosnju na displeju. :pc:  moja deca su takodje odusevljena folijama, a i ja zato sto nisam morao da kacim peskire kao prosle godine. sto se potrosnje tice, meni je do Grcke bila manja, ali nisam toliko divljao :2guns:. verovatno bi meni bila i manja, da nisam svracao do Soluna, koji me unistio, kao i granice

Edited by bojan dimitrijevic

Share this post


Link to post
Share on other sites

U uputstvu za moj krovni kofer (Thule) piše da ne vozim preko 110 Km/h sa koferom na krovu o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trpe koferi mnogo veće brzine. Pogledaj samo Turke i ekipu na auto putu, svi sa koferima i svi na 150+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad si uzeo krovni kofer zorz? jer oridjidji ili neki aftermarket. daj neke slike sa odmora!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam, 300din jedan dan iznajmljivanje,. sad bas ga vratih 4,200 din dadoh za 13dana. ne znam ni koji bi....oko 350lit.

ma trpi kofer brzine ali ne i auto. kazem da sam koci preko 130 u 6toj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da dodam da ne sipate gorivo dok je motor upaljen :-)

stao u grckoj da za sitne evre sipam gorivo, 11litara na kraju xexexe i ne ugasih auto jer deca unutra klima a napolju vruce, sipao, udjem kad ono i dalje stoji isti Range a kazaljka se nije pomerila sa 1/4!!!

Setih se da sam i na picasu imao tu zezanciju. Naime komp belezi promenu nivoa rezervoara samo izmedju ugasenog i sledeceg upaljenog kontakta. Ako nije isti nivo goriva on onda belezi novi range i sve to.

stojao mi Range nekih 10-15km isti i onda polako poceo da dodaje po 10-15km da bi skocio ukupno za nekih 130km, a i skazaljka se pomerila na gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trip B: 7200km, prosecna brzina 32km/h ; potrosnja 8l/100km ~~580lit

ostalo nista novo :smoke:

 

P.S.

tj ima, neka mala bela fleka na haubi....ne vidi se udarac vec samo da fali farbe....da li to moze onim olovkama? koji je tacan naziv ove nase crvene?

Edited by Zhorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro godinu dana ne napisah nista u ovoj temi  :thumbdown:

a ficko gazi 19k km.....sad je imao 1715km za 10 dana i to mu je to za ovu godinu......od sada opet po 30-40 dnevno.......

 

za ovih skoro 19,000km nisam imao nekih gremlina i slicno, radio me zezao tako da nece da se upali displej a radi, ali posle update se vise nije pojavljivao taj problem pupupu. 

Ulje posle servisa nije padalo valjda ni mm....nisam ga merio shublerom ali stoji malo ispod maximuma  :harhar:

 

Slike sa letovanja imam ali bez ficka tako da i necu postavljati ovde  :blushing:

 

ja ne mogu da ga vozim polako....tj stedljivo...na 90-110 on trosi malo tj 6-6.5 bar po bordu...danas one obilaznice oko gradnje novog auto puta, vladicin han-leskovac......po onim selima idemo 70-80 i pre nego sam izasao na AP range je pokazivao 534km....posle 10km na AP range je pao na 340km......jbga, gas mi je bio do daske vecinu puta, mada sa koferom i punim gepekom ne moze brze od 140 na ravnom, uvatim malo nizbrdice pa dodjem do 160 ali odmah posle padne na 140, uzbrdo 5tom, pa i 4om npr uz bubanj potok

 

potrosnja je za predjenih 1715km sipanih 136.1lit bila 7.94lit/100km, prosecne brzine 92-72-89kmh(po sipanju)

 

ne osecam nikakvu razliku sa 95 i sa 100om......

 

pisemo se za godinu ili vise dana  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala me urekoste !!!  :2guns:

 

Sad cujem zadnje leve kocnice......posle 19,000km se cuju plocice/disk ili sta moze da se cuje.....uzas  :thumbdown:

 

Sledece nedelje sam malo slobodan pa cu da posetim servise, mada AK Koletu ne znam da li moze da se pridje zzbog radova oko kineskog mosta..moracu do Radulovica

Share this post


Link to post
Share on other sites

 mada AK Koletu ne znam da li moze da se pridje zzbog radova oko kineskog mosta..

Možeš novosadskim do one pumpe posle lakat krivine, pa na tom semaforu skreneš desno i uđeš kod Koleta na donju kapiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta da opisujem, cvile kocnice, tj zadnji desni kada kocis i tacka .

 

Aha sa gornje strane gde je parking novih.....super, hvala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopšte nije isključeno da je nešto upalo.

 

Da je prednji točak u pitanju mogao bih da shvatim da se nešto desilo - tipa na auto putu si imao divljačko kočenje, pregrejao diskove pa se pokrivili, ali šanse da se nešto desi sa zadnjim diskovima koji koče daleko manje je minimalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kolega?u kakvom je stanju sada autic?Jesi li sredio pistanje, tj skripanje?

Prestao si da pises, da se nisi naljutio nesto? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...