Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Znači uplatio si. Nisam zaboravio na tebe, nego nemam ništa pametno da ti javim. Ostalo je da provere jer nemaju info, tako da verujem da je navlakuša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja to planirao pre mesec dana, ali devojka koja to radi  radi svake druge subote, pa se pogodilo ove subote da i ja mogu i da ona radi.

A bolje mi sada da dam pare nego u maju za servis/registr/kasko/produzenje...malo mnogo sve odjednom.....

 

elem, u AK KOle mi rekla devojka da je dobro sto sam dosao jel najavljuju poskupljenje, i ja mislim da je neka navlakusa ali sta sve poskupljuje nista mi nece biti cudno i da ovo povecaju....sad cu da pitam gulivera da li onj zna nesto :smoke:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ja to planirao pre mesec dana, ali devojka koja to radi radi svake druge subote, pa se pogodilo ove subote da i ja mogu i da ona radi.

I ti si počeo kao ja... Ni ja ne mogu baš stalno, jbg, stigle godine... Moram prvo da pojedem kilo badema i zveknem Viagru Od 100 mg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi? Crko? Hmmm... a kolika je garancija bila na akomulator iz prve ugradnje? 2 godine kao i za auto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, 2god mi rekla zenska koja radi u Fiatu...ali nisam provalio iz koje je zemlje poreklom :-) nije mogla da izgovori Ž  :D

Crko, jutros samo poce' da pali lampice, izbacuje Steering wheel not operational, EBD not functional....nisam ni mogao da zakljucam daljincem.

Dosla slep sluzba, upalili ga sa onim Boosterom i odvezao ga ja do Radulovica. Sve ostalo dobro samo AKU crko skroz.....ni znak zivota ne daje..

 

Stavljen Magneti mareli....ne pitah da li je sada na njega garancija 2god ili 3 koliko i za auto.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zhorz

Kako ti se i ne bi ispraznio akumulator kad hoces da imas zvezdano nebo u kolima :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zhorz

Kako ti se i ne bi ispraznio akumulator kad hoces da imas zvezdano nebo u kolima :-)

ma da se ispraznio posle 15-20 minuta rada motora napunio bi da moze da upali, ali ovaj nije hteo  ni posle 40minuta rada motora da da znake zivota znaci riknuo skroz 

SAmo da znate ako vam se desi da vam se popale sve lapmice, prvo trepere ona dva za air bag, onda se pojavi i neki auto sa katancem....svasta nesto...

---------------------

a znate i sami da se svi potrosaci gase posle 15minuta tako da moj light show kratko traje posle vadjenja kljuca  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcv9910.jpg

Crkla sijalica levo stop svetla....5min posla....al debeli prsti i upade mi onaj deo sto steze ceo "far"..nema sanse da izvadim......gde to da nadjem sad u pm.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pisah nista, a i nema sta da se kaze....

crkla brava gepeka, otisao u Radulovic zamenili. Zagubili mi kljuceve pa trazili jedno 5-6minuta...kad ono ispod koleginice.....tj kolegicinih papira 

 

ono sto je interesantnije je da kada sam stigao kuci zovu me. 

Kao, vi ste kod AK koleta produzili garanciju, da li ste njima prijavili kvar? reko ne, pa dobro, nista ne kazem moze znate i kod nas ali znate......nisam ga ni razumeo sta je hteo da kaze sve do kraja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas tesku nogu kolega zato te zeza poyrosnja :D

Jos mnogo bezbriznih kilometara zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko još imaš garanciju?

Ja bih što pre bežao u neki neovlašćeni servis. Od ovih ovlašćenih nema šta već nisam čuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jos 3 godine, ja sam zadovoljan sa AK Kole skroz.....ovi ostali hoce da postanu kao oni ali izgleda da osoblje ne moze 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...