Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Pošto nemam lični fejsbuk profil, a imam dva koja mi služe da vodim posao preko njih, dolazi do toga da u prijateljima imam brdo raznih ljudi iz raznih krajeva Srbije.. Trenutno fejsbuk vrvi od polivanja vodom po sebi i prosto ne mogu da shvatim mentalitet i inteligenciju naše omladine.. :rolleyes:  Što bi matorci rekli, "Videla žaba da konja potkivaju, pa i ona digla nogu"... Sutradan će da bude "kul" da poznati jedu gov*a i da izazivaju jedni druge, šta sad, trebamo i mi da ih jedemo.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vala nemam uopste taj fb profil i nebi ga pravio ni u ludilu,a ovo oko polivanja je bas prava seljanija od samog pocetka,bolje da su napravili neki lep gest,pa da su stavili na net,e poludeo svet skroz,pa i mi snjim,a koliko vidim svaki dan tonemo i ekonomski,ali i po razmisljanju i nekulturi

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Imem Duška Vjoševića"

Konj mutavi.

Trebali su da ga poliju benzinom, pa da puste navijače da ga jure sa bakljama

Share this post


Link to post
Share on other sites

au kakva je danasnja moda kod dece,pa kad vide kako se ove nase nafurane pevacice ponasaju i kakav im je stajling  :wallbash:  :wallbash: ,normalno je da i ove klinke oce da budu kao one,e sve gore od goreg,dal ima na ovom svetu nesto lepo da se procita i da se vidi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezano za ove dve klinke.. kontam, rešile su da se zezaju, ali odakle ideja da postavljaju to na YT!? Imaju 10 godina, a nokti su im nalakirani, ponašanje neću ni da komentarišem.. Čitao sam komentare i vidim da neki lik poznaje njihove roditelje i kao moli da se klip ukloni sa YT... Ako ti roditelji sada ne sankcionišu, ko zna kakva će ta deca da budu za 5-10 godina.. Dakle, ukidanje interneta narednih godinu dana najmanje, oduzimanje telefona, šminke, lakova za nokte, i posle škole kući, nema izlaženja napolje na duži vremenski period..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne još uvek, ali odrastao sam u patrijarhalnoj sredini, tako da mi svo ovo preterano korišćenje interneta od strane dece, a i starijih nikako ne ide u glavu. Pre par dana sam bio na nekom punoletstvu, došla familija iz svih krajeva, nisu se videli jedni sa drugima sto godina i svi više zevaju u telefone i bleje ne internetu, nego da pričaju jedni sa drugima. I jedna od omiljenih fraza kada se spominju mala deca "on sam upali kompjuter i uđe na internet", kod mene to neće da može...  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego? Hoces da mu posvetis punu paznju? A kako ces da stignes? I posle u drustvu da bude tuta, da ne zna oko tehnike i sta je in ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću da mu posvetim sigurno punu pažnju, ali mislim da je poenta vaspitanja da razgraniči šta su prave vrednosti.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...