Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Hahahahahaha jaoooooo koske si trebao da mu slomis. Pa to je zgoljavi ili kako ga zovu vec. Obija operise za sve pare. Kroz koju rupu moz da se provuce pa to nije istina!!! Znam iz situacije sto je nama bilo u radnju. Strasno sta sve rade. Meni se slicno nesto juce desilo ali nije za ovde da pisem...

Sad sam pricao sa policajcem. Nije zgoljavi nego Glista :D Kaze pandur, imao si srecu, on ne krade iz vozila nista nego je hteo da ti ga otera! To radi stalno, skoro nekom taxisti digo auto i slupao ga :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E taj nekakav jeste. :) hahahaha majmunce klasicno kroz otvor precnika 22cm uso u radnju, kako nikome nije jasno!!! Bilo je u nekim novinama... ima bar 3-4meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Capture.jpg

 

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:506006-Nebojsa-Stefanovic-Marko-Milicev-koji-se-krije-u-Turskoj-je-ubio-Luku-Jovanovica-privedeno-sestoro-saucesnika-

 

 

Tokom istrage policija je pronašla najmanje pet ukradenih "minija" sa lažnim tablicama i dokumentacijom. Pored toga, sumnja se i da je na identičan način i istim "kanalom" u Srbiju poslednja dva-tri meseca, prebačeno dvadesetak ukradenih vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je ova drzava ometena u razvoju ... sad znaju sve o njemu i kom klanu pripada i sta radi i sta muti, a nisu ga uhapsili ... da je na vreme uhapsen i osudjen, mozda bi sad negde gulio robiju i ne bi se desilo ovo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek... da li to dobro vidim - ko to kaze... seti se samo koliko puta smo se dopisivali na tu temu, a ti si non stop pisao kako smo najbolji, naj, naj... ma savrseni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek... da li to dobro vidim - ko to kaze... seti se samo koliko puta smo se dopisivali na tu temu, a ti si non stop pisao kako smo najbolji, naj, naj... ma savrseni...

 

Zato sto dodje do brkanja pojmova najprostije receno ... drzava Srbija i zemlja Srbija su 2 razlicite Srbije, a vi cesto mesate to pa bude svadje posle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ove države ( ili kraljevine ), tj nekakvog državnog uredjenja, nema ni te "zemlje" o kojoj govoriš..

Da nema države bili bi okupirana teritorija, ili gubernija, provincija, pokrajina štagod.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo ove teme oko hapsenja tj. najave hapsenja, mene najvise interesuje kako je njih 6 stalo u Mini Cooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas najbolje upucen u Mini modele ala Google pokazuje ovo za pretragu pojma "mini countryman interior"

 

cxcb106609.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cek, cek... da li to dobro vidim - ko to kaze... seti se samo koliko puta smo se dopisivali na tu temu, a ti si non stop pisao kako smo najbolji, naj, naj... ma savrseni...

 

Zato sto dodje do brkanja pojmova najprostije receno ... drzava Srbija i zemlja Srbija su 2 razlicite Srbije, a vi cesto mesate to pa bude svadje posle ;)

 

 

Brkanje ne brkanje, zemlja ili drzava nebitno, bitno je sto vidimo da je svakim danom sve gore... Nazalost, bice jos gore... zivi bili pa videli, nadam se da necu biti u pravu... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 drzava Srbija i zemlja Srbija su 2 razlicite Srbije, a vi cesto mesate to pa bude svadje posle ;)

 

 

Zemlja su:sume,reke,planine i ostale prirodne lepote a drzava je ono sto svi kritikujemo i oko cega se slazemo da je u q?  :D

Kako je ova drzava ometena u razvoju ... sad znaju sve o njemu i kom klanu pripada i sta radi i sta muti, a nisu ga uhapsili ... da je na vreme uhapsen i osudjen, mozda bi sad negde gulio robiju i ne bi se desilo ovo 

 

Znali su oni to od uvek.A znas li ti koliko porodica hrane ovakvi likovi?Znas li koliko njih place sto je on pao sad?... :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i suma je sve manje, reke su sve zagadjenije i plave sve zivo, na planinama nema vise snega (ni ljudi - jer su otisli u gradove), i prirodne lepote smo oterali u q - ili cemo oterati vrlo brzo... sve zbog necijeg interesa. Primera je mnogo... navescu samo par primera - Hoce da grade rudnik nikla u toj netaknutoj prirodi... a ne moraju ni to da rade, Zlatibor (Partizanske vode) se pretvorio u gradsko naselje, gde ljudi idu da bi sedeli u kaficima, isto kao da su u Beogradu ili Novom Sadu, a prirodu ne vide... sve sto je covek dotakao je unistio!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante objasnio u par recenica ;)

Kad bi ova retardirana drzava postala normalna, ljudi bi radili posteno i ne bi zavisili od ovakvih debila kao sto je ovaj ... razumem ja uradio si sta si uradio, sigurno ga nije namerno zgazio ... ali stani pa kao covek odgovaraj za ono sto si uradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogazio coveka, svesno pobegao, a ovda lumpovao po Turskoj. Ja sam jednom pregazio macku pa mi bilo zao zbog toga, a on coveka pa ga bas briga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srce mi se slama, naterati ovako čoveka da priča protiv svoje porodice, države. Verovatno u obećanju da će ga ostaviti u životu a posle mu prerezati grkljan kao psetu. Nedužnom čoveku, novinaru.

Pričaju svašta o amerikancima, ma da sam Obama, zviznuo bi im atomsku bombu u roku od dva dana od objavljivanja ovakvog snimka i pobio sva govna ekstremistička, da ih više ne bude.

http://m.dnevnik.hr/clanak/vijesti/svijet/islamska-drzava-brutalno-pogubila-americkog-novinara---348699.html

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sreca pa nisi Obama ;)

Zviznuli su oni i atomske, obarali civilni avion pun putnika, u iraku i avganistanu se ponasaju kao ja kad igram gta ... a kad neko drugi uradi slicno onda oni vicu kako su drugi teroristi i kako moraju da reaguju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...