Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Kuda ide ovaj svet?

Recommended Posts

Jel moguce da neko dozvoli da se nesto ovako napise u "novinama" zarad nekog klika i nekog dinara ... stvarno da se coveku smuci zivot, kod nas u skoli se godisnje odrzi 1 ili 2 turnira, dodju i panduri svako vece dok traje turnir, zabodu se pored standa sa pljeskavicama i pivom i pre nego sto krenu zabodu po neku palacinku i to je to ... sa punim stomacima i pod dejstvom alkohola tesko da bi oni nekog uhapsili

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/kobne-sportske-igre-tijana-bi-mozda-bila-ziva-da-nije-bilo-turnira-clanak-1509599

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gluposti.. U novinama se svašta piše i najviše se čitaju nebitne stvari.. Gde letuje ćerka od ovog, sa kim se zabavlja sin od one, ko je koga i kako i tome slično.. 

 

skoro sam naleteo takođe na članak, koji ne znam kako neko može da odobri njegovo objavljivanje..

 

http://www.telegraf.rs/vesti/1182989-sta-monstruma-ceka-u-zatvoru-proklece-dan-kada-se-rodio-foto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisu o tim ljudima tamo koji su slicni ovom bolesniku kao da su neki heroji ... sve najgore osobine ovog sveta i vremena smo poprimili, a nekad smo bili nacija i drzava za primer :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav primer? Kome? Bugarima,Rumunima i ostaloj ciganiji...Nikad nismo bili normalna drzava... uvek neka muvacina i prevare,nije ni cudo da nas svi mrze

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovom konkretnom slucaju dobro je znati da "i nad popom ima pop", a Djole je bas za ovakve spevao jednu pesmu: 

Neko to od gore vidi sve,

Povlaci te konce, igra se,  

Postavi na svoje mesto,  

Svako dobro, zlo jos pre,

Sve vide oci sudbine


p.s. Nikad nismo bili drzava za primer, kao sto nismo ni sada, ali necu (ponovo) o tome... Pojedinaca ima za primer - njima svaka cast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Leskovcu sam od popodne, dovezao neke ljude na proslavu 18-og rodjendana i otisao kombijem u grad da se mlatim. Parkirao se u sporednu ulicu tik uz glavnu, lepo na trotoaru. Bio peske po gradu, na kafu, pljesku, ne bitno. Vratio se u kombi, legao pozadi i od dosade pocnem da citam neku knjigu. Citam ja tako, udubio se pa se malo smracilo oko 19h i podignem zavesu gde lezim na z.sedistu i nastavljam da citam. U jednom momentu nesto mi krcka, poznat zvuk, lici mi kao kada otvaram svoja bocna vrata! Ja onako iz lezeceg polozaja pomerim glavu i vidim ciganina kako 3-4puta pokusava da otvori sr.vrata a mene ne vidi jer gleda okolo. Otvori rukom gornji prozor ali mu je mali pa ne moze nista. Ja ga vidim da ce napred na suvozaceva vrata pa se spremim i cekam ga. On pogleda okolo pa op otvori vrata, pa opet pogleda okolo pa udje ne sediste! I jaoooo mojoj sreci nikada kraja!! Kad sam mu se sleteo od pozadi pa ga napucao po glavi, a on ne zna sta ga je snaslo, sto od bola, sto od straha, sto od iznenadjenja, pa ispade kroz vrata! Ja onako bos, trazim patike i daljinski da otvorim vrata, rekoh mu Sad cu da ti j.mamicu! On brzo na biciklu, ja peske za njim, pa se vratim po kombi pa gas dq ga nadjem al oces k. Utece..

Ej u sred b.dana i to pred ljudima i jos ja unutra! I to mi se ne desava prvo put! Tako su mi pre par god slomili staklo na kombiju i digli cd u 11i 30 h na sred buvljaka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahaha jaoooooo koske si trebao da mu slomis. Pa to je zgoljavi ili kako ga zovu vec. Obija operise za sve pare. Kroz koju rupu moz da se provuce pa to nije istina!!! Znam iz situacije sto je nama bilo u radnju. Strasno sta sve rade. Meni se slicno nesto juce desilo ali nije za ovde da pisem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, sedim pozadi i samo ga cekam da udje, znao sam sta ce i trebao sam za gusu odmah od pozadi da ga uhvatim i samo da ga prebacim i ugazim ali nisam mogao da izdrzim da ga ne napucam odmah, bilo jace od mene jbg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam, za gusu pa bih ga prebacio pozadi i tu bi mu bio kraj ali nisam nogao da odolim da ne pocnem odmah da ga pucam, jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje sto je pobegao, ubio bi ga :D

Tacno znam takav nalet besa, tukao bi ga covek do izbemoglosti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta će ovaj Mića tek da radi kad se i zvanično oženi... Sad maltretira kurire, bije cigane, poziva ovde ko hoće da se bije...

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima srecu sto su ti vrata na taj daljinac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i nema, da nisu, odmah bi ih otvorio i zbrisao bi dok bih ja izleteo, ovako je morao da udje napred i da dobije po tikvi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...