Jump to content
FAS Goran
bojan dim.

Fiat 500L - iskustva vlasnika, kupovina, saveti

Recommended Posts

Bio danas u AK Kompresoru u Rakovici i nisam video model u onoj njihovoj vitrini. 500 ima, ali 500 L ne nazalost.

Juce kod nas u fabrici 500 Abarth Italijanske tablice,mnogo lep zvrk :D

U razmeri 1:1 naravno :D

Edited by kubura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozim,svetlo plavi,cabrio (ili kako se to vec zove kod njega),17-ice felne u nekoj gun-metal boji,diskovi x 4,napred bogami veliki puna felna diska :D ,sedista kao kadice,Abarth znackice sa strana na zadnjim polustranicama,napred i nazad naravno,izduv na sredini i tako to :D

Fina igracka,ako opet dodje slikacu ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto nisam slikao,obicno mi za to i sluzi telefon :D
Inace ima uvek zanimljivih italijana oko fabrike,
159 ti 3.2 (bivsi direktorov)
Maserati Quatroporte (takodje bivsi direktorov)
Nova Lancia Tema (sadasnji direktorov)
Lancia cabrio neka (Chrysler,ali Lancia znak :D )
Nove Delte 20-tak komada,Giuliete takodje 20-tak raznih motora boja i opreme i tako dalje,ima svasta.
Valjda ce opet doci Abarth pa cu slikati,obecavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove Delte 20-tak komada,Giuliete takodje 20-tak raznih motora boja i opreme i tako dalje,ima svasta.

 

 

Da, mi smo prilikom posete zaključili da u fabričkom krugu ima više Delti nego u ostatku Srbije. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,krenem u Zrenjanin pre i sretnemo par Lancia,po KG naravno,i pricam kako ih slabo ima po Srbiji,kad u Zrenjaninu 2 komada i to u istoj ulici,jedna srebrna i jedna bordo cini mi se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuga kako su urnisali Lanciu i sveli proizvodnju maltene na nivo statisticke greske, nije ni Alfa bas daleko. Ali to je vec druga tema.

Veliki sam ljubitelj zabarskih vozila, a od ovih dostupnih smrtnicima moj redosled je Alfa, Lancia, pa par mesta pa nas narodni Fiat :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je Bojan rekao da nas lozis verovatno je mislio na 500L ABARTH koga nema i pitanje je da li ce ga biti. Znaci Bojane, kubura je pricao o 500 abarth, ne 500L. :)

Znam o cemu je pricao, nego sam ocekivao ludnicu razmere 1:1000000 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas ravno 100 dana kako cekam svoj Fiat 500l kod osvlascenog, ovlascenog od strane Fiata, auto dilera MSD Trade iz Obrenovca.

Jel ima sta novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedino da ova auto kuca nije vise ovlasceni diler bar prem zvanicnom sajtu Fiata.....da im je racun u blokadi...


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle tri godine verne službe Suzuki prelazi u druge ruke. Pogodio sam se sa jednim kupcem i sledeće nedelje Swift-a će voziti neko drugi.

Za kredit su me u banci odbili pa sad gledam da za keš prođem nešto jeftinije i umesto "ganc" novog da kupim "skoro" novog.

 

Našao dva polovna 500L.

 

Jedan dizel

cxca93000.jpg

 

i jedan benzinac

cxca93001.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas3922598/fiat_500l/

 

Izgleda da ima i ljudi koji su se zaleteli u kredit ili su u pitanju neke klasične srpske "kombinacije i kompenzacije".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da su se od samog pocetka prodaje na dobar kredit poceli pojavljivati u ponudi polovnih automobila skoro novi 500L. Ne znam sta bi mogao biti razlog ali za ljude koji imaju cash verujem da je to odlicna kupovina. Pogotovo sledece godine jer ce tada cene biti jos nize. Ovaj beli npr je nov kostao 12850 i mislim da je za njega mnogo dati 11000 ali s obzirom da prodaje auto posle samo 3 meseca i 2000km sigurno ima dobar razlog pa je legitimno obarati cenu. Rekao bih da je 10k eur za taj auto dobra kupovina jer pravis znacajnu ustedu za prakticno nov auto a moze se ocekivati da ce prodavac spustiti cenu na toliko. Ako ga platis 11 i platis papren prenos za skoro nov automobil to.se vec manje isplati. Treba takodje pre.kupovine auto proveriti u ovlascenom servisu. Ko zna zasto se sadasnji vlasnik odlucio ds baci par.hiljada eur. Treba biti oprezan.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dizelas je presao vise od 11.000 km za 6 meseci. Mislim da je to veca kilometraza od bilo kog 500l koje vozi neko sa foruma... neko ko prelazi toliku kilometrazu sigurno nije neiskusan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...