Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Kod nas je 1.30€ litar euro dizela....ja se sjećam nekad da je benzin bio 0,60€ nego eto mora se sipat ako se oće vozit, pa je malo lakše sa dizelom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gruva - Ubija. Siba za sve pare :band: kao u kafani :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

180,6 km sa 7,7 l eurodizela...to nije loše ni malo :D to mu dođe oko 4-4,5 l na 100 km divota :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji su uslovi u kojima si postigao takav rezultat - magistrala, grad, auto-put ili kombinacija sva tri?

Pretpostavljam da je vožnja magistralom dala takav rezultat.... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam trenutno u BG pa me interesuje d ali je neko rijesio problem sa daljinskim zakljucavanjem/odkljucavanjem, kljuc radi, al izgleda da ne registruje uredjaj signale..ili sta li vec..da li mi neko moze pomoci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, prvo vidi da li je baterija ok. Zameni ako je slaba pa ako ni tada ne proradi onda moras do nekog majstora.

22. OKTOBRA 16, 11080 ZEMUN

Tel: 011 2197 337 Tel/Fax: 2197 807 ristic@autokljucevi.rs

Za ovog znam da je ok.

Pozdrav.

P.S. Lep ti je auto. Slatko ces se navozati u njemu. Imam libru isto godiste i motor, samo limuzina (kacim slike cim se prolepsa vreme)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lijepim rijecima :)

Bateriju sam zamjenio odma i radi sve, daje signal, al ne reaguje uopste..probacu kod tog majstora, svakako moram svratit do zemuna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a bilo bi nerealno da je manje :D

kakva su vam iskustva sa ovim Ristic kljucevima, mogu li oni rijesiti problem sa daljinskim otkljucavanjem/zakjucavanjem auta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ristic je taj u Zemunu. Ume da bude veoma skup, ali je i veoma strucan. Pravio sam par puta kljuceve kod njega, firma u kojoj radim kod njega popravlja brave na automobilima u svom voznom parku (ostecene cilindre - obijana kola), kopije kljuceva i sl....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma na kraju cu ja to sam da rijesim,ne da mi se da im dajem ne znam

kolike pare za takvu stvar..

al mozda svratim da vidim imaju ili rijesenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je sad ovlascen u bg za Lanciu, posto sam zvao Deltu i oni sada rade sa Hondom...trebo sam da kupim ono dugme za otvaranje gepeka i jedno za podizanje stakla..

Kad kazem dugme ne mislim na cijeli prekidac, zvao sam AS Bogicevic..ili tako nesto, u Zemun, i za prekidac za podizanje stakala mi treze 3 000 a za ovaj od gepeka 2 800 ....lijepo se zacudih :blink:

I da, naravno nije moguce kupiti samo dugme, nego mora cijeli prekidac...svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ne može postati ''svaštara'' od teme, tj. da se u njoj piše o svemu što te zanima, sve što bi pitao da stavljaš ovde.

U temi na kojoj smo predstavljaš auto, a za potrošnju, ključeve, tehničke probleme, gde da kupim ovo ili ono, imaš posebne (druge) teme. To mora tako jer bilo ko drugi koga zanimaju ista pitanja koja i tebe neće nikada pomisliti da odgovore na njih traži i temi gde je neko predstavio auto, nego će to tražiti u drugim odgovarajućiim temama. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da ti odgovorim ovde kad si već postavio pitanje.

http://www.polovniau...-keywords=lybra

Tu imaš uglavnom ove što rasturaju strance pa prodaju delove. Zovi redom pa vidi ko ima. I oni to prodaju u kompletu, računaj da traže nekih 10, 15 e.

A ako imaš vremena i živaca, preporučujem da pokušaš ovo. :)

http://www.fiat-lanc...l=&fromsearch=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek je srećna! I ja sam sebe castio librom 1.9 jtd prije 10 dana, prvi utisak je fenomenalan, fantastican dizajn, vrhunska udobnost, napucanost svom mogućom i nemogućom opremom... nadam se da ce dobro posluziti obzirom da prvi put vozim italijana poslije neudobnih i dosadnih (ali ipak pouzdanih) njemaca :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa njom do BG išao i ponašala se na putu odlično, a kad treba da preteknem nekoga ide kao zvijer...prezadovoljan sam, baš ću ovih dana da je povedem kod mog majstora čisto da je malo pregleda da vidimo je li posle tolikog puta sve ok. Mada, kako se čini, nije joj ništa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urađen veliki i mali servis, cijena svega (sa uračunatim radom majstora) 260€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...