Jump to content
FAS Goran
filipovic

Slike automobila bez posebnog razloga...

Recommended Posts

Postoje u svakoj firmi tatini sinovi koji mogu da biraju šta će da voze, ovde u firmi od koje dobijamo posao ljudi voze B klasu, L200, X5, jedina mana im je što svi moraju da budu obeleženi firminim logom na vratima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da na 3 godine. Bude aukcija, čak dolaze i zimske gume uz auto. Jedino što mi se ne sviđa je srednji paket opreme. Ali dobro, stvar ukusa. Znam njih par koji su kupovali tako i zadovoljni su. 

 

I nisu tašna mašna firma, pogotovo od pre 2-3 godine. Rade dosta po terenu, zajedno sa podizvođačima. Imaju bolje uslove nego podizvođači (ovde mislim na ljude koji rade po terenu), a daleko od toga da se vozaju okolo. Hilux je potreba jer je najbolji za izaći van asfalta bilo gde. Samo dobre gume i on ide, čekrk obavezno za svaki slučaj. Ovo ne pričam napamet jer sam vozio i hilux i L200, ranger, mahindru, Isuzu, Navaru... A od svih brda jedino na Dukatu nisam bio. Hilux se najbolje pokazao ali je najskuplji.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/11/2016 at 9:27 AM, andreja.micovic said:

Da na 3 godine. Bude aukcija, čak dolaze i zimske gume uz auto. Jedino što mi se ne sviđa je srednji paket opreme. Ali dobro, stvar ukusa. Znam njih par koji su kupovali tako i zadovoljni su. 

 

I nisu tašna mašna firma, pogotovo od pre 2-3 godine. Rade dosta po terenu, zajedno sa podizvođačima. Imaju bolje uslove nego podizvođači (ovde mislim na ljude koji rade po terenu), a daleko od toga da se vozaju okolo. Hilux je potreba jer je najbolji za izaći van asfalta bilo gde. Samo dobre gume i on ide, čekrk obavezno za svaki slučaj. Ovo ne pričam napamet jer sam vozio i hilux i L200, ranger, mahindru, Isuzu, Navaru... A od svih brda jedino na Dukatu nisam bio. Hilux se najbolje pokazao ali je najskuplji.

 

Po pisanjima na japanskim forumima D max 2.5 dizel se pokazao najisplatljiviji za vožnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

900 kila i 320 konja,raketa,vozi je super brzi Zoran Kastratovic,dosta sam ga gledao na uscu dok se vozio jos ST klasa

sad se takmici u centralnoevropskoj zoni

DSC_4425-copy-1000x500.jpg

kastratovic_bud3_naslovna_15.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slikao, nazalost, Cayenne NS tablice, ali ima neke bolesne gume, bolesno niskoprofilne, iz daljine se tek primete, kao da je auto samo na felni.

Neki profil 20, 30 maks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...