Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@ Marko-Topola

 

Kako je znao?  Sasvim jednostavno, po tvom broju sa koga si ga zvao. Posle je taj broj ukucao na Google recimo, i izbacio mu je tvoj oglas sa tvojim autom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cxcb36520.jpg

 

Auto je kantaa...
Lefa strana farbana...kao nogama...ostatak auta nije, ali je sav izgreban, i u risevima nekim...
Enterijer katastrofa, zadnje sediste izbuseno na 4-5 mesta, suvozacevo na jednom mestu, vozacevo sediste rasklimano sroz, nema ni jedno dugme za podizace...
prijavljuje neke greske....
motor dufka..i to fino...
ima kao neki top, koji je busan,,,
A kad sam ga zvao, navodno auto bez ulaganja...
Na slikama kao iz salona....
Blaga katastrofa od auta...
A ja juce zapucao iz Bg da ga vidim....
Totalni promasaj...  :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te pare i ne može bolje. Jedino nije fer što ti za te mane nije rekao preko telefona, džabe te iscimao da dolaziš da ga vidiš. Trebao si mu pare za put i bačeno vreme tražiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ocekivao da ce biti bomba...
Ali sto velim za te pare mozda i nije los...
Ispostavilo se da gresim...  :no 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:S2OdB_v53vYJ:www.mojauto.rs/polovni-automobili/1490299_Fiat_Stilo_2006_god+&cd=2&hl=sr&ct=clnk&gl=rs

 

Nasao sam ga na oglasima pre jedno mesec dana, izgleda da se u medjuvremenu neko jako usrecio... Inace u oglasu pise da je 2006god, a zapravo je 2004... A opis iskren,nema sta...

 

210420141730.jpg

Edited by French Connection

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je generalni problem sto mi ocekujemo da za 1500, 2000 ili ne daj boze 3000 ocekujemo nov auto. Dodje nas covek kad skupi 3000 (ti su najgori kupci) i misli da moze da kupi auto 2004-5 god koji nije farban, nije udaran, da je malo presao, da ima full opremu, da je registrovan i obavezno da je bez ulaganja, pa gde to ima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam gledao u italiji, AR 156 2004 1.9 Jtdm presao 255000 i ceni ga 1300eur. Auto izgleda novo bukvalno, stavio je novu turbinu na 220000 i ima komplet servisnu istoriju. Taj isti auto kod nas nije ispod 3000eur i to sa "120000" na satu . . .

Послато са GT-I9070 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je samo sto na tih 1300 treba da dodas jos oko 1500 evra za carinu i ostale gluposti po ovim novim uredbama plus neku zaradu preprodavca i taj auto ide lagano na preko 3000 evra. To za kilometrazu je normalno da ce da bude ispod 150000.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ga budes pitao reci ce da je to km kada treba da se odradi sledeci servis ili da je menjan poklopac i "ko sad sa tim da se mlati da brise i to, nemam ja vremena" i cao. :)

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je baba napisala podsetnik kada treba da radi veliki servis pa  se preselila blize pijaci pa nije stigla do servisa 16.03 :)

Edited by bglion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to nikakav problem, evo i ovaj je zeznuo za koju stotku... U oglasu stoji, 169.000km...

 

 240420141736.jpg

http://www.mojauto.rs/polovni-automobili/1571718_Alfa_Romeo_147_2002_god

 

A inace kad sam ja prodao ovaj autu jednom nakupcu iz subotice auto je imao oko 276.000km, I verovatno blazu havariju, jer su unutrasnji blatobrani bili izlomljeni,I onaj lim na izduvnoj grani napuknut, auto je I bio peglan na par mesta,(lose),I komplet farban,I kasnije krpljen.Kojim redosledom ne znam,nije bio dugo kod mene. Inace trenutno se verovatno auto vodi na ovog sto sam mu ja prodao auto,jer je registracija istekla u martu,I nije ga mogao registrovati dok ga ne prepise, a tablice koliko vidim u oglasu su I dalje one koje su bile kod mene.A inace u proteklih 6-7 meseci auto je promenio bar 6 prodavaca.

 

261220131207ds.jpg    261220131223.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisi dobro pogledao... nije razlika "koja stotka" već nešto malo više... pogledaj sliku ispod haube :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Dovla

 

Ne razumem tacno na koji auto mislis, na onom audiju vidim pise 228.524km, jos 2012, ali ok, ja sam komentarisao oglas koji sam gore postavio, alfu koja je kod mene imala 276.000km, a par meseci posle kod ko zna koga 169.000

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas4701156/fiat_punto_1216_v_limited_6b/

 

Clip_10.jpg

 

Auto totalni krs..

 

sav iscukan, jedan far sa maglenkom drugi bez ,u jednom faru za dugo svetlo xenon a u drugom halogena, rucica menjaca od obicnog punta ,prednje gume celave a zadnje onako ... na krovu i havbi sitna ostecenja od leda ,desna vrata udarena ,desni zadnji rub zakacen , gepek vrata ostecena..... Ali kako vlasnik auta kaze sve je fabricko i nema bolji :DD i trosi 5 litara benzina 

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...