Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Strašne priče iz vašeg kraja (za plašenje dece) / Jezive priče

Recommended Posts

Ono kada ste u društvu, na nekom jezivom mestu, čuju se zvuci divljine i odjednom nestane struja :smoke:

Uvek mi prvo padne na pamet ova koju mi je ispričao drugar još u srednjoj, i od onda kada počnu da se pričaju jezive priče ja skočim da je ispričam, naravno mislim da nije istina, mada ko zna odakle je poteklo sve to...

Kao dva lika sedela u nekoj kafani, i tu se pojavi neka devojka, oni je iscimaju i ona sedne za njihov sto... Oni cirkali pivo, a ona naručila crno vino i tu se razmahali i čaša padne i prospe joj se crno vino po haljini... Kad je došlo vreme da se krene kući, ona se unervozi i zatraži od jednog od te dvojice jaknu da joj majka ne vidi fleku, pošto je baš taj dan od majke dobila tu haljinu... Lik je isprati do kuće, malo flertuje sa njom, ali ništa ne uradi, ona ode kući i kaže mu da svrati sutra po jaknu... Lik sutradan ode na vrata kuće gde ju je ispratio, neka žena otvori vrata, on kaže da traži tu devojku da joj je sinoć pozajmio jaknu, a žena mu kaže da je to njena ćerka koja je umrla pre nekoliko godina, da je to nemoguće i posle par minuta objašnjavanja pozove ga da udje unutra i lepo joj ispriča šta se desilo... Lik joj ispriča, žena ga uvede u sobu pokojne ćerke, pokaže mu sliku, lik prebledeo, kaže da je to ona 100%, žena otvori ormar, i izvadi haljinu na kojoj ranije nije bilo nikakve fleke, i fleka stoji baš na mestu gde je ona sinoć prosula vino... Majka se prestravi i kaže liku da hoće da odu na groblje da upale sveću lepo i da vide da li je sve u redu, sednu u auto, odvezu se tamo, a na spomeniku njegova jakna.... :o

Svaki kraj ima neko čudno mesto gde se dešavaju neke nesreće, ovamo u mom kraju na putu ka Rekovcu postoji drvo koje zovu gumeno i kažu da ko god otkine grančicu da mu se nešto desi loše i svi veruju u to i niko ne sme ni da ga pipne...

Isto sam čuo i za neko jezero, nisam siguran da li se radi o Kniću ili Ćelijama, kako je navodno ispod bio grad i da postoje dani kad na površinu izroni krst od crkve :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo to resavali aparaturom za varenje :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate malo jeziva tema, pogotovo za citanje uvece, skoro sam procitao da je na delu auto puta gde se cesto desavaju nesrece, gde je saobracajku imao i obijac trafike-ministar policije, nekada bilo rimljansko groblje i da kad su pravili auto put nisu skrenuli trasu nego su preko groblja prosli i da se sad vojnici svete na neki nacin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko ima još neku koja ume da bude jeziva, neka je iznese, da kad se pokrenu te teme imam koga da plašim... Sećam se pre par godina se šetao sa društvom a bilo je baš kasno i pokrene se data tema i mi se zapričali i izvalimo da nam jednog drugara nema nigde, mi ga pozovemo, ne javlja se, tek posle par minuta zove on nas i mi kao brate gde si nestao jbt, kaže evo me na dimnjaku (najvišlja tačka u Trsteniku) i maše telefonom i kao jel me vidite, mi smo se odsekli živi kako će da sidje odande...

DSCF0457aaa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoo prestravi se,kako cu zaspati nocas,pa jos i videh na lemanu veceras let i salto tojotinog prototipa,nekim cudom vozac je preziveo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao dva lika sedela u nekoj kafani, i tu se pojavi neka devojka, oni je iscimaju i ona sedne za njihov sto... Oni cirkali pivo, a ona naručila crno vino i tu se razmahali i čaša padne i prospe joj se crno vino po haljini... Kad je došlo vreme da se krene kući, ona se unervozi i zatraži od jednog od te dvojice jaknu da joj majka ne vidi fleku, pošto je baš taj dan od majke dobila tu haljinu... Lik je isprati do kuće, malo flertuje sa njom, ali ništa ne uradi, ona ode kući i kaže mu da svrati sutra po jaknu... Lik sutradan ode na vrata kuće gde ju je ispratio, neka žena otvori vrata, on kaže da traži tu devojku da joj je sinoć pozajmio jaknu, a žena mu kaže da je to njena ćerka koja je umrla pre nekoliko godina, da je to nemoguće i posle par minuta objašnjavanja pozove ga da udje unutra i lepo joj ispriča šta se desilo... Lik joj ispriča, žena ga uvede u sobu pokojne ćerke, pokaže mu sliku, lik prebledeo, kaže da je to ona 100%, žena otvori ormar, i izvadi haljinu na kojoj ranije nije bilo nikakve fleke, i fleka stoji baš na mestu gde je ona sinoć prosula vino... Majka se prestravi i kaže liku da hoće da odu na groblje da upale sveću lepo i da vide da li je sve u redu, sednu u auto, odvezu se tamo, a na spomeniku njegova jakna.... :o

za ovu pricu sam i ja cuo :alien:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa daj neku stvarnu...

Kad si pomenuo ludu babu, bilo je u Rikošetu pre 15tak godina otprilike je u jednom selu kod Kraljeva neki lik tukao ženu i ona se žalila kod svoje babe i bakuta ih pozvala kao u goste i dohvatila sekiru i zadnjim delom zveknula zeta u glavu i stavila ga pod neko granje i pozajmila od komšije kolica i sekla deo po deo sekirom, umotala u neke krpe i nosila i bacala po deo u Ibar i na kraju je sve baba ispričala u emisiji kako je uradila i šta...

A skoro je bila zanimljiva priča u Dosijeu, radnja se dešava mislim 69te u nekom selu u Bosni i radi se o neke dve prijateljice koje su u isto vreme bile trudne u devetom mesecu i jedno veče jednu neko ubije na putu do kuće i izvadi dete iz nje, a ova druga se te iste noći porodi i dete umre na porodjaju i tu su se razne pretpostavke dešavale, ali je krajnji ishod bio baš bolestan, ta druga kojoj je dete umrlo na porodjaju ustvari nije bila trudna, muž joj je bio na radu u Crnoj Gori i ona je lažirala trudnoću, sa nekim svojim švalerom je ubila ovu koja joj je bila najbolja prijateljica, i izvadila dete iz nje... Odležala je ne znam koliko i izašla iz zatvora, promenila ime i veru i udala se negde u Vojvodini, i dan danas je živa i niko ne zna ko je ona....

Vojvodjani, možda vam je to baba, a vi ni pojma nemate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao dva lika sedela u nekoj kafani, i tu se pojavi neka devojka, oni je iscimaju i ona sedne za njihov sto... Oni cirkali pivo, a ona naručila crno vino i tu se razmahali i čaša padne i prospe joj se crno vino po haljini... Kad je došlo vreme da se krene kući, ona se unervozi i zatraži od jednog od te dvojice jaknu da joj majka ne vidi fleku, pošto je baš taj dan od majke dobila tu haljinu... Lik je isprati do kuće, malo flertuje sa njom, ali ništa ne uradi, ona ode kući i kaže mu da svrati sutra po jaknu... Lik sutradan ode na vrata kuće gde ju je ispratio, neka žena otvori vrata, on kaže da traži tu devojku da joj je sinoć pozajmio jaknu, a žena mu kaže da je to njena ćerka koja je umrla pre nekoliko godina, da je to nemoguće i posle par minuta objašnjavanja pozove ga da udje unutra i lepo joj ispriča šta se desilo... Lik joj ispriča, žena ga uvede u sobu pokojne ćerke, pokaže mu sliku, lik prebledeo, kaže da je to ona 100%, žena otvori ormar, i izvadi haljinu na kojoj ranije nije bilo nikakve fleke, i fleka stoji baš na mestu gde je ona sinoć prosula vino... Majka se prestravi i kaže liku da hoće da odu na groblje da upale sveću lepo i da vide da li je sve u redu, sednu u auto, odvezu se tamo, a na spomeniku njegova jakna.... :o

za ovu pricu sam i ja cuo :alien:

I ja sam ovo cuo,ali prica ide tako sto kamiondzija poveze tu devojku negde na putu isto joj da jaknu,a ona mu samo pokaze jednu kucu gore na brdu da sutra dodje po jaknu,i onda kad dodje od njene majke sazna da je ta devojka davno poginula u saobracajnoj nesreci bas na mestu gde je on nju pokupio.... i isto nadju jaknu posle na spomeniku.

Najezio sam se dok kuckam :alien:

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu zacin C,aj sad ce da naidje neki bickilista,pa traktorista itd... hahahaah malo vedrine u temu hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde de, priče ko priče. Ove su pogotovo beskorisne (tj bez naravoučenija), ali fakat zabavne, sve sam pročitao. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislio ovo neke price o ludoj babi ili nesto sto deca iz balavista izmiljaju :D

Pa daj neku stvarnu...

A jbg ja nisam neki ljubitelj horora pa kad mi pricaju udje na jedno a izadje na drugo uvo mada sam cuo sigurno 30ak ubedljvih prica :D I sad kad sam procitao ovo za trudnice, to se secam da mi je neko pricao ali cini mi se da je kraj isao da je iz Srbije otisla u Madjarsku :D Znam jedino da sam ja druga plasio sa pricom da je u kuci, koja je bila dijagonalno preko od moje, lik ubio svoju decu i zenu i da njihovi duhovi nekad razvuku zavese i onda smo se jednom stvarno usrali jer je bila otvorena kapija i bilo je nesto crveno na tlu i zidu od kuce :D Inace je ta kuca bila dugo vremena prazna i dolazio je samo po nekad neki lik koji izgleda ko serijski ubica sto vidjate sa filmova :D Mada predpostavljam da je tamo zivela nekad neka bakica ili deda pa da im je to sin ili neki rodjak i da posto je bila prilicno neugledna, nije mogao da je proda posle njihove smrti pa da je dolazio da je provetrava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu bre,kao da sam dosao na forum osnovne skole a ne na forum fiata :laughing::hrhr: , treba kad sledeci put pocnete da pisete nesto da vas komp :pc: .. Hahahahahahaa

Ps znao sam podosta ovakvih prica,a i strasnijih, pricao mi deda nocu u selu kad sam bio mali, neke je pricao da su se njemu licno desile, a kuca bila u sumi na brdu, vrlo izolovana, nocu se samo cuje kako vuci zavijaju.. zajebano bilo da se posle spava tu..

Edited by aca777

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kraju gde sam ziveo, ljudi cesto decu plase policijom ili popom, za policiju razumem decu kad ih vide da se uplase, ali jednom kad sam video kako klinac trci po ulici i vice ide pop ide pop, pao sam na dupe od smeha ... Bezi mali 200 na sat, a popu nista nije jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kraju gde sam ziveo, ljudi cesto decu plase policijom ili popom, za policiju razumem decu kad ih vide da se uplase, ali jednom kad sam video kako klinac trci po ulici i vice ide pop ide pop, pao sam na dupe od smeha ... Bezi mali 200 na sat, a popu nista nije jasno

Mozda je to bio boki sa bradom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je ovo strasno.Video mogu gledati samo korisnici koji imaju registrovan account na Youtube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kraju gde sam ziveo, ljudi cesto decu plase policijom ili popom, za policiju razumem decu kad ih vide da se uplase, ali jednom kad sam video kako klinac trci po ulici i vice ide pop ide pop, pao sam na dupe od smeha ... Bezi mali 200 na sat, a popu nista nije jasno

Mozda je to bio boki sa bradom!!!

Ja to nisam rek`o, sve u svemu pop kad je video nasao se covek u cudu, ne zna da li je lose ili dobro sto mali vice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...