Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Strašne priče iz vašeg kraja (za plašenje dece) / Jezive priče

Recommended Posts

Tad sam vozio calovog jugica :scooter:

Sad kad me vidi s Alfom, ima da se ona zaljubi u mene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jos jednu zanimljivu iz detinjstva:)

Ali to ne smem da ispricam...

Edited by Gremlin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ja ću u pola 4 sad sam ušao u kuću... pre par dana sam čuo ovu priču i znam dečka iz vidjenja, živi u selu par kilometara od Trstenika..

Dečku umre za mesec dana iz familije troje, deda, baba i tetka... Sumnjali su na neku babu iz komšiluka da im nešto baje jer su svaku noć pre toga u isto vreme noću, tačno u minut čuli neke zvukove po dvorištu... Mladji brat od tog lika taj dan bio nešto histeričan i na fudbalu uveče ga neki stariji lik koji je tu neki mangup i duplo jači od ovoga, nešto počne da ga proziva... Mali ga je kulirao dok mu taj nije opsovao majku i mali se zaleti na njega i razvali ga od batina, svi su gledali i čudili se, jedva su ga odvojili, a duplo je sitniji od tog lika koga je prebio... Dodje on sa bratom kući, ode svako u svoju sobu, tek burazer pogleda bzvz kroz prozor, a mali iskočio kroz prozor i otrčao niz ulicu, ovaj počne da ga zove kroz prozor da stane, mada ovaj trči, on sidje i kaže ćaletu da je ovaj iskočio kroz prozor i oni izlete iz kuće za njim i razdvoje se u dva sokaka... Jedan sokak je vodio ka nekoj reci o kojoj kruže neke priče da je tu nekad bilo neko groblje, da se tu narod davio i da postoji neko mesto gde može da se prehoda... Stigne on do reke i vidi brata na sred reke i razdere se da stane... Klinac vrisne iz sve snage, okrene se, izadje iz vode, protrči pored brata i padne u nesvest na zemlju... Ovaj pozove ćaleta, odnesu ga kući i stave na terasu ispred da ga osveste, a ta baba na koju sumnjaju gleda sa prozora i ne pita ništa šta se desilo... Sutra su odveli malog kod lekara i kod psihijatra i ispričao je kako se uopšte ne seća kako je dospeo u vodu i da je u vodi video siluetu u crnom odelu koja ga je dozivala u tu reku i da se tu stvorila njegova pokojna baba i rekla mu da beži odatle i da će ona sve da sredi i odatle se opet ništa ne seća... Mali je od onda jedno mesec dana bio pogubljen, ali se sad malo normalizovao, a to se desilo prošle godine....

Kad smo kod te magije, roditelji mog najboljeg druga su živeli nekad u baš zabačenom selu, imali sina i on sa 17 godina umre, oni se razvedu i to je tako trajalo par godina i opet se pomire i dobiju ćerku, mada je ona kao beba sa godinu dana imala temperaturu 40 i ležala je u bolnici mesec dana, ni doktori nisu znali šta je u pitanju... Onda oni odu kod neke babe koja im je rekla da u pomoćnom objektu kuće u vratima postoji katanac koji je neko ubacio u malter kada su zidali to i da moraju da ga nadju i otključaju da bi se stvari sredile... Ljudi odu kući, ćale od drugara uzme veliki malj i krene da lomi beton oko vrata i ladno nadje katanac i razbije ga maljem, isti dan njoj temperatura prestane... Kasnije se rodio i taj moj drugar i posle par godina su se svi doselili u grad i vikendom išli u tu kuću na selu, inače tu živi njihova baba samo i zimus majka nadje razbijenu čašu u saksiji i izbaci staklo napolje.. .Sledeći vikend opet odu tamo i staklo opet u saksiji i na Vračeve ženi pozli i umre.. Prvi put sam tada otišao na to groblje u selu gde je sahranjena, jer joj je tamo sahranjeno dete, a oko spomenika su spomenici još 5 dece koja su godinu za godinom umirali sa 17...

znači obe priče su potpuno istinite, nije ništa izmišljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre,verujem ti za obe price,u potpunosti,jer i ja znam za slicne.Samo sto sam cuo da su kod jednih ljudi nasli kljuceve i lance iza regala u sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne se brinite, ja cu vas cuvam od zlih stvari, to mi je profesija.... :innocent: :innocent: :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako malo voli da se najezi :D

 

,,Imam devojku i vec smo par meseci zajedno, i sve je zaista divno, ali ipak imamo neke ne savrsenosti koje nas podsecaju da smo ljudi. Na primer moja devojka mi salje poruke svake noci potpuno ne svesno, to su obicno kratke poruke sa nasumicnim slovima. Jedne noci probudila me je vibracija telefona, video sam njen broj, jedan deo mene mi je govorio da nastavim spavati ali sam ipak otvorio poruku. U poruci je pisalo ,,Nemanja,, sto nije nista cudno samo sto se ja zovem Igor. Pitao sam je da li joj treba ponoc ubrzo je stigla poruka ,,TREBAS MI BRZO!!,, odmah sam upalio auto i odvezao se do nje. Ocekivao sam svakakve scene medjutim ona je spavala, pogledao sam u njen telefon ali nije bilo nikakvih poruka...vise puta sam obisao svaku sobu cak i dvoriste da se uverim da nema nekog ili neceg u kuci. Kada sam se uverii da cvrsto spava krenuo sam kuci, ali na pola puta stigla mi je poruka, opet sa njenog broja, a u poruci je pisalo ,,Nisi proverio    ispod kreveta.,, ,,.... Radi se o istinitoj prici

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15.6.2016. at 3:55 PM, Dezurni said:

Agziću, zašto se smeješ? Šta je sa tobom čoveče?

Sta reci ? Koju posluku porati ? :lol:

DEYURNI JERI TEBE YANIMA ZTAJE IZPOD GREVETA ? :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/16/2016 at 10:32 PM, MS PK said:

Sto? Da nisi bio ispod kreveta?

 

Zamisli Zrnketa ispod kreveta. I ovaj rad.

 

 

u duhu i stilu teme

colin farrell karate in bruges shorty

idk colin farrell shrug doubt in bruges

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica.

Upoznao sam devojku na chatu. Dugo smo pricali, razmenjivali misljenja, emocije, diskutovali o svemu i svacemu. To je trajalo danima, nedeljama. Osecao sam da smo sve blizi i blizi, a mislim da je to osecanje bilo obostrano.

Posle nekog vremena sam skupio hrabrosti i da je pitam da se nadjemo i uzivo. U pocetku je odbijala ali ja jednostavno nisam hteo da prihvatim NE kao odgovor. Ubedjivanje je dugo trajalo ali je na kraju nekako i pristala.

Uzbudjen kao nikad do tada, prilazio sam njenim vratima. Srce je htelo da eksplodira od ubrzanja i uzbudjenja. Jedva sam pozvonio. Otvaraju se vrata i iza istih ugledam stariju gospodju.

- ne nisam ja u pitanju, kazala je smejuci se, dosao si po moju cerku.

Tu mi je pao kamen sa srca i bilo lakse, ali ne zadugo. Otvarajuci sirom vrata iza nje sam ugledao prelepu devojku koja sedi u invalidskim kolicima. Nisam dozvolio da me to poremeti.

- drago mi je da se upoznajemo i uzivo, bas si onakva kakvu sam i zamisljao, nemoj da mislis da ce me odbiti tvoje stanje i situacija, moja dusa pripada tebi.

Srecni i zadovoljni, izasli smo na divnu veceru, zacinjenu otvorenim deljem emocija, osecanja i neznosti.

Dopratio sam je do kuce. Delovala mi je uznemireno i kao da zeli nesto da mi kaze.

Na moje insistiranje, skupi hrabrost.

- znas, jako mi je lepo bilo sa tobom. Vece je bilo kao iz bajke i zelim da ta bajka jos traje. Osecam se veoma blisko sa tobom i zelim da te pitam nesto. Da li bi hteo da vodis ljubav samnom.

Ne gubeci ni sekund, zgrabio sam je najbrze sto sam mogao, nisam se bas najbolje snalazio u ovoj nepoznatoj situaciji. Videvsi da imam "muke", ona mi predlozi.

-stavi me na haubu.

Srecan sto sam nasao osobu koju iskreno volim, nisam se obizirao ni na hendikep ni na cinjenicu da neko moze i da nas vidi. Divno vece je zacinjeno jos divnijim trenutkom.

Dopratio sam je do vrata, koja je njena majka otvorilla. Odmah sam znao da nes je videla ali sam tu bio jos ponosniji i zadovoljniji.

Isprativsi je u stan, krenuo sam napolje. Njena majka me je zadrzala na izlazu.

-znas, moram da ti se zahvalim,

-sto,

zato sto si je doveo kuci, obicno je ostave na haubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...