Jump to content
FAS Goran
SikterBre

Strašne priče iz vašeg kraja (za plašenje dece) / Jezive priče

Recommended Posts

Šta kažete na ovu priču

N191.jpg

Straaaašno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek se prednji kraj otkači i ode, tako su me naučili i drugačije ne ide :harhar: :harhar: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste gadno,nemam snimaka,ali treba cuti price,ujak mi je prosao sva sranja od 91god. do 95god. i 98god. do 99god.

To samo da cujete,ne da gledate,kako su imali intervcije na terenu,doktori,med.tehnicari i slicno,kada nekog rane....,tako da ovo sto je postavljeno,kako mu cedi masno tkivo,nije nista....,sve u svemu sve je uzas ! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktore, nije ovo masno tkivo, vec gnoj :)

Ja sam se naslusao prica ratnih hirurga... To ne moze svako da radi.

Cini mi se da imaju posledice od toga, mada oni to ne priznaju... Ljudi rade normalno u bolnicama i dan danas, ali ih kolege (i pacijenti koji znaju sta su ovi doktori prosli) jos uvek gledaju sa podozrenjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te najvise volem, pucaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pogledam one na tv-u ima neke gledaju u karte, neke u pasulj, neke u kamencice, a vidim i poneke vestice se modernizovale, koriste laptopove :D ... Imam drugara cija keva cim im se nesto lose desi kaze da je neko njima bacio "madjije" :D ... kad sam bio klinac izadje meni bradavica na nos, izgledalo je bas kao slina i ona predlagala mojoj kevi da me vodi svako vece na raskrsnicu, da baca sitne novcice i da prica reci sa papira koje joj ona zapise, sve to za u to vreme 10 maraka :D, keva me odvede kod lekara, za 7 dana mazanja nekom tecnoscu, mislim da je bio azbest, nisam siguran, sve je proslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da naglasim,da nisam verovao u ove stvari sve dok se ovo nije desilo.Jedan mamin rodjak,ima cerku 7.razred.Dete normalno,dobro u skoli,bas dete za primer.I odjednom,dete pocne da ludi.Pocne da vristi, da skace bez ikakvog razloga.Znala je da sedne na bicikl i da namerno ide sredinom puta,i da uz to vristi,toliko se promeni da to nije normalno.Odvedu oni nju u bolnicu,ljudi nemaju objasnjenja zasto se to desava.Bila je dva meseca u bolnici,skoro uvek vezana.Kada vise nisu znali sta da rade,cuju za jednog coveka,vraca koji pomaze ljudima.Odu oni kod njega,i cim su usli u kucu covek im kaze-sta ste cekali do sada???Ljudi ostali bez teksta.I on im pocne da prica i kaze-na jabuci u vasem dvoristu,na jednoj grani zamotan je crni sal,a to znaci smrt mladoj deci.Stave oni njega u auto,dovedu ga kuci.Kada su stigli,malo je falilo da se onesveste.Taj vrac je pred njima,samo sklonio jednu vecu granu,i iza te grane je bio zamotan crni sal!Uzme on taj sal,spali ga.Posle dva dana zovu iz bonice i kazu da se dete smirilo iznenada.

Eto to je zaista,istinita prica koja se desila ljudima koje poznajem,i od tada verujem u ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam po prirodi skeptik za te stvari, ali znam za par slucajeva sa slicnim pozitivnim ishodom...

Ne bih pisao o tome, ali me je to poprilicno uverilo da to nisu samo prazne price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da cujemo i ostale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ja cu vam ispricati sta se meni desilo:)

Mozda cete reci da sam lud ili blesav, ali znam tacno sta sam video.

Vracao sam se kuci pola sata posle ponoci. Prolazio sam kroz selo i sretnem devojku. Plavusa, izvajana kako je zgodna, nosi plavicasti sorcic i belu atlet majicu:)

Kad sam se priblizio stavila je ruku preko lica, kao da joj smeta svetlo.

Sutra sam ispricao roditeljima, a oni me odmah pitali za mesto gde sam je sreo. Kad sam rekao mesto, ljudi mi kazase da je na tom mestu moj brat od tekte sreo istu plavusu:)

Kroz nekoliko dana komsija mi je ispricao da je sreo istu devojku, isto posle ponoci i isto obucena, isto mesto (groblje je na 2km od puta).

Posle sam saznao da se neka devojka davno ubila zbog decka i sahranjena je na tom groblju.

Bila je plavusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hardvet, samo opustneo kao kod zubara;)

Inace, cuo sam i ja pricu za jaknu i devojku.

Edited by Gremlin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Likovi u Mađarskoj pratili sahrane (da ne iskopaju neku sirotinju) i kad je pala noć otkopaju grob neke ribe (nije plava, za obline nije pisalo) i krenu da skidaju nakit sa nje. Narukvice, lanče minđuše i dođu do prstena.A on ni da makne, tip izvadi makaze i odseče joj prst a riba živne. Šta će oni pozovu hitnu, nju u bolnicu a njih dvoje u bajbok (jbg nisu kopali zemlju za saksije). Porodica presrećna i mole vlasti da oslobode rovokopače

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo cu jos jednu i dosta je.Ovo se desilo kod jednih ljudi,koji zive blizu mene.Umrla je jedna baba u blizini,i pozovu zenu,o kojoj pricam na sahranu.Normalna zena bila,domacica.I kada se vratila sa sahrane potpuno druga zena.Zatvori se u sobu,legne u cosak i cuci,nesto mumla i nikom se ne obraca.Nisu znali sta da rade sa njim,jer je svakim danom bila sve gora.I cuju za coveka kod Zvornika da sve leci.Odu oni i kaze im da je njoj skuvana kafa od vode koja stoji ispod sanduka,u lavoru, i da njoj nema pomoci...evo i danas dan,zena ne izlazi iz kuce,nista ne radi,po ceo dan samo lezi.

Ovo je takodje ziva istina posto mi je pricao,moj drugar,a njen sin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Likovi u Mađarskoj pratili sahrane (da ne iskopaju neku sirotinju) i kad je pala noć otkopaju grob neke ribe (nije plava, za obline nije pisalo) i krenu da skidaju nakit sa nje. Narukvice, lanče minđuše i dođu do prstena.A on ni da makne, tip izvadi makaze i odseče joj prst a riba živne. Šta će oni pozovu hitnu, nju u bolnicu a njih dvoje u bajbok (jbg nisu kopali zemlju za saksije). Porodica presrećna i mole vlasti da oslobode rovokopače

Pre par godina slucajno naletim na neko svetsko istrazivanje. Radili suludi Ameri sa nekog instituta za patologiju i sudsku medicinu.

Kaze istrazivanje da 10% tela pokojnika ne lezi u polozaju koji je "normalan", odnosno da su se pomerili nakon pokopa.

Istrazivanje je radjeno bez otkopavanja, uredjajem koji se koristi za pretragu terena u potrazi za zakopanim lesevima ili stvarima.

Kad je kod Amera toliki procenat, mogu misliti tek kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što ne uze telefon.

Sledeći put vozi sporije.

Nepričaj mi o oblinama, kad vidim sii ise se zaboravim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...