Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

^^ odgledao film, zaista dobar. Na kvalitetan i zanimljiv nacin prikazani dogadjaji stradanja Kineza tokom brutalne japanske invazije.

Bitka tokom koje su se dogodili jedni od najgnusninih ratnih zlocina u ljudskoj istoriji.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sinoć odgledao The Family

 

MV5BMjE2MzI0MzkyNV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQ2

 

Dobra komedija propraćena dobrom muzikom...

U poslednje vreme nemam živaca da gledam filmove bez muzike i ako ih je sve više i više.. Bukvalno pustim film, onako bude mrtva atmosfera i ugasim ga posle pola sata obrišem ga iz kompa i pustim drugi film. Posle čujem od drugih kao dobar je film, ali džabe, smara me da gledam tako nešto.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da cuo sam za taj film sa de nirom..

gde si ga gledao tj kako??? skinuo preko torenta ili online???

Edited by chikavili
Ne citiraj poslednji post, nema potrebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidam torente, uglavnom ispratim YIFI verzije 720p jer filmove uglavnom gledam na lap topu i to mi odgovara, a i manji su od 1gb, pa mogu više filmova posle da napakujem na disk... Evo linka ka dobrom torentu

 

 http://kickass.to/the-family-2013-720p-brrip-x264-yify-t8313033.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam jedan problem,skinuo sam fast and fourius 6 preko torenta,i skinuo prevod,al nikako nece da film primi prevod,ne znam zbog cega,tako mi se desava i sa filmom kapetan filips,super snimak,al prevod nikako nece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi sa kog plejera pustas. Pokusaj preko BS plejera ili GOM plejera. Ja uglavnom gledam preko BS-a.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam za tu varijantu. ja uvek skinem film sa torenta bez prevoda i ondak trazim prevod na titlovi.com..

uopste nisam ni znao da moze u isto vreme da se skida i pevod i film...

pomogao bih jos nekako da mogu ali ..


ja danas skinuo Parker pa kad odgledam javljam impresije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj KM-player, stvarno odlično radi. Ne moraš ništa da štikliraš, sve je drag&drop. Ubaci prvo film(bukvalno ubaciš kao da kopiraš) i isto tako titlove. Meni se još nije desilo da mi ne radi neki film

Share this post


Link to post
Share on other sites

VLC - Ubedljivo najbolji player, verujte mi.

 

Problem sa titlom moze biti i do lose snimljenog fajla. Desi mi se ponekad, otvorim ga u "Subtitle workshop"-u, ponovo snimim i onda radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Media player classic + ffdshow dekoder ... Ni sa jednim drugim plejerom nisam uspeo da namestim titlove ispod filma. Doduse, poslednji put sam experimentisao s tim pre 5 god, ne znam kakva je sad situacija al znam da me uzasno nervira titl preko filma


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee super,ee uspeo sam,skinuo sam KM plejer i ubacio,a pre toga otpakovao prevod i sad sve vunkcionise,preko gom plejera nije htelo,ne znam zbog cega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...