Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Upravo dođoh sa projekcije Fast and Furious... U stilu ostalih delova, samo malo manje nerealnih stvari, što je plus... Na kraju filma se pojavljuje Jason Statham kao brat glavnog negativca iz ovog dela koji će u sedmom delu da ga osveti, sve u svemu, malo više poznatih auta, radnja se odvija u Londonu, pa ima i Evropskih mašina sa strane... Evo već čujem kroz prozor škripe guma, a od bioskopa do kuće je bilo potezanja klinaca od semafora do semafora..

 

 

Meni se baš svideo. Što se nerealnih stvari tiče bio je ok sve dok Vin Diesel nije naglo ukočio, preleteo u drugu traku mosta i u letu uhvatio Leti :) Sve u svemu simpatičan film za pogledati. 

A što se škripe guma tiče video sam jednog balvana koji je zalepio ivičnjak na izlazu iz Deltine garaže. Nije Fast&Furious za svakog  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, to je i meni jedina scena koja mi je upala u oko u negativnom smislu, sve ostalo na nivou..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ivan.ik sve ja to znam ali jos nema ovaj poslednji film tj 6 ili je neka moja greska inace sve prevode manje vise nalazim bez po muke :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postoji prevod trenutno, pratim forum "titlovi", kažu da tek kada se pojavi neki normalniji snimak da će da ga prevedu, a ja sam ga gledao u bioskopu..

 

Odgledah malopre Die Hard ovaj najnoviji, ok je, mada ništa nešto spektakularno, samo mnogo akcije i to je to.. Mislim da su u sceni jurnjave polupali preko 200 auta, to su samo leteli automobili... 

 

Odgledao sam upravo i Hansel i Gretel, fin filmić ko voli taj fazon za preporuku je :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam odgledao film Warrior

 

MV5BMTk4ODk5MTMyNV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDMy

 

Film je za svaku preporuku! Meni još od prošlog februara stoji u kompu (pored još oko 240 filmova) ali sam onako u moru filmova odabrao njega i mogu reći da je odličan, a ima i pristojno visoku ocenu na IMDB-u..

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snima se film Need for Speed, najavljen je za sledeću godinu

 

 

 

Nešto sam više za jeftinije aute kada su u pitanju jurnjave na ulici, nekako mi ovi skupi sportski, tipa Ferrari, ovde vidoh čak i Lambo Sesto Elemento, a on je pravljen u seriji od 20 komada i košta 1,5 milion eura... Više su mi za film ovakvog karaktera neki Azijati sa sportskom dušom i neki American Muscle automobili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sinoć novog čarobnjaka iz Oza, više je dečiji film, a nije nikakav rimejk onog nekadašnjeg starog sa Doroti, limenim, lavom i strašilom, nego koliko sam skontao priča koja bi trebalo da ide ispred one nekadašnje, tj kako je nastao čarobnjak.. Ništa specijalno sve u svemu..

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo obavezno >The Place Beyound the Pines< 7.6 na Imdb, http://www.imdb.com/title/tt1817273/?ref_=sr_1 , sa sjajnim Ryan Gosling-om i već matorom Evom Mendes. Dosta dobar film koji tera na razmišljanje (kako koga).

 

Imate  >Parker< ,  http://www.imdb.com/title/tt1904996/  sa  Jason Statham-om i Jennifer Lopez . Šta reći, osim, u njegovom stilu (možda je ovaj do sada i najprihvatljiviji Jason). 

 

Pa >Last Stand<, http://www.imdb.com/title/tt1549920/?ref_=fn_al_tt_4 sa  Arnold Schwarzenegger-om, Forest Whitaker-om i otkačenim Johnny Knoxville-om. Terminator je stariji nego ikad ali se drži, nije loše.

 

Pošto sam video da se pominje >Oz< evo i nešto u sličnom fazonu >Jack the Giant Slayer< , http://www.imdb.com/title/tt1351685/?ref_=sr_1  sa  Ewan McGregor-om. Kome se svideo Oz ili Ivica i Marica i ovo će. Moji klinci oduševljeni.

 

A tek >Iron Man 3< ,  http://www.imdb.com/title/tt1300854/?ref_=sr_1 , sa Robert Downey Jr. i Gwyneth Paltrow. Ovo još nisam gledao ali kao nije loše.

 

Sve pobrojano i mnogo više imate u full HD-u a nešto i u 3D, pa uživajte.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć odgledao Stoker, film za zaobilaženje..Samo mi nije jasno ko mu dade ovoliku ocenu

 

http://www.imdb.com/title/tt1682180/?ref_=sr_1

 

MV5BMjI3MTM5ODI5MV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjE1

 

 

ukratko, na sahrani oca devojke se pojavljuje stric za kog devojka čuje prvi put i zavodi njenu majku, ubija neke babe okolo koje su znale njegovu prošlost, klinka se zaljubljuje u njega i ako joj je stric i bez obzira što je sa njenom majkom, na kraju oni saznaju o njegovoj prošlosti i to da je on ubio njenog oca i on napada njenu majku, devojka puca u njega i ubija ga, sve u svemu gomila nebuloza i gluposti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 197 ga je ocenilo. Verovatno fanovi Nikol K.

Baci pogled na ona tri gore. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam sva tri i stoje mi na čekanju, sinoć sam se dvoumio između ovog i Dead Man Down i zajebah se što sam izabrao ovu nebulozu... 

 

 

Pre neko veče sam odgledao The Place Beyond the Pines i dopalo mi se kako je sve to sklopljeno... 

 

Nešto što je onako neobično isto iz par perspektiva povezanih, skroz zanimljiv film Vantage Point, a film koji je u poslednjih par meseci ostavio utisak Warrior, već sam pominjao na prethodnoj strani..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...