Jump to content
FAS Goran
FantomX

101 (ili 102) ljuta konja :)

Recommended Posts

Danas sam konacno uradio centriranje trapa, znaci kao da sam seo u totalno drugi automobil, nesto kao sa magarca na konja. :thumbsup:

Sramota me je i da kazem kakva su bila ocitavanja, pogotovu nagib tockova. :D

Kako me je majstor pogledao kada je upalio masinu. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali update, pali xenoni 6000k :thumbsup:

srednja

image.jpg

LED pozicije :)

image.jpg

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh, danke Vule. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ipak si zamenio optiku? inace tebi je i maskica od marEe a ova plava boja mi sad deluje nakako najbolje, pre sam ludeo za nebo plavom, posle mi se svidjala zuta a ja kad sam kupovao od 3 brava koja sam gledao sva tri su bila ink black i hteo sam da kupim sto pre i osta da se kajem dan danas :) a ove gt felne su mi postale jedna stavka koja mora da se nabavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pala zamena, promene radi. Lepo izlgeda i estetski uz ovu indigo plavu boju. :)

Bas se uklopilo kako treba.

Sto se tice GT felni, stvarno fabrika je fabrika, odlicno mu leze.

@r rade1969

U odlicnom je stanju, enterijer za deset, limarija zategnuta, jos da padne poliranje neko i full...

Bice uskoro jos fotki dok mi zet vrati aparat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Bravo! :) Kako su mu legli ksenoni na rebraste farove? Ima li nekih "problema"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam bas obrnuo krug po kraju, malo sam se zavlacio po Zvezdari i mracnim ulicicama...

Ukratko - progledao sam, u odnosu na ono sto sam imao, jako veliko poboljsanje. Farovi su bili sa MareEe, ali u odnosu na xendze nema poredjenja. Problema hvala Bogu nema, niko nije blicnuo, ne rasipaju svetlost, taman je kako treba. Sutra cu da odradim 10 metara metodu, mada deluje da su ustelovani bas kako treba.

Cuk cuk, sve fercera kako treba. Uskoro nove fotke. :)

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego šta nego su uštelovani, i naravno da si progleao posle ovog nestvarnog osvetljenja, koje osvetljava sve samo na ono što treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule dobar ti je bravo skroz.

deluje mi da je ocuvan do bola! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocuvan, ocuvan, pa kako :D

Pasce uskoro nove fotke, mozda i sa novim cipelicama a mozda i sitan video 1, 2, 3, 4 na nekom pravcu.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pao mali update, Sporting obuca, red je da se menjaju cipelice :)

ew5.jpg

Ovo sam opali sa prozora, mrzi me da silazim, bice jos fotkica samo dok ga plaknem malo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

15", probao sam bio jedne 16", previse tvrdo i lenjo na volanu za moj ukus. 15" je ipak super dimenzija za Bravisu, a ipak imam set zimskih i set letnjih, tako da je i to prevagnulo.

Nije za ove katakombe Beogradske 16"...

:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno 5 godina mladje izgleda :thumbsup:

Degradirao je, da, sa 101ks na 125ks i Sporting felnice. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam govorio o motoru, pa valjda je dovoljno jasno da povećanje snage (pogotovo za četvrtinu) nikako ne može biti degradacija.

Ali sa originalnih Bravo GT felni na Punto Sporting... opet, ako je gazda srećan, super :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam bre, zezam se ja malo...

Dosadile mi malo, a iznenadjujuce lepo mu stoje sa mk2b Sportinga felnice, ja sam bio skeptican dok nisam montirao tockove i pogledao. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...