Jump to content
FAS Goran
Mik

Kućni ljubimci

Recommended Posts

Posto je macak Srecko nestao pre 5 meseci i nije se vratio, stigao je novi mezimac - ruska plava maca Milica:

milica.jpg

Osim nje, tu je i akvarijum sa nekih 30-tak "ljubimaca"

IMG_6579.jpg

2 skalara (angelfish), 2 ramireza (ram ciklid), 2 ancistrusa (algara), 4 koridorasa (cistaca - muljasa), 10 neonki i 10-tak malezijskih puzeva (po poslednjem popisu) :)

Obicne barske puzeve ne brojim, samo ih unistavam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ja da vam pokazem svoj copor mesanaca, nazalost nisam uspeo da sacuvam kerusu od onoga sto je moralo da se desi i evo sta je plod njihove nesudjene ljubavi, mesanci koji nisu stafordi, ali nisu ni toliko ruzni ... imam ih 8 komada, ne znam sta da radim sa njima ... da ih prodam ne mogu jer ne mogu da lazem nikog, ako neko zeli moze da dobije na poklon, inace i tata im nije dzukac obican i on je neka rasa ali ne znam koja

Fotografija0184.jpg Fotografija0185.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi su lepi dok su mali ;)

Steta sto ne znas koje je rase otac. Bar da se moze pretpostaviti kako ce izgledati kad porastu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugari ja imam sarpej stence 3 komada (2. zenke 1. musko ) imam i dve velike zenke (majku od stenaca i zenku iz prvog legla).stenci su stari 4 meseca zenka iz prvog legla godinu dana a majka oko 4 godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i moje ljubimice :D

Lea, Srednjeazijski Ovcar, ili Azijat, stara je 22 meseca.

cvv155.jpg

cvv156.jpg

I Tufa, mesanac, tata mu je neki seter, a mama neka mesanka.

cvv157.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi lepotani, ima moj komsija azijskog, ali je duplo veci od tvoje zenke, a najaca fora je sto je pusten na ulici i seta sam :laughing: , toliko je miran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,muzjaci su mnogo veci :D ali da vidis i ovu moju uzivo,mnogo je veca,slika ne moze lepo da pokaze kolika je...a sto se tice setnje na ulici,to ne mogu bez lanca,jer je veoma ze*ebana :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da predstavim svoja dva ljubimca

ovo je Bruno, ima 15 godna i 4 meseca, majka mu je bila Škotski ovčar, navodno uparena sa škotskim ovčarom ali se posle parenja umesao komšijski lovački ker

dscn0906.jpg

a ovo je Toša, našo sam ga prošlog juna na ulici imao je možda mesec i nešto dana. Za sada se ne ponaša kao tipična mačka, ne spava po ceo dan, mazi se samo kad je gladan, a jede kao ala, voli da pravi zasede i da skače ukućanima na noge, dobar je lovac kao što se vidi na slici

dscn1206.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine opet 8 mladunaca ... samo ovog puta cisti staffordi :D 

 

Fotografija_0001.jpg

 

bice na prodaju za nekih 40 - 45 dana, pa ako neko slucajno zeli moze da se informise i rezervise sebi ljubimca preko poruke 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kući (nažalost) nemam ljubimca zbog prevelikih obaveza i neodredjenog radnog vremena, ali na poslu ih redovno skupljam :thumbsup:

 

Ovaj mi je bio omiljeni, ali je uginuo :crybaby:

 

DSC_0432.jpg  DSC_0433.jpg

 

 

A ovo je Vrljava, hranim je godinu dana, ali je i dalje divlja, nema šanse da je pomazim. Redovno pravi i probleme, pošto na svakog ko udje na plac reži, laje i kidiše...doh1.gif

 

DSC_0535.jpg  DSC_0537.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Emanuele, ponekad se u kući više vodi računa o njoj nego o meni npr ona mora da jede a Ja jbg mogu i kasnije  :no

 

cxcb11352.jpg  cxcb11353.jpg  cxcb11354.jpg
 

Vrabac je bio potpuno ne smotren i na.ebo je načisto  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mene nema nigde u toj priči, prvo ona pa onda Ja u p.m. ne smem ni ružno da je pogledam  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle nedelje sam ostao bez velikog prijatelja. Punih 9 godina je bio uz nas :/

 

paco.jpg

 

 

Juce sam uzeo drugog u NS-u, life goes on ...

 

7877158_3.jpg 20130925_152725.jpg

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kucni ljubimci. Kad bih i ja bio jedan od njih :D

Skoro smo ostali bez 2 Sarplaninca, kupili odmah jednu zenku. Tu su jos

Crni - mesanac

Lejla - Bernardinac

Trisa - Macak

Dva akvarijuma

U toku su pregovori za nabavku jos jednog psa (boxer ili bull mastif) i jednog para pticica (zebice).

Jos malo, postacu manjina.

Jedva sam izbegao zeca...

I tako. Veselo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da predstavim i ja svoje zgepce :laughing:

 

Zove se Boni,ima maaalkice preko 3 godine,jos veoma blesava i uvek iznenadi  :thumbsup:

 

2011_07_02_18_24_03.jpg  2011_11_29_14_06_21.jpg

 

18022012.jpg  21052012172.jpg

 

21092013565.jpg  Boni.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mi konja za trku imamo :) zlatni retriver zvani Tedi, za koji dan puni godinu dana :)

 

evo nekih slikica kroz evoluciju:

 

46049_4558269007621_1429037360_n.jpg  155893_4784969754998_1892963338_n.jpg  

 

1010868_10201184227960631_670255497_n.jp  DSC_0051.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...