Jump to content
FAS Goran
Mik

Kućni ljubimci

Recommended Posts

Jedino kao kada se odvikava od jedenja jaja od golubova ili kokosaka!

 

Staviti jaje u kljucalu vodu, nakon minut ga izvaditi i dati psu. Kada ga zagrize i opece se vise ga nece ni pogledati a u nekim slucajevima ce i bezati ako vidi jaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

beba je davno prestala da bude beba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, volim pse i jeste da zivim u kuci (kutji) al stvarno nemam gde da drzim kera :)
Inace, komsija ima valjda pb terijera (ili nesto slicno tome, ne poznajem nesto rase), sin kupio dok je ziveo tu, ozenio se i otisao a pas ostao, u boksu je 23h i 45 min dnevno, po ceo dan laje, komsa dodje na 15min da ga nahrani i izvede ga iz boxa al sedi tu i drzi ga na lancu pored sebe... tuga, al nije ni pomislio da ga nekom pokloni
Jel moze nekom da se prijavi ovo? Posto ga po ceo dan cujem i kad su mi zatvoreni prozori

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijavi komunalnoj sluzbi ali oni samo kontrolisu da li je boks na propisanoj udaljenosti od vase ograde a to je 1,5 m.Kod nas u opstini su doneli i propis da boks mora biti min 2x2 i da mora biti povezan sa kanalizacijom(sto sumnjam da neko postuje).I to je ono za sta su oni nadlezni.Za lavez nesrecenih pasa i uznemiravanje komsiluka niko na zalost nije nadlezan i tu mozes samo da se uzdas u savest komsije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah je na medji boks, i naravno da nije povezan sa kanalizacijom.. ma muce jadnu zivotinju, po ceo dan da bude zatvoren u boksu godinama... a plus komsije sto polude i svi se bunili 1000puta al ne vredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha al moracu prvo da steknem malo kondicije, treba pobeci :D mozes misliti koliko je agresivan kad ne izlazi nikad, ne trci, ne trosi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah je na medji boks, i naravno da nije povezan sa kanalizacijom..

 

Onda imas osnov da se zalis.Ako ne zelis da narusis komsijske odnose prijava moze biti anonimna.

E sad dolazimo do druge stvari :) Oni ce izaci na teren,konstatovati da drzanje psa nije u skladu sa propisima i opomenuti ga.Posle naredne prituzbe ako on ne resi problem tek onda pisu kaznu i tu se prica zavrsava.

Sve zavisi od coveka,nekom ce to biti dovoljno da resi problem a neko ce nastaviti po starom...

 

Ja sam imao psa12 godina i uvek sam se trudio da se nikad niko ne pozali na njega iz prostog razloga jer sam ga mnogo voleo i ne bih podneo da ga neko otruje...

Kod nas je situacija takva kakva je da se ljudi dovode u situaciju da moraju da truju pse da bi resili problem buke i smrada :(

Sto naravno nikako ne podrzavam,jer je uvek vlasnik psa kriv a ne pas,ali ima ljudi koji nece da zalaze dublje u pricu i onda kad ne mogu posle posla da spavaju normalno  samo utepaju komsijskog psa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne bih nikad otrovao, kao sto rece nije pas kriv, nego eto iskoristih priliku da pitam dal ipak ima mozda neko trajno resenje

Ne secam se gde sam citao, mozda je i ovde bilo, u hrvatskoj za nekog psa kad god zalaje, gazda placa kaznu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj komsija ima ovcara koji ne zatvara usta i nocu i danju samo laje, kad nocu upalim svetlo u sobi, cujem njega da laje. Ranije nije imao ogradu, pa se zaletao na nas kad prolazimo, ali jednom je zavrsio ispod punta i onda je lajao iz dvorista samo ... sad ima ogradu i hoce da je srusi kad se zaleti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i ja sam gladan i sta sad, nema nista od duzeg spavanja vikendom ^_^

 

cxcv1539.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije uopšte. Neudobno je i mnogo oseća rupe.
A i zapala mi je neka divlja, 5 minuta je lik režao na nju da bi se spustila :D

 

SAM_0298.jpg

 

 

Inače, da ne pitate da li sam normalan. Marama je tu zbog bagija jer leti prašina baš mnogo. Crna torbica mi je posle pola sata vožnje bila siva.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...