Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

7dd575f8a4bd0ca5fcd3cfedf8cce8ff82ab07e2


E sad mozete da za*ebavate do mile volje...

Za ostale, danas popodne slike i na kolima ;)

Ono sto je bitno Mille Miglia, 7J, 15-ice, za zimski set, u jednoj jako lepoj boji za pistolje recimo

 

 

 

PS - I pored svega moram ipak i javno da se zahvalim drugu Buci, isao da ih vidi, preuzeo, spakovao za NS kao da su njegove...treba dati coveku prase i 5 litara rakije!

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to VW pa da truje ljude gasovima pa da je fasista :lol: To je Feng Sui, otvara oci dizelasima ka novoj zivotnoj filozofiji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hahahaha...kako uvek nadjes nacin...:lol::lol:

Topla soba i tastatura i Yugisa nadje nacin uvek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Materijal se sam pise :lol: Uzivo sam obicno cutljiv, slusam tudje izgovore zasto su izgubili :lol:

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od stavljanja guma za sada, zaboravio sam da moraju kod strugara da mi napravi adapter na 58.1 i to je to...evo ga za sada ovako...

Mislim da cu imati dilemu koje za letnji a koje za zimski set... :D

 

 

IMG_20160307_162116.jpg

IMG_20160307_162029.jpg

IMG_20160307_161902.jpg

IMG_20160307_161652.jpg

IMG_20160307_161645.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo da ti budu zimske, oprostio sam ti 15" samo zato sto si rekao da si ocaran sa ovim Abarth :D Ako stavis druge 15" za letnje, ima da ti busim gume dok ne stavis 16" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na slikama su lepše. Ja danas dobio jednu da napravim prsten. Pa ja ne bih dao 60€ za to. Ccccc tako mu i treba kad ne pita :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpa felnice"?Hoćeš farbati u neku drugu boju?Veća rupa,bolje će da sevaju crvena klešta :lol:!

Edited by nstyner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova dvojica diletanata ne prestaju...

 

Slobo tebi da odgovotim, ti si ozbiljan covek, ja sam i moje abarth felne hteo u ovu boju da farbam, tako da ostaju ovakve i jako su lepo ofarbane, a cini mi se da ili su jaaako malo vozene posle farbanja ili uopste nisu ni vozene...covek kaze da su i smirglane i priprema i sve odradjeno...

U pravu si za klesta, samo se nece vise crvena moci videti, idem na neku drugu boju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je Goraneee...drzacu se toga. 

Meni su to mozda i najlepse felne ikada, znaaaam mnogi ce reci da preterujem i da nisu nista spec. ali kad je po nekom mom vidjenju "to" onako kako ja zamisljam. I mille miglia imaju svoju pricu, tako da verujem da ce mi i one postati drage :) ne mogu punta (svog) recimo, tj. nikako ne bih mogao da zamislim na BBS felnama...ne ide mi

 

Da da Dante druze...gun-metal :ph34r:

 

Cvetne hahaha :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna boja felni, na sivom autu mnogo lepse stoji ta tamna nego li recimo na crvenom, zutom itd.. Inace su stvarno lepe felne Milutinac nego mene zanima sta je ovo obelezeno na slici  ? :D


Jel to prevozis prasice i leseve pa ti treba toliko osvezivaca ili ... :D   7dd575f8a4bd0ca5fcd3cfedf8cce8ff82ab07e2

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha...znao sam da ce neko primetiti :D

 

Znas ti kako to mirise, pogotovo kad je toplo vreme pa kad se upari na suncu...i kada nemam jelkicu na retrovizoru - kao da je imam...

 

Ps - podseti me sada...film -seven-, ona scena sa jelkicama...brrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahha, wunder baum poznat svuda u svetu. :D 

Razmisljam kako to moze i na sta mirisati kad imas sve arome pocev od vanile, preko okeanske svezine do ko zna kog sve mirisa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...