Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bas tako, to sto imaju iste otvore ventilacije ne znaci da je isti auto...vesanje, izolacija, komfor, detalji...

 

Ljudi, ne igra mi grande punto nikako, i jednostavno zelim nesto bolje od opet punta.

Zena i ja kada smo se vracali prosle godine sa Tasosa, 2 kofera jedva u gepek, + jedan frizider u gepek, zadnje sediste frizider, kesa mali milion, u povratku svratili do ikee, zadnje sediste je potpuno bilo zauzeto, jedna kesa veca da se stavila - retrovizor ne bi imao funkciju, i sta sada treba da predjem u maaaalo veci auto, a sada imam dete...kolica, kantice, lopatice, stvari za njega, bice i sediste njegovo...

 

Grande punto...

1. Zasto bih?

2. Da li me ZJBVT?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te ne zajebavam :)

Tj može grande, ali sa krovnim koferom. Veruj mi da mi se smuči kada treba da ga montiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Milutin-NS said:

Bas tako, to sto imaju iste otvore ventilacije ne znaci da je isti auto...vesanje, izolacija, komfor, detalji...

 

Ljudi, ne igra mi grande punto nikako, i jednostavno zelim nesto bolje od opet punta.

Zena i ja kada smo se vracali prosle godine sa Tasosa, 2 kofera jedva u gepek, + jedan frizider u gepek, zadnje sediste frizider, kesa mali milion, u povratku svratili do ikee, zadnje sediste je potpuno bilo zauzeto, jedna kesa veca da se stavila - retrovizor ne bi imao funkciju, i sta sada treba da predjem u maaaalo veci auto, a sada imam dete...kolica, kantice, lopatice, stvari za njega, bice i sediste njegovo...

 

Grande punto...

1. Zasto bih?

2. Da li me ZJBVT?

 

Razumem ljude poput tebe, ali moj kum dok je imao jedno dete. Grand Scenic II 2.0 16V kofer na krov pun ,stvari za more gepek pun(ima još dva dodatna sedišta koja ne koristi),sedista zadnja sve puno ni šibica da stane. A sada kada ima troje verovatno će da kupi neki mini bus do četvrtog deteta.A posle ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman nije bre do kuma, nego do kume :P

Evo jedan drugar je do skoro imao PUG 206 sa troje vrata, i jedno dete. Dobio je blizance pre nekog vremena, i morao je mučenik da kupi Citroen C8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem ja lepo tebi treba karavan ni u 380 litara gepeka u Delti to ti ne bi stalo plus decije stvari :)

Edited by gorank82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravac je neznatno prostraniji od grandea unutra, najveca razlika je u gepeku sto je nekih 100l ako se dobro secam.

Dobro sam istestirao oba kada sam trazio sebi gradski auto, za grandea sport me je prelomilo sto je imao znatno ozbiljnije kocnice od brava sport iako je laksi i sa manje ks, ali to je nebitno za bejbi pricu.

Poenta je da ti postavljene prohteve nece zadovoljiti ni bravac bez krovnog kofera i da je mozda dobro da razmotris neki karavan ako imas stomak za iste :)

 

P.s. takodje ni bravo sport kojeg sam probavao nije bio primetno udobniji, makar da se okanes sporta pa da dobijes na udobnosti.

Morace kompromisi da se prave

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi, samo ITA :)

 

Ljudi, spakujemo se mi i u punta, bude malo gimnastike svakako, ali nekako moze...veca je tu stvar sto je doslo vreme da uzimam mirnija, komfornija, novija kola...opet kazem ono sto sam zamislio ce i biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan PD 130ks, B5.5... Nije ITA, al' sta ima veze, nećemo se ljutimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Dezurni said:

Još ako povezeš Rileta. Nazad možeš noge da prekrstiš :D:D

 

:rofl: uslov je da ti deca budu "visoka" kao Rile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/8470800/lancia-delta-19mjet-twinturboful

Screenshot_2016-08-05-13-01-11.png

 

Za ovu se razmišljam da odem i pogledam je.... Neka zamena ovo ono...:D

Fali panorama ali ima šivenu tablu, elektro sedišta (meni lično biiip stvar, imao matori u 164-ci) boja odlična, enterijer još bolji.

Mada mislim da je cena prejaka, oko 9000 pije vodu mada mislim da bi se za te pare i uzela sa parama na astal!;)

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ovog Marka. Čim je spomenuo diesel, odmah skače sa predlogim :D

 

5 hours ago, Milutin-NS said:
Da malo zakuvam, sta cu ako izleti delta sa multimedijom, panoramom, tempomatom, grejanjem sedista, bose, a sa pogresnim motorom? default_biggrin.png

 

Možeš da se seliš za Vrbas

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, Milutin-NS said:

Da malo zakuvam, sta cu ako izleti delta sa multimedijom, panoramom, tempomatom, grejanjem sedista, bose, a sa pogresnim motorom? :D

 

Što pre prihvatiš realnost, lakša će kupovina da ti bude :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...