Jump to content
FAS Goran
neshaoct

FLCS u Zrenjaninu

Recommended Posts

evo i ja konačno stigoh do BG nisam trebao da ostajem do tako kasno jer se brzo smrčilo pa još kiša ... krenuli smo oko 7 tek pre 20- tak minuta dođoh :wallbash:

zajebano voziti mrak +kiša, ali sve su svemu bilo je OK :thumbsup::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio sad mi zao, ali nisam mogao.

PS: Sve sto ljudi kazu o Neshinoj voznji je istina, a posebno po Vidikovcu voli da pokaze sta moze 1.6 :)

Ja za trenutak pomislio da je ubacio 2.4 , obrtaljka je kao na mesarskoj vagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit je slika sa bokijinim xenonima... je*eš skup kad bokija ne uključi xenone :lol:

A što kaže ICECUBE gre'ota što nisam mogao da dođem, ali znate kako je... jedna žena, druga žena, jedno dete, drugo dete i jbga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene konacno da sam se docepao kompa. Vi sto niste bili, samo da znate, sve sto su u prethodnim postovima ljudi napisali o nasem Drugu Predsedniku, NIJE ISTINA !!!

ISTINA JE MNOGO GORA !!! :harhar:

Prvo, sto niko od nas nije mogao da ga stigne, drugo, sto nije uleteo u dvoje makazica, nego su ljudi polomili sve stubice pored puta bezeci u kanal od njega. Ko ne veruje, neka se provoza tim putem, putari vec postavljaju nove :whistle:

Drugo, konacno je saznao da na autu ima osim prve, druge i rikverca, i jos tri brzine. To ga je toliko odusevilo da je prepravio i rikverc da ima pet brzina, o cemu moze da posvedoci i DULEGTI. Dule, za sledecu priliku nabavljamo ti dres za americki fudbal :rofl:

Bokija, ova dva puta sto sam te pustio da me prestignes, racunaj kao rodjendanski poklon :harhar:

A sad ozbiljno: Zrenjaninci, SVAKA VAM CAST! Docekali ste nas na ulazu u Grad, pokazali FANTASTICAN auto, steta samo sto je XXXSMALL, a ne XXXLarge, pa nisam ni pomislio da se slikam U njemu :no

Kada smo polazili iz Ecke, jedan ZR Stilo se ubacio na sredinu kolone, da pomogne u slucaju presecanja kolone zbog semafora da se ne izgubimo. Postavili ste domaci svima nama iz predmeta "dobar domacin". Alal vera. Drago mi je sto sam upoznao jos sjajnih likova iz naseg kluba. Malo sam smoren, jer sam u Perlezu pokisao kao mis, pa cu slike da pregledam sutra, pa ako koja valja da ih okacim ovde.

P.S. Posle skoro 40 godina, pogodio sam ulicu iz prve, ali promasio dedinu kucu u Perlezu za samo jedan cosak. Uz pomoc jedne starije gospodje, nasao sam je. Ufff... Videcemo.

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit je slika sa bokijinim xenonima... je*eš skup kad bokija ne uključi xenone :lol:

A što kaže ICECUBE gre'ota što nisam mogao da dođem, ali znate kako je... jedna žena, druga žena, jedno dete, drugo dete i jbga :D

...akumulatori, felne...

he, he, ti jos razmisljas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nemojte zaboraviti da je bilo dva izdvojena akcidenta....

1- Nesa je pokusao Stilom da ubije jednog od domacina :popo: , ali mu nije poslo za rukom (chitaj zadnjim branikom)ne bih pominjao njegovu voznju u povratku, ostali ucesnici skupa su opsirno opisali divlju i nasilnicku voznju koju smo Djidji Gali ( Irokendzi) i moja malenkost uredno prijavili :police: prvoj patroli saobrac. policije po povratku u BGD

2- Bokija( pa ko drugi...) je na parkingu u ZR sa zaprepashcenjem i vidno potresen :crybaby: utvrdio da mu na zadnjoj desnoj felni nedostaju dva shrafa ....uz komentar.... pa osecam ja da nesto trese..... ovom prilikom apelujemo na lica koja su Bokiji skinula shrafove da mu ih shto pre vrate nebli mu se smanjila vibracije u Bravu.... :animier:

Ostali utisci su manje-vise, vise-manje jako pozitivni, organizacija na nivou, domacini raspolozeni gosti u transu , sto zbog dva gore navedena i izolovana akcidenta, sto zbog roshtilja ,a li mi ne bi bili to sto jesmo da nema zamerki u organizaciji....Da ne dodje s nama Irokendzi skup u ZR bi definitivno bio gen proba Faggot skupa ovako.... sve je bilo na nivou :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li Mane kako su nekad vojnike ucili koja im je leva, a koja desna strana? Vezu im za jednu nogu seno, a za drugu slamu, pa marsiraju i vicu seno-slama, seno-slama... :harhar:

Bokiju sam ja jutros provozao u onom mom dizelu, pa je toliko vibracija pokupio, da je rastresao sopstveni sporet, pa su poceli srafovi da mu ispadaju :rofl:

E sad, sto se tice zena, svi ih volimo, ali ipak da vas sve pitam nesto: Znate li zasto u raju nema vise od 10% zena? Pa zato, sto da ih je vise, onda to vise ne bi bio raj! :rofl:

Inace, evo zasto je Nesa zurio za BGD:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=28105&pid=704635&st=1200entry704635

Obratite paznju na vreme posta. Svaka cast, predsednice! :respect:

Edited by Bajker

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da ja zaboravih da pohvalim Bokijinu i njegovu korektnu i bezbednu voznju :thumbsup: ,uz dobru mjuzu B)

Osim sto su falila ta dva srafa :unsure: ,sa iste strane :X na zadnjem tocku(krenuli kulovi da skidaju :realmad: )sve ostalo u voznji i sa Bravom je :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li Mane kako su nekad vojnike ucili koja im je leva, a koja desna strana? Vezu im za jednu nogu seno, a za drugu slamu, pa marsiraju i vicu seno-slama, seno-slama... :harhar:

Bokiju sam ja jutros provozao u onom mom dizelu, pa je toliko vibracija pokupio, da je rastresao sopstveni sporet, pa su poceli srafovi da mu ispadaju :rofl:

E sad, sto se tice zena, svi ih volimo, ali ipak da vas sve pitam nesto: Znate li zasto u raju nema vise od 10% zena? Pa zato, sto da ih je vise, onda to vise ne bi bio raj! :rofl:

Nisam bas razumeo seno-slama tip vojne obuke( ne znam kada si ti sluzio JNA i koji rod ali u moje vreme 91 i u granichnim jedinicama nije bilo zapreznih zivotinja a samim tim ni slame... imali smo 110-ke :thumbsup: )

Sto se bokijinih shrafova tice ipak mislim da je komshiluk imao vise uticaja na nestanak istih nego vibracije iz shkodilaka... A sto se zena tice ... ne slazem se s tobom , vecinu zena koje sam poznavao u zivotu...rado bih poveo u pakao..... :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to za seno-slama je stari vic za one koji pobrkaju levo i desno. inace, stvarno je bila odavno `82-ga - `83-ca :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je sto nisam mogao da dodjem, eto prvi put i meni da se desi da preskocim rostiljnje, ali eto vidim Nesa kaze da je bilo malo pa ste morali po repete, sto znaci Neso da je problem u tebi uvek najvise pjedes a ne u meni :p

:harhar: :harhar: :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora da je DULEGTI javno kazao... :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad ozbiljno: Zrenjaninci, SVAKA VAM CAST! Docekali ste nas na ulazu u Grad, pokazali FANTASTICAN auto, steta samo sto je XXXSMALL, a ne XXXLarge, pa nisam ni pomislio da se slikam U njemu :no

Kada smo polazili iz Ecke, jedan ZR Stilo se ubacio na sredinu kolone, da pomogne u slucaju presecanja kolone zbog semafora da se ne izgubimo.

P.S. Posle skoro 40 godina, pogodio sam ulicu iz prve, ali promasio dedinu kucu u Perlezu za samo jedan cosak. Uz pomoc jedne starije gospodje, nasao sam je. Ufff... Videcemo.

Taj ZR Stilo sam bio ja,a kod mene si bio da vidish Fiat 500 :D

Inache rekao sam ti da cesh je naci ladnjaka,Mislim na kucu u Perlezu ;)

Baj d vej,ne mogu da verujem da u 80% slika ima mene i mojih automobila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek, Irokanji, ja i jos par nas nije jos okacilo svoje slike :thumbsup:

Znam da si ti, ali nije imalo smisla da hvalim samo tebe, cela ekipa je super! Pozdrav Zrenjaninu!!! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa shta chekate,kachite bre! :)

Nego,opushteno,mislio sam da nisi znao ;)

Btw extra je bilo,zheljno ishchekujem sledece druzhenje!

Podvarakov Puntic je stvarno bombona,live je mnogo lepshi nego na slikama,svaka chast dechku na trudu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ne mogu da prezalim sto nisam bio sa svojim Zuntom!!! :wallbash:

Sledeci put moram iskljucivo s njim da dodjem!

A sto se tice Neshine voznje evo opisa iz mog ugla gledanja: vozimo svi kulturno u koloni kad neki manijak obilazi a ja ,posto sam alergican na takve stvari,ne pustam ga da uleti ispred mene. I vozimo mi tako jedan naspram drugog dok njemu u susret nije poceo da dolazi auto i onda je Manijak poceo da koristi sirenu da bi ga ja pustio da udje u nasu traku. :rofl:

Tek onda sam skontao da je to Nesha!

No pretpostavio sam da je zurio na celo kolone kao organizator jer je Kole pola ekipe dovezao iz centra nekom precicom pa smo mi prvi stigli.

Skup je bio odlican jedino sto me noge bole od stajanja. :lol:

90RD0.jpg 910BA.jpg

91zwA.jpg 91QZA.jpg 92mpr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se javim , u slici i reci :)

Za domacine , bilo je super , lepo su nas docekali , sve organizovali , odveli su nas da vidimo ficicu iz '65-e, svaka cast

A za Neshu predsednika, sve sto kazu , ISTINA a evo i dokaza MAD MAX NESHA u akciji

DcB_S.jpg

a evo i spominjanog preticanja po PS-u a i crvene dacie a i nas koji ga pratimo i igramo se igre FOLOWING THE LEADER i naravno ostajemo u svojoj traci :lol:

A tu su i ostali clanovi u voznji , i momenat kad bajker propusta bokiju a jos sve lovi aparatom uperenim u nas iza :)

Dh2mS.jpg Dhclr.jpg DhjPS.jpg

DhoP9.jpg DhtOr.jpg DhyNJ.jpg

DhIMi.jpg DhQfJ.jpg DhXK9.jpg

Tu je ekipa koja dolazi na mesto sastanka sa domacinima

DiS6r.jpg Dj3A9.jpg

DjdyJ.jpg Djl29.jpg DjswA.jpg

A evo i ficice ! Poznato je da slika govori 1000 reci pa izvolte videti

C_gpJ.jpg C_HRi.jpg

C_Zji.jpg D0pKS.jpg D17Er.jpg

D2jtJ.jpg D2yrA.jpg D3dR0.jpg

Posle toga nastavljamo dalje, i nalazimo se i sa Novosadjanima na parkingu u Zrenjaninu, odlazimo protegnemo malo noge, kao pravi pioniri u koloni dva po dva , pijemo kafu , a neki i pivce, bistrimo politiku i uzorno ponasanje naseg predsednika u voznji :)

D2AWJ.jpg D36mA.jpg

D3sOS.jpg D3KgS.jpg D3Ufr.jpg

D40JS.jpg D45J9.jpg D4dcA.jpg

D4uFA.jpg D4TC0.jpg D505r.jpg

D554J.jpg D5u19.jpg D5wwi.jpg

Dalje odlazimo na izletiste gde se ceka klopa a u medjuvremenu je dosao red i momenat razvijanja zastave , sto su neki , kao Bokija propratili segacenjem , a predsednik nije opazio jer je bio zauzet jurenjem clanova i otimanjem autograma na priznanicama za gorivo :D Moralo je tako , rekao knjigovodja .

D5XXS.jpg D5_s0.jpg

D64ri.jpg D69qA.jpg D6gV0.jpg

D6vSS.jpg D6AS9.jpg D6KQJ.jpg

Tu smo konstatovali izvesne nedostatke na Bokijinom tocku ;)

Dkuni.jpg Dk_O9.jpg DljLi.jpg

Nas clan, koji je profi fotograf, nastojao je da ovekoveci ovaj skup umetnickim okom pa je tako nastalo cuveno gazenje zelene nam trave a automobili poredjani u formaciji u narodnu znanoj kao "lepeza" :) Uz pentranje po nekim skalamerijama i napor clanova da ga odrze gore i sprece strmoglavi pad , sa pozajmljenim aparatom koji mu bas i nije bio po volji , evo da vidimo sta je od svega ispalo .......

Dk7W0.jpg DkBRJ.jpg

Dl7hA.jpg DlNH0.jpg DmbDr.jpg

DmvAA.jpg DnuX9.jpg Dokk9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni sad krivo sto nisam bio,a bio sam ubedjen da je u nedelju skup :crybaby:

I dodjem ja u subotu uvece iz Hamburga,sav happy kao stici cu,kad ono medjutim. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo i par amaterskih ............

DrHli.jpg DrTP0.jpg Ds2NA.jpg

Dsah0.jpg DscM9.jpg DspeS.jpg

I evo konacno i klope.........ima i Neshe ............:)

DsEcJ.jpg DsLH9.jpg DsY9S.jpg

Dt4Ei.jpg DtyA0.jpg DtNxS.jpg DtXwr.jpg

Toliko od mene ! Slikali smo ono sto nam se u datom trenu ucinilo zanimljivo pa ne zamerite krajnje amaterskom pristupu svemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...