Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Taman prodas Punto i kupis izduv a onda ga montiras..... :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da to ne valja ali kao što reče @pdvarak za moj ukus je previše nisko..Naravno u standardnim verzijama tako se radi za Punta ali ja sam uvek za malo inovativnosti.. :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista nisam mislio ni jednog trenutka da ulazim u neke rasprave i da svojim pisanjem omalovažavam tvoju ličnost. Jednostavno ukusi su različiti i samim tim imamo neslaganja. Ok lepo to stoji ali sa mog stanovišta od lepog ima i lepše. U ovom slučaju meni je lepše kada se iseče branik i izduv se "stopi" sa prorezom na braniku. U ovoj tvojoj varijanti sve mi izgleda tako obično i jednostavno. Kada je lepo zasečen branik dobija se ta "crta" agresivnosti a moramo se složiti da je to namena tog izduva..

E sada tebi je možda agresivnije ovako a meni onako..sve u svemu bilo kako da se to uradi bitno je da je vlasnik zadovoljan.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok bre, kakva crna omalovažavanja ličnosti, nego reče "imitacija rešenja" pa sam mislio da nešto ne valja tehnički...

Aj pa se vidimo za neki dan, svratio bih da pogleš neš moj izduv :D Imam konstantan problem, čim malo negde zakačim branik, on se povuče unazad i nagore i onda napred šelna manžetne polusovine mi kači auspuh a srednji lonac oće isto da udara o pod, moram da smislim neko rešenje, suviše je sve blizu oko auspuha, lambda sonda, flexi crevo ranjivo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakav problem, navrati da vidimo u cemu je problem. Po svemu sudeci lako je resiv :rtfm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bio sam danas i rešismo problem, samo da javim ostalima da je atmosfera skroz ok, lepo uđeš u kanal ako oćeš, pogledaš, srede ti i na kraju ne platiš :D Neće čovek pare :)

Mada ja koji ne znam kraj sam se izgubio malo da nađem, al u principu jako je lako kad jednom dođeš :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako..nije da necu pare, dogovorili smo se da ja tebi ne naplatim a da me ti ovde izreklamiras. To je i ucinjeno :thumbup:

Salim se, posao je suvise sitan a mi to nikome ne naplacujemo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam kod Gorana na pregledu moje Brave pre nego sto sam isao na more. Rekose mi tamo da bih trebao da zamenim zadnji lonac. Brava JTD 2001. Moje radno vreme je 8:30 do 16:30 u centru grada. Kako bismo se mogli dogovoriti da mi uradite potrebne popravke? Da li mozda radite subotom ili... Koliko je materijal+"ruke" za ovaj poduhvat?

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radimo sportske grane. Sto se tice sportskog lonca to radimo. Ovakve informacije najbolje je dobiti pozivom na broj telefona naseg servisa. Suvise opsirna tema da bi smo o njoj ovde vodili razgovor..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujuci uspesnoj saradnji sa generalnim uvoznikom poznate italijanske firme izduvnih sistema "Imasaf" ostvarili sm0 jos vece pogodnosti za sve nase klijente. Od danas svi nasi klijenti dobijaju popust od 8% za sve izduvne sisteme marke "Imasaf"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se javim i da kazem da je sve OK sa ukrasnim izduvom sto ste mi ugradili na Alfu :thumbsup: i da pitam posto je pletenica za Seicenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefane...pola stvari koje si pitao piše u postu kojim je otvorena tema. Nisi od juče na Forumima...znaš da treba malo i čitati... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest maliomladinac

Neki aftermarket zadnji lonac za grande punta 1.4 8v?

Trazim neki kulturiska zvuk, necu da se dere kao da mi je izgoreo lonac, a necu da se ne cuje? Hocu onako tih ali rezak zvuk na vecim obrtajima. Koliko bi odokativno kostalo takvo zadovoljstvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefane cena je 3000 dinara sa ugradnjom na auto..

maliomladinac kontaktiraj nas telefonom...011-2575-122

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...