Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Imam nove elektronske pumpe za većinu modela automobila. Zastupljene su i veći broj modela za Fiat i Lancia automobile. Firma je SBR sa pogonom u Ukrajini. Cene zu izuzetno povoljne a što se kvaliteta tiče mislim da zadovoljavaju. Za sada po nekim mojim saznanjima nije bilo reklamacija..

fuel.png

Možete me kontaktirati preko PP ili u ovoj temi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ali biče i on...Mogu da ti odgovorim na tvoje pitanje ovde ili putem telefona.:

011/2575-122

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio kod Ljube i Nese, zavrsili mi posao posle malo maltretiranja, i ustedeli vise komada crvenih novcanina... Pre njih bio u Gazela komercu gde su mi predlagali da zamenim postojecu i ubacim jos jednu pletenicu (cca 25000 din.) Problem nije ni bio u pletenici, vec u poremecenom uglu izduvnog sitema... I sve to za jednu crvenu... Svaka cast... I pored toga sto su daleko za sledeci problem sa auspuhom mi nece biti problem da se provozam do Zeleznika... Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim rečima..Veoma nam je bitno da si zadovoljan jer svojim ponašanjem spadaš u kategoriju ljudi koji će uvek biti dobrodošli u našem servisu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nisam nasao u cenovniku da li imas za dedru 2.0 integrale, ona je sad obicna 2.0 bez turba ali zbog kardana i diferencijala bi trebao neki original.

Ima 2 pletenice, 2 prednja lonca jedan srednji trouglasti i ogroman zadnji.

I naravno koja je cena ugradnje kompletnog izduva.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći..Ni u jednom magacinu nema auspuha za tvoj model automobila. Postoji mogućnost da naručimo "Imasaf" iz Italije ali se čeka preko mesec dana i cena verovatno nije naivna... Morao bih se raspitati sutra...

Ne znam šta da ti kažem??? da si iz Berograda pa da navratiš da pregledamo auto jer možda nije sve za zamenu ovako mnogo ti skupo zadovoljstvo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to najbolja opcija. Pogledamo i vidimo šta se da spasiti da ti izađe što jeftinije. Postoji mogućnost u servisu da odradimo mnogo toga. Ako se odlučiš javi se..

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Meni nedostaje onaj sradnji lonac koji je nekako trouglast (samo je cev umesto njega) ,a pletenice se necuju ali se nadam da bi uskoro mogle da pocnu, dva prednja lonca su dobra(bar ja tako mislim),a umesto zadnjeg mi je neki lik pravio od topovskih caura.

Mislim da nemam nijedan njegov nosac i da visi samo na nekim zicama.

To je odprilike to,ali posto cesto idem za BG. onda nije problem da se najavim da pogledas sta moze da se uradi i da se dogovorimo za dan koji ce da se radi, jer onda meram da dodjem namenski zbog toga.

Mozda bi mu malo nabudzio i zvuk ako bude izvodljivo.Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok..nije problem da odradimo sve u nekoj solo varijanti...sve se to da srediti na obostrano zadovoljstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanjce, nije hitno pa ne nazvah telefonom a možda i drugima koristi...

Izduvna grana i katalizator su mi iz jednog dela takoreći, a nemam onu zaštitu koja ide preko njih, onaj dupli lim sa azbestom čime li što drži toplotu podalje od hladnjaka...na otpadima nisam imao sreće ili ne žele samo to da skinu, jel može to da se napravi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu samo da te posavetujem jer mi to ne pravimo...Nađeš ultra tanki aluminijum i laganica praviš oblogu. Drugog rešenja nema. Čak i kada bi kupio celu izduvnu granu sa sve katalizatorom, ne bi dobio tu zaštitu. Isključivo izlazi na fabričkom auspuha i ni jedna druga ugradnja ga nema.

E sada, jedino ako hoćeš da čekaš određeni period da ti to sakupim od raznih automobila pa da posle sam prepravljaš i montiraš..ne znam šta drugo da ti kažem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK hvala, da ne duljim temu previše, to što bi mi ti skupio, misliš na parčiće ili kako?

Za lim mi nije problem, ali koliko razumem treba da bude dupli sa toplotnom izolacijom između, jesi mislio tako da uradim, 2 sloja a između gurnem azbest neki?

I jel znaš za neki lepak ili slično kojim bih mogao da pokrpim pukotine od udarca na izduvnoj grani (kolektoru) pošto sam pričao sa iskusnim variocima i to mu dođe ceo dan posla jer mora da se skida da se lepo obradi brusilicom prvo pukotina i vidi sa svih strana, pa dihtunzi, skupa elektroda a na kraju niko ne garantuje tj ne zna koliko će to da traje. Razlog krpljenja je što mi čađavi ispod haube i filter pečurka to udiše :thumbdown:

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno mislim da nemaš prevelike potrebe da stavljaš azbest. Dovoljan je jedan sloj aluminijuma da prikupi sav višak toplote. To je sasvim dovoljno da ne prenosi na karoseriju..U praksi 99, 9% automobila nema tu zaštitu.

Da, mislio sam da sakupim neke parčiće pa da sklapaš ali to nije neko posebno rešenje...hteo sam da budem samo ljubazan ali nisam baš konstruktivan :yes

Izduvna grana je ogroman problem. majstor ti je odlično objasnio kako se to radi. E sada meni je pričao jedan iskusan varilac da se prvo taj deo dovede do usijanja , blizu tačke topljenja pa tek onda saliva elektrodu. Takav način zaista ima logike i iskreno verujem da je jedini ispravan način. Tako apsolutno sjedinjuje materijal grane i elektrode..

Nije to baš tako jednostavno za varenje a da bude kvalitetno..Na kraju krajeva taj koji ti vari mora da ti da garanciju za to. Video sam i previše neuspešnih varenja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 10.05.20010 do 22.05.2010 dajemo popust od 10% na izduvne sisteme marke "IMASAF" za sve tipove automobila. Znači svi članovi kluba koji u ovom vremenskom periodu pazare neki od proizvoda italijanske fabrike izduvniih sistema "IMASAF" ostvaruju popust 10% kao članovi kluba + 10% popusta što iznosi 20%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Želeli bi da napravimo jednu licitaciju gde bi smo novac od prodaje poklonili "FIAT LANCIA CLUB SERBIA"

Naša je želja da povremeno napravimo ovakvu licitaciju gde bi članovima foruma pomogli da jeftinije dođu do određenog dela a da našim delovanjem pomognemo u razvoju ovg kluba..

Kao prvu licitaciju postavili bi smo FLEXI CREVO za sve modele Fiat-Lancia automobila

flexi-crevo_300x300_621a39658be8690.jpg

Tržišna cena ovog creva sa montažom je u zavisnosti od modela automobila od 3000-4000 dinara. Početna cena bi bila 1000 dinara. Ko u narednih 5 dana da najveću ponudu novac uplaćuje na račun kluba (detaljno ćemo se dogovoriti) a mi mu ili šaljemo brzom poštom ili dolazi kod nas na besplatnu ugradnju...

Nadamo se da će ovo postati tradicija a da će ovakav način sponzorisanja kluba naići na odziv i među članovima ali i među ostalim servisima...

Zainteresovani se mogu javljati isključivo u ovoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas to mi je trebalo pre mesec dva naravno morao sam novo da kupim za 4500 RSD, sto ne napravi licitaciju za ovo Neso ranije kad mi je trebalo, eh tako je kod mene uvek sve mi dodje u pogresno vreme, nazalost. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da ispadoh ja dusman-in a ne ti :D

Šta da ti kažem osim žao mi je :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...