Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pasuje naravno. U ponudi imamo sve dimenzije flexi creva , u zavisnosti koji model automobila pobedi na licitaciji to flexi crevo poklanjamo klubu..

Zahvaljujem na ponudi u ime FLCS :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pasuje na mk2 jtd od mene 1500 rsd...ne treba mi -jos- ali ako je za FLCS...

Vidim ja da ce neko ovde da bude banovan.Udario Neshi licno vecu ponudu.... <_< Opet ce NATO da nas sprzi zbog neposlusnosti,samo Nesha da ukljuci navodjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra se završava licitacija za flexi crevo...Imate još malo vremena ako je neko zainteresovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licitacija je završena..

@toma integrala je kupio Flexi crevo za 1800 dinara. Čestitam :unworthy:

Molim tomu da mi se javi putem PP da se dogovorimo o načinu preuzimanja ili o zakazivanju termina za ugradnju u našem servisu..

Nakon detaljnih dogovora novac će biti uplaćen na račun kluba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ko nije bio obavezno neka ide.

Momci su pravi profesionalci i prijatni za saradnju.

Cene su OK.Jeftinije ,a bolje nema nigde.Ja sam prezadovoljan.

Veliki pozdrav za servis Ljuba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje :)

da li postoji mogucnost da se na fabricki lonac za punta 1.8 16v koji kupim kod vas navare nastavci (lule, ukrasi) ? i koja je cena okvirno?

hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ko nije bio obavezno neka ide.

Momci su pravi profesionalci i prijatni za saradnju.

Cene su OK.Jeftinije ,a bolje nema nigde.Ja sam prezadovoljan.

Veliki pozdrav za servis Ljuba.

Hvala tomo na lepim recima. Pozdravljamo i mi tebe i drago nam je bilo druziti se sa tobom :thumbup:

@vuk

Tvoja varijanta lonca spada u najskuplje modele za punta. Lonac je radjen u presing tehnologiji sto za rezultat daje cenu

IMASAF -11. 500 dinara

E sada..postoji alternetivni lonac koji je pojednostavljenog oblika ali identican fabrickim karakteristikama. Cena tog lonca je 5000 dinara. U koliko doneses svoj izduv ugradnja tog izduva je besplatna bez obzira na varijantu za koju se odlucis.

Edited by Ryan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas danas mi je otpao zadnji lonac,pukao je tacno na spoju...Zanima me da li moze da se zavari?

Nisam iz Bg-a,pa necu to raditi kod vas,ali ako mozete da mi kazete cenu,koliko to od prilike moze da izadje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi gde je pukao lonac. U koliko je pukao na samom sastavu izmedju cevi i prigusnice to je problem. Moze da se zavari ali je popustila osnovna konstrukcija i takva intervencija ne donosi nekih rezultata. Sa druge strane ako je puklo posle vara na loncu tj sa strane zadnje cevi to se lako rešava. Ako je nasilno pucanje u pitanju to se zavari i cena je u nasem servisu 500 dinara. Ako je taj deo cevi truo menja se deo cevi koji je dotrajao i cene se kreću od 800 do 1200 dinara u zavisnosti od duzine cevi..

Ovo su ti neke cene po kojima možeš da pretpostaviš da li te majstor "dere" ili ne..u glavnom mi spadamo u jeftinije servise pa nemoj da te zacudi ako naletis na raznolikost cena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aluminizirani lonac i ovakav izduv sa garancijom od dve godine je 4500 dinara..Naravno sa montazom na automobil. E sada..zbog dubokog zadnjeg branika taj lonac ce morati da ide jako nisko i nece lepo izgledati na automobilu. Resenje je da iseces branik na mestu gde zelis da se postavi izduv. Znaci jedino prorez u braniku je resenje da sve ovo izgleda kako treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem na brzom odgovoru. Jel imas mozda sliku tako nekog slicnog lonca kako izgleda? Jel secenje branika isto vi radite u servisu ili moram ja pre montaze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost mi ne secemo branike..ipak to moras sam da uradis. Sto se tice slika nemam ih ali kada uradimo izgleda manje vise identicno kao na slici koju si postavio. Razlika je jedino u tome sto je lonac koji mi postavljamo od aluminiziranog lima znaci u sivoj boji aluminijuma..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da uradim zavrsetak auspuha kod Vas pa me zanima koji oblik preporucujete za Stila 3v i koje su cene sa ugradnjom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno ne preporucujem ni jedan..O ukusima ne treba raspravljati i sve je to individualna stvar. Imamo odredjen izbor izduva ali nam to nije prioritet u poslovanju. Najbolja varijanta je da ti doneses tvoj izduv a mi da ga montiramo. Cena montaze za Stila je 700 dinara jer tu ima dosta prepravki da bi to izgledalo kako treba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocu da mi se zatvori fabricka rupa za kondezat na zadnjem loncu kod Punta Clasik(1.2 8v).Da li to moze da se odradi kvalitetno i koliko kosta..?

Znam da ce to da skrati vek loncu,al me bas briga jer mi ovako greje pod,smrdi amonijak kad stojim u mestu i ima ruzan zvuk.Reci mi jos,i dal je moguca

montaza srednjeg lonca i koliko bi sve to ukupno kostalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice zatvaranja te rupe takve stvari ne naplacujemo i naravno da je moguce uraditi..

Prednji lonac je u dve varijante..Ako je sa flexi crevom cena je 6500 dinara ako je bez flexi creva cena je 3900 dinara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može i tako ali nije potpuno rešenje...Jednostavno to nije dovoljno atraktivno kako može biti sečenjem branika i ubacivanjem ukrasnog izduva u branik. veruj mi na reč da sam uradio hiljade sportskih izduva i znam šta je rešenje a šta imitacija rešenja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...