Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

14-tice su manje, redje, potraznja je mozda i veca pa je i cena. '16 su najcesce, najvise automobila ih koristi, velika je ponuda i fabrickih i aftermarket, samim tim i cena mora da bude manja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvih primera imas milion jbg. Takvo je trziste. Zasto npr puto kosta skoro isto ko stilo? Zasto stilo kosta ko neki Audi A6? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam da kupim neke 14 jer mi odgovara udobnost i guma mi je pristupacna .. i kad mi zveknu 150e ja reko sta bre .. dodje mi da napisem svasta.. al ima da me banuju.. pa cekaj majku mu... to je za obucnog punta nije za ferari... od cega su.. i plus neke psovke... al se posle smirim...imam felne koje starije od mene... morao sam negde da napisem ne zamerite...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Valjda neće da stigne do nove godine treba za Amsterdam da vozim  :laughing:

Pa tebi zabrana ne vazi kad predjes granicu :D mozes da vozis ako hoces u Madjarskoj, Britaniji, Novom Zelandu jer ta kazna koju imas u Srbiji njima je bitna kao sneg iz '54-te. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da vozi sa medjunarodnom, i da se nada da nece nista proveravati. Prijatelj je tako radio, uzeli mu dozvolu pred odlazak na more, i onda zena koja nije neki vozac vozila kroz SRB i cim su presli granicu on vozio.

 

Inace jeste to malo problematicno, ja gledam recimo Bulevari na NBG, recimo M.Milankovica, ja tamo kad vozim 50 izgleda mi kao da stojim, zacas odem na 80 i onda razmisljam jbt nikakva brzina za taj poteza a da me uhvati ode dozvola. Isto tako i novi most, na kome vozis preko 100 bez problema, cak normalna brzina, i sve se pitam kad ce poceti tamo da hvataju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da vozi sa medjunarodnom, i da se nada da nece nista proveravati. Prijatelj je tako radio, uzeli mu dozvolu pred odlazak na more, i onda zena koja nije neki vozac vozila kroz SRB i cim su presli granicu on vozio.

 

Meni niko nij hteo ni da pogleda međunarodnu dozvolu. Svi traže običnu iako im je poprilično nerazumljiva.

Rent-a-car u Minhenu takođe, čak su me i čudno gledali kada sam im dao međunarodnu :)

 

Tako da znate da nositi samo međunarodnu dozvolu nije dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, drugar isao za Rusiju vise puta, i gde god su ga zaustavili i dao im medjunarodnu bukvalno se iznerviraju......traze samo nasu i to je to, a opet moras da imas i medjunarodnu jer nikad ne znas kad ce da je traze....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije problem da ti i trazi obicnu, jer, isto tako nije problem ni kada ti kod nas policijac trazi dozvolu, problem je ako je "proveri", sto u sustini retko rade ali rade. Znam ljude koji su ostajali bez dozvole na mesec dana, i rizikovali. Zaustavi ih samo pogleda dozvolu i to je to. Problem je ukoliko napravis prekrsaj ili ne daj boze neko cukanje, onda ce sigurno da te proveri u sistemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Valjda neće da stigne do nove godine treba za Amsterdam da vozim  :laughing:

Pa tebi zabrana ne vazi kad predjes granicu :D mozes da vozis ako hoces u Madjarskoj, Britaniji, Novom Zelandu jer ta kazna koju imas u Srbiji njima je bitna kao sneg iz '54-te. :)

 

Velika mi je lutrija da se nadam da od Kragujevca do Horgoša prođem bar bez jednog zaustavljanja i provere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su po prvi put trazili međunarodnu dozvolu ove godine u grckoj... neka provera zbog kradje auta..

Edited by Dimitrijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krenulo me pred kraj godine,neko me počastio an parkingu.Zveknuo me u zadnji branik pukao branik i lajsna i iskrivo tablicu,izgleda je kukom udario al ko zna koliko je jurnuo kad je i tablicu iskrivio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...