Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

Znam da je clanak malo stariji, ali kakve su ovo budalastine, sta mislite o ovim glupostima?

http://www.vaseljenska.com/vesti/sad-pocelo-cipovanje-stanovnistva/

budaletine.jpg

Godinama se priča o tome. Kako se na mala vrata sprema uvesti ovako nešto. Prvo životinje pa kad s'godinama postane normalno i prihvatljivo jer konatantno to podsvesno nameću kroz filmove, reklame, emisije..... onda krenu sa ljudima. Mislim da po Americi već postoje firme koje su ovo uvele u internu upotrebu.Ako mi veriješ ja sam o ovome dobio diskove još pre jedno 10+god da odgledam. Da li je stvarno tako ne znam ali sam pristalica one narodne …gde ima dima tu i vatre ima…!

Kažu da se čak ovakve stvari od onih koji ih planiraju namerno forsiraju kao teme da se do te mere obesmisle i pređu u teorije zavere da više i ne zvuče kao realne pa posle lakše prolaze. Poput priče o dečaku pastiru i vuku.

Jbg, ko će ga znati, ali što kaže Beli… ja znam koga neće čipovati i ako do toga dođe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi imam problem sa autom, ne znam de da otvaram temu, na laganom gasu se javilo blago trzanje, posebno od 1800-2000 obrtaja. Sta da trazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, ja video sada :smoke:  kaze OFF :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Car, na kraju je bacio, ja bih skako po njoj :laughing:  i na kraju crveni za kantu :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi imam problem sa autom, ne znam de da otvaram temu, na laganom gasu se javilo blago trzanje, posebno od 1800-2000 obrtaja. Sta da trazim

I ja bih rekao EGR.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da pogledam, bas me pocelo nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kazu, jel se vojska i policija sprema za Kosmet ???

Interesantno, ovi kukaju kako nemaju nikakva prava, a ovde neki pederi iz inostranstva dolaze da se setaju ... a cuva ih 7000 policajaca koji platu primaju iz nasih dzepova!

Uostalom svima nama su danas uskracena prava na normalan zivot, neki ne mogu na posao, neki ne mogu u setnju, neki ne mogu kod lekara, u prodavnicu po hleb ... jel se to zove diskriminacija ili sam se prevario?

A drzava kad toliko voli neka pusi ku#ac!

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/uzivo-beograd-pod-opsadom-blokirane-sve-centralne-ulice-clanak-1574821

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da smo diskriminisani od strane drzave u svakom pogledu ali mi smo obicni ljudi, sirotinja raja koja mora globu placati. Tako nas drzava gleda, kao na robove koji moraju da rade da bi se politicari, birokratija i pederi sepurili gradom i ponosili onim cega se pametan covek stidi. Mi radimo i placamo njima da lepo zive a oni nas j..u. Na kraju ispada da smo mi budale i "furundzije". Meni je odavno prekipelo a vidim da ima mnogo ljudi kojima je takodje pukao film. Da je Slobo prosao kao Causesku nebi bilo ovoga sto je danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu sad ni Bog ne može da pomogne. :D Lep provod Ristiću i pozdravi nam Sexy Noleta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...