Jump to content
FAS Goran
boki

Ma OFF BRE!

Recommended Posts

"Hoce da joj budes i decko i tata" :)

Zna poslovi su nesto tipa ratatata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog zanimljivog teksta ;) 

 

 

Francesco Totti

DIEGO ARMANDO MARADONA :"Da li je Totti najbolji fudbaler na svetu? Da. Vise uzivam gledajuci njega nego Zidanea i Beckhama. Teske stvari cini lakim. On igra za ekipu. Totti je nakon moje ere najbolji igrac na svetu"
PELE :"Najbolji fudbaler na svetu, mozda cak bolji i od mene. Kada u Brazilu kazes "Totti" to znaci ljubav prema fudbalu"
MICHEL PLATINI :"Da i danas aktivno igram fudbal, bio bih kao Totti. Ne postoje vise takve desetke koji igraju ulogu "reditelja" poput njega"
ZINEDINE ZIDANE :"Totti? Svake godine dobije tutulu najboljeg u Serie A"  
 
GIGI RIVA :"Totti je svemoguc. Kada on ima loptu u svojim nogama, onda se sprema nesto posebno"
LUIS NAZARIO DE LIMA RONALDO:"Trebao je da dobije "Zlatnu loptu". Ja sam postigao mnogo u svojoj karijeri ali je on postigao vise od mene"
DINO ZOFF :"Za mene je Francesco Totti bolji i od M.Platinija"
KARL-HEINZ RUMMENIGGE :"Novi Totti se nikada nece roditi"
ROBERTO CARLOS :"Ko je najbolji Italijanski fudbaler ikada? Francesco Totti"
ARIGO SACCHI :"Ljudi kao Francesco Totti su potrebni fudbalu. Postoji mnogo velikih sampiona a Francesco Totti je jedan od njih"
SIR ALEX FERGUSON :"Totti je umetnik, profesor, arhitekta.. najbolji fudbaler u istoriji Italijanskog fudbala. Uz svo postovanje prema ostalim legendama kao sto je Roberto Baggio"
MARCELLO LIPPI :"Najbolji Italijanski fudbaler u poslednjih 20 godina"
MASSIMO MORATTI :"Najjaci. Po meni najbolji fudbaler na svetu. Sve bih uradio da ga dovedem u Milano"
 
BUON COMPLEANNO AD GRANDE CAPITANO  

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Isto pitanje koje je Bogisha postavio ali za Fiat Ulysse 2.2 2003. god, iako mi nije crkao...cisto informativno. Koliko je sa rukama samo, a koliko i termostat i ruke?

Ulyssea ne radimo posto je to pezo...javite se za info u servis Mitrovic 011/ 3474204   pozdrav

 

 

A ljuti se kad mu mi kazemo :hrhr: :hrhr: :hrhr: :hrhr:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha ja se iskidah jutros kad sam video. Ali reko da ne offujem tamo u temi :) hahaha jos kad bi znao da kaze za koj motor mu termostat treba. Da l 2.0 2.2 ili 2.7 ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokazace kraj ;)


ako je verovati blitzu, jos jedna pobeda zdrave i normalne Srbije :)

 

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/408303/Pristalice-Dveri-se-razilaze-nakon-odluke-Biroa

 

"Pristalice pokreta Dveri, koji su večeras na oko sat vremena blokirali saobraćaj na raskrsnici ulica Srpskih vladara i Kneza Miloša, počeli su da se razilaze posle odluke Biroa za koordinaciju službi bezbednosti da se Parada ponosa sutra ne održi."

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Na protestu protiv gej parade pojavio se i veliki broj navijača a među njima i Ivan Bogdanov i marko Vučković, vođe navijača Crvene zvezde. Oni su hapšeni u avgustu ove godine zbog pokušaja reketa u iznosu od 250.000 evra od Beograđanina M. D.

 

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/498239/Protest-EKSTREMNIH-DESNICARA-Bacaju-petarde-na-policiju-vodje-navijaca-medju-okupljenima

 

Ako nam ovaj Bogdanov ne sacuva porodicu,onda niko nece :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko je tebi zabranio da dodjes ... on se trudi na nacin na koji on misli da je ispravan ... i to sto su njega slikali, a slikaju ga gde god se pojavi, ne znaci da on gadja policiju flasama ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate Beli ljudi su umorni od lazi pa ne cuju i ne vide istinu.

Valjda se toliko poznajemo da se bar ovde razumemo, mislim na vecinu kolega ovde na forumu.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...