Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Zadnji lonac je powered by Pirke performance :) ... Nikakva dodatna budzenja, tako se cuje "fabricki"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude da se znojim samo oko delte, eo malo vremena konacno potrosih i na punta :) Zahvaljujuci orion cdma modemu, sad smo online pa ce usput malo i youtube da svira (smorilo me ovih 250gb spotova :D)

Modem montiran ispod soferke, antenica jedino vidljiva

IMG_0802.jpg

Malo surf, malo mejl ...

IMG_0798.jpg IMG_0801.jpg

A malo cu i da pratim live stream sa kamerica pa da vidimo ko od komsija voli da se igra sa kljucevima il cime vec :vava::nuke::rant::ouch::censored::2guns::whip::ninja::popo::ph34r::devil: ...

IMG_0792.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
:realmad: :realmad: :realmad: :realmad:IDIOTI :realmad: :realmad: :realmad: :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ste svi zagraktali... baš je lepo. Meni se sviđa. I net i ogrebulja. Realno, 'beš crn auto bez ogrebulje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto nije auto, ako nije ogreban...

Podvarak, ma samo opušteno. :yes

I ja sam se nervirao, al šta sad.....to nije uticalo na komfor i uživanje u vožnji.

I da....svaka čast za modem!!! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pusti ti ovu dvojicu, ipak se ti nerviraj, i gledaj da budes sto vise iznerviran u momentu kad navatas kuckinog sina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montirane danas KW gewinde. Set je sa -6 zadnjim fiksnim i 5.5-8.5 prednjim stelujucim amortima. Pre toga sam imao fabricke amorte i FK -4 opruge i posle predjenih 10ak km, razlika je nebo i zemlja. Ponasanje vozila ne moze da se poredi bukvalno :) Sa ovim prethodnim oprugama dobio sam samo izgled dok se auto naginjao u krivini i skakutao po putu. Sada toga nema vise, punto ide kao pegla i ne mrda nigde :) Prednji su namotani negde na pola, po mojoj proceni oko -7 i to je donja granica ispod koje pocinje hard core. Izguracu zimu s ovim setupom a na prolece mozda spustim jos koji navoj dole :)

Jedna bzvz slika jer ne stigoh zbog mraka da opalim i ostale uglove ...

IMG_0844.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, svaka tebi cast koliko volje imas za ceo ovaj projekat, a sve je sa stilom odradjeno do perfekcije!!! :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebalo vek :unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve bolje i bolje, svaka cast izgleda za medalju ceo auto, a sada mozes na dnu branika da zalepis nalepnicu "mravi sagnite glave" :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao sam fabricke amorte, fabricke opruge i FK -4 opruge.

A inace gewinde su bile na nekom puntu kog je uvezo neki lik i dosao u amort servis tu kod mene u kraju, da se pozali da hoce da ih zameni jer mu je mnogo tvrd auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha kakva kombinacija,odlicno si prosao!

koliko videh na ebay kw set nema ispod 600-700 evra najosnovniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, tako to ide kad ti je komsija cuven amortizerdzija u gradu a i sire :D ... Btw rekao mi je da ga ne reklamiram jer ima posla preko glave :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt ovo stvarno kosta ko pola punta :) Nadjoh jednu sliku sto sam napravio fonom kad sam isao da ih vidim. Ovo je prednja, oznaka 400-1007

Image0044.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...