Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Nadam se da će ovo SikterBre videti, mnogo je lep auto. Samo bi se on gadno smorio sa ovim kolima, nema više šta da se doradi da izgleda lepše nego sad :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek ima sta da se doradi. Male sanse su da se neciji ukusi 100% poklapaju.

Ovo treba da jure oni sto hoce da kupa punta... Moguce da je i vec prodat, greota ovo da se vuce po oglasima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ga, ima čak i plin i spušten je, felne vrište kako su dobre, još i sa distancerima malo izbačene, nenormalno dobro mu stoje, ali ove nalepnice mi liče na stajling auta koji je obično izmužen... Mislim da ga nema na oglasu, možda ga neko i predstavi ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, skinut je oglas za Puntica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naletjeh na dve zanimljive stvarčice za Punta.

Prva je kadica za gepek (3950 dinara)

PUNTO_II.jpg

Druga je naslon za ruke (6700 dinara)

punto_II_III.jpg

Ovaj naslon mi interesantan, kaže čovjek da je namjenski rađen za Punta i da se lako montira.

Spider Auto iz Jajinaca je firma koja proizvodi ovo, a imaju i još nekih nekih proizvoda poput lajsni, obrvica za farove...

P.S. Nije reklama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jake su cijene, Ja sam očekivao za kadicu 2000-2500 din. Za naslon nisam imao ni predstavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta su ti ukusi, svaki različit.. ja ovo ne bih montirao ni da mi daju džabe :laughing: ..plus gratis montaža

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta su ti ukusi, svaki različit.. ja ovo ne bih montirao ni da mi daju džabe :laughing: ..plus gratis montaža

svako ima svoje misljenje

na oglasima nebi trebalo da se komentarise bilo sta da ljudi nebi pogresno protumacili doskocice!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro, ovo je tema "neko nešto prodaje", nije oglas nekog od članova foruma, to se poštuje :) Uostalom, rekoh samo kako su ukusi različiti, a to može i da se protumači kao i da ja nemam ukusa :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vitalni deo za sprecavanje Stilovih bubica, cena 3000 kinti, mislim da je povoljno posto ga cene oko 50 EUR:

Screenshot92.jpg

http://www.polovniau...t_stilo_19_jtd/

Igore, ovaj ti je pajtos po polozaju brisaca :stuart: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo dalje, rukice gore... Ovo je dzabe, ako je u dobrom stanju - kompletan enterijer za 3v Stilo (sedista & tapacirunzi), crne boje, 100 EUR. Pise da je sa GT Stila, znaci verovatno >= 2004 god. tj. bez OCS senzora u suvozackom sedistu.

Inace entuzijasti prodaju samo npr. tapacir prednjih vrata za 50-60 EUR.

Screenshot91.jpg

http://www.polovniau..._i_tapatirunzi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vitalni deo za sprecavanje Stilovih bubica, cena 3000 kinti, mislim da je povoljno posto ga cene oko 50 EUR:

Screenshot92.jpg

http://www.polovniau...t_stilo_19_jtd/

Igore, ovaj ti je pajtos po polozaju brisaca :stuart: .

Tek sad videh ovo, mora da nam je isti majstor štelovao motor, tj nije štelovao :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jednu molbu, ako hocete da pomognete, casticu vas na okupu pivom :)

http://www.polovniautomobili.com/oglas2728534/fiat_bravo_19_jtd/

Da zovete ovaj oglas i da probate da ubedite lika d aproda samo enterijer kozni, ako hoce zamenu obicna + doplata za njih ili samo kes za njih. Ne da se coek nema sanse. :unworthy: :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu ovaj i dalje ne da sedišta :wallbash: Da mi na niovu foruma uzmemo Brava i krenemo sami da ga čerečimo i prodajemo? Verujem da će se isplatiti :)

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...