Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Ako imaš hemoride :doc: (ne bi valjalo) zimi ti ne bi preporučio kožu, ili scenario da se najedeš pasulja :whistle: . Naravno luftiranje pod obavezno. Kao što ti Dušan reče sve stoji, ortak je imao kožnu garnituru u golfu i odmah je bacio. Zimi je plakao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimi places-leti vristis! Toliko o kozi u autu, a da izgleda auto dobro, izgleda, nema sta....Bilo kako bilo, ako nekome od nasih treba neka pomoc oko ovog slupanog stila, slobodno neka me cimne. Svakih par dana prolazim kroz Merosinu i mogao bi da ga pogledam, preuzmem neki deo, pomognem oko neke logistike ako neko hoce da ga kupi itd....mislim da ovo stvarno moze da se zavrsi sa 700e a i manje, mnogo gore slucajeve su ljudi resavali sa manje para.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgovorili ste me onda od kože, auto je i sa plišom užas kad zimi sednem, sa kožom može samo mnogo gore da bude.

Ivane kao se ova navigacija uklapa u onaj naš plan o tabletima? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites
+1

A jel se moze ugraditi ovaj naslon bez nosaca koje ne vidim da daje uz naslon?

E pa aako vec ima nosac...onda i nije lose mozda kupiti taj naslon!!!!

Naravno da se ne moze ugraditi bez nosaca. Na slici u oglasu nema nosaca (posto je neko iznad pretpostavljao, a ne zna kako izgleda), tako da treba proveriti. Pre svega proveri da li nosac ispod plasticne konzole mozda vec imas u svom autu. Koliko se secam tvoj Stilo je pre restyle, tako da je velika verovatnoca da ga vec imas. Jos jedna stvar - na nekoliko mesta sam procitao da nisu isti NOSACI za 3v i 5v, jedan je nizi, tako da to treba proveriti u EPERU, tj. sa kog je modela skinuto. Treba ti i plasticni poklopac konzole koji ide preko srafova.

Ako naletis na naslon pa ti ne odgovara dezen ili je pohaban sa gornje strane, moze i da se presvuce. Evo kako je to meni uradjeno sa presvlakama:

naslon1.jpg

Da ne offujemo vise, imas sve ovde, ugradio sam kod sebe odavno, a cimni na PM ako ti treba jos neki info oko ugradnje: http://www.fiat-lanc...97

Hvala ti...pogledacu sve to...Bas hocu taj naslon...mnogo znaci!!!!

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bas korisna stvarcica da se lepo razbaskaris. Kao sto ti rekoh, ako je potreban jos neki info, cimni na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pristojna Croma koja mi deluje ok sem onih pecki na gepeku

http://www.polovniautomobili.com/oglas2820618/fiat_croma_19_mj_120ks_giguaro/

78fe7780cff5_800x600.jpg 82337ad6341c_800x600.jpg

I još jedna ako kilometraža ne igra ulogu, ali sa obzirom da je kupljena u Prvom Tragu, garant je tačna

http://www.polovniautomobili.com/oglas2681492/fiat_croma_19mjt/

505c12c9c886_800x600.jpg f01ef22a985c_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilometrazu ne treba nikad gledati jer svi dobro znamo sta rade ovi sto uvoze automobile.I nemoze niko da me ubedi da jedan nemac predje samo 150.000 km za 10godina koliko je star auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas uvek uvoze automobile od prvog vlasnika koji je inače penzioner ili od prve vlasnice, inače u oba slučaja je kilometraža između 100.000 i 150.000 :laughing:

Ali ovi iz Prvog Traga uvek prodaju vozila iz Italije sa tačnom kilometražom, to znam jer imam drugara koji radi na placu koji uzima vozila od njih pa posle vraćaju kilometražu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna šta ovom fali. Ovo na oglasu deluje savršeno. Odlična oprema, kožni volan i menjač, alu felne i ok kilometraža. Cenim da u najboljem slučaju ima obični umesto plivajućeg zamajca :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto mora nesto da mu fali :D

Ima jos postenoga naroda medj nama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ga dva dana i baš mi je zapao za oko u prolazu, treba ga videti, proveriti i provozati. Auto je u centru Žarkova, Bgd kod one zgradurine Titanic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni čak ni ne izgleda savršeno, pogledajte malo far sa suvozačeve strane koliko je uvučen unutra, branikom je naboo na nešto, air bagovi svetle, i verovatno da mu fali još nešto uz sve to, sa obzirom da postoji i neka sijalica koja ne radi, a on ne preduzima ništa povodom toga, pitanje je onda koliko ga interesuje da zameni nešto što je skuplje od sijalice...

078e93f17b3f_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre kad budem menjao auto tebe vodim na ručak i da ga zajedno pogledamo, stvarno imaš oko sokolovo :laughing:

Zasto mora nesto da mu fali :D

Ima jos postenoga naroda medj nama :D

Ima poštenoga, ali nema naivnog :laughing: Koliko god bio pošten zna da za dobrog Stila može da uzme oko 3000e, što bi ga onda dao za 2000? :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jeste, malo sale nije na odmet. Ovde prodaju maglu za velike pare, zasto onda ne bi nesto sto vredi :D

Treba to proveriti i pogledati ako neko juri stila :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre kad budem menjao auto tebe vodim na ručak i da ga zajedno pogledamo

A mene si zaboravio, hocu i ja na rucak ;) . Imao bih svasta da dodam spisku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošao sam sinoć pored njega i nisam ga ni zagledao i video sam da prednji branik ne leži dobro, dalje nisam ni gledao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SikterBre kad budem menjao auto tebe vodim na ručak i da ga zajedno pogledamo

A mene si zaboravio, hocu i ja na rucak ;) . Imao bih svasta da dodam spisku...

Tebi sam toliko pića dužan da posle toga nećeš ni moći da jedeš bar 2 dana :harhar: Šalim se, planiram ja i tebe za stručne savete. I ručak, da ne bude da te mučim za džabe :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako sreća ide u paru, i ja sam nešto gladan jutros. Igore kad će klopa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam računao nešto to sinoć. Imam još 3 semestra do kraja fakulteta, godinu mastera i još računam da mi treba 2 godine da bih nešto pristojno zaradio i zaposlio se uopšte tako da za oko 4 i po godine idemo na ručak i u potragu za nekom Alfom GT ako sve bude ok, jtdM naravno :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve je to OK, ali ne treba nama uopste Alfa da bi nam popravljala apetit ;) . Evo opet mozes da kupis Jugica, recimo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...