Jump to content
FAS Goran
Goxy

Neko negde nešto prodaje...

Recommended Posts

Kad bi naleteo onakav kakav je moj bio uzeo bih ga bez razmišljanja :laughing: Mali servis košta smešno, ostalo ni ne mora da se radi, prešao oko 150 000km posle sipanja modifikatora, nije trošio ni gram ulja, nije bio problem za parkiranje, gume koštale oko 3000 dinara po komadu, savršen gradski auto koji ne moraš ni da zaključavaš :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno nisam siguran da li jeste, ova je ista kao moja. Radije bih uzeo komplet mf volan i špulnu i sve na licu mesta probao, manje boli glava :laughing:

Inače, moja špulna je pre vrištala i testerisala kada se mota volan, sad se išmirglala od motanaj verovatno i sasvim fino radi tako da je definitivno ne bih menjao ako ako uz nju ne ide i mf volan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ova spulna je za MF volan.

Najbolje je uzeti u paru sa istog auta, za svaki slucaj. Mislim, nije problem ako su sa 2 razlicita Stila. Ali po otpadima znaju da poture volan od Multiple. Fizicki je isti kao Stilov, ali se razlikuje Digital Network Node u njemu, a i diode su zelene, a dok ti to proveris... Tako da komande nece raditi u tom slucaju (sa Stilo spulnom).

Igore, ispravnost mozes da testiras samo na "donoru" ako imas uslova, tj. akumulator i radio. Na "obicnom" Stilu treba da se doradi instalacija i dovuku napon i CAN A i CAN B magistrale do konektora ispod volana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda jedino da nađem Stila koga ljudi tek počinju da čerupaju (ili kada bih našao u kompletu sa cn+ i mf volanom za pristojne pare :laughing: ) pa da sve lepo probam, ovako baš i ne verujem ljudima da ne bi prevarili i da livolan od Multiple za Stila ili obrnuto, zavisno šta kupac traži. Ili da uzmem komplet volan od Multiple pa da poubacujem u sve bele diode. Kad se sabere sve što planiram da uradim na kolima u februaru, ima lagano da dođe do trocifrene cifre u evrima, moraću malo bolje da se isplaniram :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Igore, već danima razmišljam o kupovini Stila stranca za čerupanje samo radi tebe :D Prosto merak bi mi bio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bi odgovaralo, taman da imam sve na jednom mestu :laughing: Ja sam za sad baš dosta stvari isplanirao, ali naravno neće ići sve odjednom. Čim rešim ovaj semestar i završim sa ispitima dobiće Stilo ksenone 5000k ili 43000k bixenon+Morimoto i kačket koji je već stigao zahvaljujući Ivanu i treba samo da se ofarba i postavi i posle toga će volan/naslon/navigacija, zavisno šta pre naleti i to će biti to do leta. Evenutalno bih mu postavio još i neki nastavak auspuha, ali nešto sasvim normalno i ukusno jer me je Koletov Stilo na skupu opasno bacio u razmišljanje što se auspuha tiće :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne padne mrak, a onda light show, sve živo blješti skakuće, menja se i u početku zanimljivo.Posle dosadi, na kraju smeta, ne gledaš i odjednom para iz haube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi se preminuli sto pre otpratili na onaj svet. Zamisli da ima 60hp, pa da rodbina mora danima da ceka da podeli ono sto je iza pokojnika ostalo...ovako sve bude gotovo za trenutak.

Salim se, ko ce ga znati. Mada ima nas raznih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa privodio je Bogoljub u Pricama iz majstorske radionice, setice se jos neko toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jednog Puntica Sportinga, stvarno je povoljan, mislim da bi bio dobar za kobasice (rastavljanje u delove), svako do nas clanova da uzme sta mu treba, jos ce i para da ostane za pivo i kafanu.

Ima kacketic, pragove, sporting enterijer sa sve koznim volanom...za 850 eura, mozda i neki manje je ok, cisto za popravku nasih masina.

cxca400.jpg

http://www.polovniau...t_punto_12_16v/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne izgleda lose...za kobaje je odlican...jos samo da se dogovorite i cenu da spustite malo i odlicno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze dosta da se iskoristi a ostatak da se rasproda i da se izme kinta za bahatu veceru sa prijateljima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja bi ovo kupio pa ocarinio :D Samo felne registracija, carina i auto ko boMbona :laughing:

Koji ste lesinari, sve bi da raskupusate :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se isplati da se carini, ko zna sta je sa autom cim je ovakva cena, mada nisam gledao koje je god!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2001 godiste je, ima euro 3, ali ko zna kakav je kad je ovakva cena.

Kazem ja za kobasice je dusu dao.

Felne su sa gumama ako su dobre 150 eura, enterijer skoro isto toliko ako ne i vise, volan blizu 100 eura...stigosmo na cifru od blizu 400 evropljana...gde su stakla, limarija, farovi, delovi oko motora,...a sigurno tu ima jos delova da valja.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to kazem...kad je toliko para ko zna kakav je...a kada se raskupusa, mogu lepe parice da se uzmu... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enterijer od Sportinga može da ode komotno za 150

volan od Sportinga za 50

centralna konzola 20

farovi mogu za 50 odma

štopovi 30

hauba 50

dvoje vrata 150

gepek sa kačketom 70

pragovi 30

zadnji branik 30

krila 120

to je već 750, gola školjka može da se proda za 100e na otpad i eto su pare, a preteklo je sve što je pod haubom, vešanje, klima, abs, motor, ecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da skupimo po 50 eura i da pazarimo nesto ovako, za te pare ce svako od nas dobiti mnogo vise... vidim po forumu, neko trazi enterijer, neko volan, neko glupe plastike, ja felne od Punta...posto sad na svom imam od Brava ili Brave a kompletirao bih auto....i tako, za svakoga po nesto. Sto da neko drugi zaradjuje na nama i onom sto nama treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...