Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

imao ga kum moj tamo kad je pocelo bombardovanje, auto kao iz fabrike da je izasao, a unutra katastrofa. Sve pazeno i ocuvano, a kvalitet beda. nije kao yugo, ali nesto kao golf 2. to za mene nije kvalitet. Moj stilo to sije za 2 duzine, sa sve svetlim enterijerom

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bre iz 89 majku mu, 1996-1997, tako nesto je bilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

b5 je drugo. Ima ga firma moja. Enterijer je ruzan i siromasan, ali kvalitetan donekle

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada mi ne izgleda kao da ce potrajati 5-6 godina a da ne propadne. mozda gresim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, bio je pojava, jos kad su izbacili plave cajgere... Doterao kum novog 1,8t, crn a krem koza unutra... srecna vremena :)

I G4 kad su izbacili bio je van vremena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde zajedno sa pojavom TDI motora, predstavio se i eurodiesel kao novo gorivo, jelte, kakva slucajnost :). Eto šta rade konglomerati

 

Mislim da se TDI pojavio pre jedno 25 godina

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

1986 Volkswagen Jetta Has 562,000 Miles On The Original Engine

Turbo Disel , i vozi ga dekica i dalje po USA

 

odometer450.jpg

 

562880mile x 1.609km=905,674km  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima neki auto koji mi baš ne leži to je G4 gti.

 

Sedište ne može da se povuče onoliko koliko meni treba, onda ne mogu sa naslona za ruku da dohvatim menjač. Menjač mi je previše krut, kvačilo tvrdo i ultra kratko, sve nekako čudno.

 

A ok ide, ali sam iskreno očekivao više od 1.8t. Za razliku od njega 2.0t daleko bolje vuče i lepi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si vec kod toga, drugar koji ima 2.05, bar je imao u srednjoj :D pre par godina, seo u stila kod mene i kad je video koliko moze da se odalji sediste, covek se odusevio.A tek kad sam mu pokazao da i volan moze da se odalji, odmah me je pitao za cenu :D

On kod njega u G4 odalji sediste na max i jos ga zavali u nazad, pa lezeci vozi xD

3 vr. je u pitanju i kod njega i kod mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ga bas pretera, hoces da kazes da je ovo

4.jpg

lepse od ovog

3.jpg

plus, sto to kod mk4 moze da izgleda jos dosta lepse, npr

2.jpg

dok za brava bas i nisam video neki lep enterijer ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo da su u MKIV jedno 5 puta bolji dizajn, ergonomija i kvalitet izrade. Vozio sam MKIV, u highline opremi. Kada sedneš u auto kažeš "to je to", sve je na svom mestu, sedište je super, sediš relaksirano i uvaljeno, osećaš se lepo i sigurno. U mom bravu ne mogu da se namestim, a sedište su u redu, nisu odvaljena od života. Ako uzmem MKIV i brava isto godište, MKIV izgledaju mnogo bolje, i mnogo manje krckaju itd.

Nisam fan VW, ali sam objektivan.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je cetvorka bedna unutra... Bravo ima lepsu unutrasnjost od nje.

Pa ti se ocigledno nisi vozio u Bravu i nekom pristojnom Mk4 ili si slep. :D Evo Marko je vozio i Mk4 i vozi Brava i kao vlasnik FIAT-a bi trebalo da je pristrasan. 

Ono što lično kao vlasnik Mk4 mogu da zamerim u dizajnu je funkcionalnost nekih delova enterijera. Npr. na suvozačkom sedištu nema mesta previše za noge zbog ogromnog prostora za odlaganje sitnica. Suvozač koji je malo "krakatiji" će udarati cevanicama u policu osim ako ne odalji sedište i ako ne podesi po visini na najniže. Osim toga, Mk4 ima još jednu manu što se tiče enterijerera, a to je centralna konzola koja je napravljena od tvrde plastike i koja krcka, ali to je jedina stvar koja krcka u ovom autu. Lično sam se uverio i ta "krckava" plastika u kojoj je radio je prisutna na svakom Mk4. Na većini modela ukrasne lajsne na toj konzoli su ofarbane nekom glupavom farbom koja se ljušti, a na pojedinim nivoima opreme je prisutan brušeni aluminijum i to izgleda zaista dobro. 

 

Ako ocenjujem objektivno enterijer Mk4, mogu reći da je veoma dobro napravljen, ali nije bez mana, ali je za Brava Mk1 klasa. 

Edited by drfedja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...