Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

auuu.jpg

http://www.polovniau...a_romeo_166_20/

Ne vredi se truditi oko ovog auta.

Motor zaklepece na paljenju (podizaci) kao neki rastimovani dizlo. Nakon minuta se umiri ali na naglo dodavanj/oduzimanje gasa zazvrci neki od spanera kao da ce da ispadne.

Enterijer zapostavljen, pohaban i previse. Progoreno vozacevo sediste (cigareta). Navlaka rucice menjaca ostaje u ruci kao i cela rucica iz zgloba.

Eksterijer prilicno pretrpeo. Prednji branik za farbanje. Stop lampe za zamenu. Gume ispod minimuma.

Dva kljuca iako daljinska centralna ne radi. Zasto?-Ne znaju ! Oni se nerazumeju u auta iako imaju plac za prodaju istih kao i prodavnicu rez. delova za italijane.

Jeste cena niska ali je isto tako potrebno mnogo da se dovede u funkcionalno stanje.

Prodavci imaju i autoplac (manji) a ovaj auto je kod njih par dana s tima da je dosao kao kompezacija. Kazu da ima i code karticu.

Ukupno stanje od 1-10 po meni 4,5 !

Ovako moj brat nije me ni pitao otisao u Pancevo i naravno kupio ovu krsinu za 2300e. na putu do Nisa dolili 3,5 l ulja motor pred raspad pola stvari ne radi na njoj ali eto mu kad me nije ni zvao tj jeste ispred Nisa. :)

jos je i bila krem koza i naravno iscupano kais labav kanalni videcemo zasto ali klima bar radi haha :) a ostalo zali boze para ali jbg dace jos 1000e da je sredi ja sam mu bar uzeo kozna krem sedista za 100e toliko od mene dalje nek ulaze sam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako ljudi, danas na poslu nije bilo mnogo toga da se radi, pa komsija, dobar drugar od majstora sa kojim radim video neku mecku da kupi, zvao sinoc i rekao mu lik 700 evra, zadnja cena, Pre nego sto smo krenuli zove on i kaze da dolazimo da vidimo auto, a posle par minuta ga zove majstor i nudi 650 evra i kaze da nema vise ...

Kaze ovaj ima nekog da pogleda auto, treba da mu dodje i ako ne napravimo posao, dogovoricemo se ...

Odemo mi tamo, auto tuga i bol ... ocaj zivi, plin nije atestiran, tabla ispucala, auto se trese kao pr*ano mace, vuce u levo, kad se pipne gas poteze kao lud, kad prikocis ide u desno :D ... video komsija koliko je sati i krenemo mi nazad ... U odlasku ponudi on mecku za 680 evra, da ne bude da smo dosli tek tako i da nas je prevario nesto.

Jos nismo izasli iz sela kad majstoru stize poruka, mozes da dodjes da pogledas auto, imas ga za 650 ... ja ga nagovarao da mu odgovori ili da se vratimo, ali on batalio posao

na autu generalno mozda nesto vrede samo ove felne, ostalo moze da se baci komotno ...

http://www.polovniau...des_benz_190_e/

untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje licno misljenje tj iz iskustva znam da za 650e ne moze da bude dobar auto a pogotovo ako je registrovan jos dugo, a o autu starom 28 godina, ne znam sta ste ocekivali kad odete tamo jer bi najbolje bilo da je neko stavio sve novo i prodaje ga za 650e....

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.polovniau..._novnema_bolji/

Čovek misli da ima najboljeg Stila, samo njegov je dobar, ostali su ništa... Da ne budžim printskrin, morao bi da ga sastavljam iz nekoliko, kopiraću tekst oglasa

Nagledeali ste se svega i svacega ...

potrosili ste vec mnogo novca za gorivo,majstore,preglede itd...

videli ste mnogo ''jeftinih ''krseva koji na kraju kostaju mnogo mnogo vise nego da odmah kupite odlican auto

stilo sa 1.6b 76kw svi znamo koliko su dobri i pouzdani motori,koji daju najbolji odnos snage, potrosnje i jeftinog odrzavanja

e sad citajte pazljivo

stanje vozila je za cistu desetku

limarija perfektna i auto je u prvoj boji i nehavarisan

unutrasnjost bukvalno nova i izgleda kao da niko nije seo u njega

na autu nisu radjena nikakva poliranja,unutrasnja pranja,lickanja...vec je kao sto vidite na slikama pravi prikaz fabrickog stanja

motor,trap,kvacilo je maksimalno ocuvano bez jednog dinara ulaganja

a ono sto je najbitnije na ovom autu je uradjen kompletan veliki servis pre 10000km(zupcasti kais sa spanerima i vodenom pumpom,pk kais sa spanerima i rolerima,bukvalno sve sto je fabrika propisala) i mali servis pre 200km (ulje i svi filteri)

auto je sad uvezen,registrovan i kupljen od prvog vlasnika,a i vidi se po svakom detalju da je jako vodio racuna o njemu

100% originalna kilometraza,auto je ocarinjen na stvarnu kilometrazu

auto ima skoro nove zimske gume,i jako lepe i kvalitetne crne ratkapne

stanje je stvarno neverovatno i dobro

licno vlasnik vozila

za vise informacija pozovite

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sad ce ici prica kako Alfa Romeo nevalja, a ne njegova kupovina...

pricamo o ovoj alfi a ne alfi kao brendu.

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje licno misljenje tj iz iskustva znam da za 650e ne moze da bude dobar auto a pogotovo ako je registrovan jos dugo, a o autu starom 28 godina, ne znam sta ste ocekivali kad odete tamo jer bi najbolje bilo da je neko stavio sve novo i prodaje ga za 650e....

Naravno da nismo ocekivali novu mecku iz salona, ali smo ocekivali bar ono sto je rekao preko telefona, atestiran plin i da auto moze da se pokrene i zaustavi bez cimanja i bezanja u stranu ... kad bude to novo za 650 evra javicu ti da idemo zajedno da kupimo ... ako bude, a znas kad ce da bude ... nikad majstore!!!

Kakav je ludak ovaj sa Stilom, ja kad bi pisao oglas, stavio bi sta je radjeno, a sta treba da se urado ... otkud on zna da ga prethodni vlasnik nije prao i polirao, kako on moze to meni dokonom da dokaze ako odem danas da ga pogledam ... I gde jos ima Stilo u fabrickom stanju za te pare :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj sa Stilom ga je opisivao kao onaj vrli SAVETNIK za kupovinu :nuke: !!!

Jel se secate tog lika, na svaki oglas je imao komentar, povedite majstora da mi ne trosite vreme!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Siktere,

ja najpre gledam dal je iskoristio ladu specijal i keca, al pravo kazes ovo je jugo nazad :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

8a90e77d437d_800x600.jpg

ovde se vidi iza auta kako se još jedan sklapa, na onoj prvoj slici je jedan na dizalici, ko zna šta se tu radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrteo se ovaj kraljevacki Stilo vec po ovim temama, ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...