Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje auta folijom

Recommended Posts

@ kolega.jankovic

gde to ima za 30-50e folija za krov sa ugradnjom?

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadji ako mozes, ja ne mogu da nadjem nigde, nasao sam njih trojcu i cene su sledece 14.000, 15.000, 14.000. njihove ruke i folija. Kao foliju nabavljaju 4000 kvadrat a za moj krov im treba 3 kvadrata :question:

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moguce da je to toliko skupo...Meni je neko trazio 70evra za haubu i krov, ja dodjem i doteram auto, on odradi i daje garanciju 3godine...aj sad cu da vidim sa kim sam to pricao pa javljam...P.S. Mislim da je decko iz N.Sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi lepljenje celog auta u bilo koju foliju, tipa mat, karbon, bilo koja boja je oko 350-450e.

pricamo crnoj sjajnoj foliji.

ne znam sta i kako, ali da je mnogo mnogo je. trazim po netu non stop. te koje sam zvao tu cenu su mi rekli.

Evo ovo sam nasao sad. http://www.kupujemprodajem.com/Sjajna-Metalic-Glossy-Crna-Folija-4026329-oglas.htm

1.5x2m to meni treba 2800, ali koliko ce uzeti za ruke

Untitled.jpg

poslao sam mu poruku da vidim koliko bi trazio za ruke+folija

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima bre prijatelju, nacicemo i idemo zajedno :D

mene samo jeb. sto radim svaki dan pa nemam kad i da hocu.

A mislio sam da mozda nadjem na jednom mestu i stakla i krov da mi odrade kako bih sve zavrsio u jednom danu a mozda tako ulovim i popust koji evro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

45e je cena za bravo. folija plus ruke. 15og kad bude plata idem da odradim to. Koliko drugi traze to je nista. Samo oko garancije da se dogovorimo jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, kod nas u Smederevu koliko znam ima samo kod ekonomske skole covek koji radi folije u boji, a stakla ne znam ko radi ...

Miske, mora da poznajes bar 2 coveka koji znaju da lepe foliju i uz pivo i malo zezanja mozete da zavrsite posao ...

kad nadjem broj za folije postavicu ovde pa zovite i vidite da li vam se isplati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznajem, ja sam lepio na stakla sam, verujem da je ovo jos lakse, al bem li ga.

Ako bude piva dok se lepi, zalepicemo preko soferke :D

Posle lepljenja pivo je vec ok :D

za sada imam cenu 2800 za foliju bez ruku. Ako ima gde jeftinije jos bolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

zYWw9.jpg

Evo Punta koga je radio Veterinar, poslao mi na mail.

uuu pa ovo moram da uradim na mom punticu :) koliko je para krov?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Punto je iz Smedereva, vozi se sa ovom folijom na krovu jedno 3 godine, u pitanju je JTD, mislim da bezuspesno prodaje jedno godinu dana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ovaj Punto je iz Smedereva, vozi se sa ovom folijom na krovu jedno 3 godine, u pitanju je JTD, mislim da bezuspesno prodaje jedno godinu dana

Oooo da! Al je oooopasno lep auto! Ali stvarno extra! I ova slika je ispred Djurdjevih vajata na Jugovu.

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Punto je iz Smedereva, vozi se sa ovom folijom na krovu jedno 3 godine, u pitanju je JTD, mislim da bezuspesno prodaje jedno godinu dana

Već par dana ga prodaje neki Novosađanin samo sa drugim felnama, a SD tablice su još uvek na njemu, ima ga na polovnim automobilima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam za foliju,moj ortak hoce da radi,350e 4 godine garancije,prvo ne mozes ni jedan auto da ofarbas za te pare,drugo niko ti nece dati garanciju 4 godine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane pogledaj taksiste po gradovima, npr kod nas u Smederevu vecina firmi ima svoje boje i kako je proslo 4 - 5 godina kako su lepljene folije dosta njih je ispucalo, folija se vremenom povlaci i ostaju tragovi lepka po ivicama, meni je farba zakon, ofarbas kako valja, za 5 godina ispoliras auto i kao nov :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daju 4 god garancije na foliju! Ali samo foliju! Koja ne izdrzi 4 godine, a nema garancije na losu limariju koja moze da povuce i daleko pre 4 god isto kao i kod farbanja.

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se prodaju automobili sa folijom? Tj, kako prolaze pri prodaji? Sto rece Bane-za 350 eur nemas da ofarbas ceo auto. Ja do kraja godine hocu da sredim limariju na mom autu, pa nisam pametan sta da radim.

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepljenje folije traži dobru pripremu, a ako već pripremiš onda je bolje da auto ofarbaš jer je postojanije, a što se prodaje tiče staviš sebe u poziciju kupca auta koji je prelepljen folijom... ja koliko sam primetio dosta njih sa folijama preko haube, krova i sl. se baš dugo vuku po oglasima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...